# Jason Denayer - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jason Denayer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Hasan Şaş, ilk 11 oyuncusu değil de rotasyonda yer alır dedi defansta. Semih'in önüne geçebileceğini zannetmiyorum dedi. Siz düşünün işte Galatasaray'ı bir zamanlar yöneten kafayı.

Hamza da bu kafada zaten. Heyecanlanıyorsunuz ama zannetmiyorum direkt 11'e gireceğini. Gerçi Chedjou sakat ama yine de yer vermez yedek başlatır Hamza.
Ek olarak bence yöneten değilde o dönem Fatih Terim ne derse onu yapanıda ekleyelim.:D

Bizim yönetim az çakal değil,iyice aptal sanıyorlar bizi.

Gece denayer açıklanacak işte biraz sonrada transfer dönemi bitecek belli olmayacak.Daha dünden bildirseler bugun azaptı onlara,gerçi buna tezat olarak bu adamla bile hala anlaşamamış olma ihtimalleride var .

Eğer olur da bir golden sonra ''Galatasaray Duruşu'' pozunu Chedjou ve Sneijder'le beraber verirse falan harbiden ağlarım yemin ediyorum. Drogba ve Melo gelir aklıma.

Manchester City'nin planlarında yer almadığı aşikar , eski piyasası da yok

Sene sonunda bi yere itelemeye çalışacaklar. Vida falan hikaye alamayacağımız açık.

Sene sonunda Khacheridi - Denayer - Aziz oynarsın. Çalık'ın yanına yedeğe de uzun bi yabancı daha alırsın.
3-6-1 de asla sırıtacak bi adam değil

Üçlü stoperde iş yapar. Ayağı muazzam ve bir stoper için tekniği çok iyi.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Denayer stoper oynamak için defansif özellikleri yeterli değil hani Ahmet bile Denayer'den daha iyi defansçı
Ama hızlı ve tekniği var ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt