Jason Denayer'den Galatasaray ve Transfer Sözleri! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer'den Galatasaray ve Transfer Sözleri!

City'de genç stoper Tosin çok iyi bir sezon öncesi kampı geçiriyor, bugün de Dortmund maçına baktım biraz çok iyiydi, Denayer de fena değildi ama Tosin daha iyiydi. Tosin'i tutup Mangala veya Denayer'den birini veya ikisini gönderebilirler. Taraftarları Mangala gider Denayer kalır diyor ama bu işlere Guardiola karar veriyor, bakalım.

Son düzenleme:
Ya bir zahmet Mersin İdman Yurdunu ve türevlerini yenin bu maçlardaki galibiyet beklentisinin baskı oluşturması gülünç böyle bir beklentinin olmaması daha gülünç olurdu zaten altı üstü denk güçler diyebileceğimiz 2 maç filan anca oynanıyor koca sezonda. Onda da iyi olduğunuzu iddia ediyorsanız farkınızı göstermelisiniz haliyle.

Bundan ziyade taraftarın ilk beklentisinin mücadele olduğu konusunda tartışırım galibiyetten ziyade. Takımın elinden geleni yaptığı bir maçı kaybettikten sonra eleştirildiği pek görülmüyor bu normalde kazanması gereken bir maç bile olsa yakın tarihte hemen Gençlerbirliği maçı geliyor aklıma, tüm maç iyi oynadık ancak Eboue'nin karaktersizliğinden kaybettik olabilir, play off sezonunda 1-2 kaybettiğimiz Fener maçı mesela bence son yıllarda oynadığımız en iyi derbi performanslarından biri idi. Yani sana katılmıyorum Denayer kardeş.

Almanya'da Bayern
İspanya da real barça taraftarını görmemiş bu galiba.
Büyük takımlar ve takımın taraftarı her maçı kazanmaya çıkar ve beklentide olur. Real berabere kalınca neler oluyor neler. Bizim taraftar yine human kalıyor bunların yanında genellikle

denayer'in çükünü yeyin...
teknik hızlı güçlü bir stoperi bu taraftar kaldıramaz zaten .
size semih gibi serdar gibi chedjoue gibi adamlar müstehak .

"GALATASARAY'DA ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

"Galatasaray'da mental olarak çok şey öğrendim. Çünkü, inanılmaz bir baskı ve beklenti içerisindeki bir kulüp. Çoğunluk sağ bekte oynadım ve bu pozisyon benim için yeniydi. Yeni şeyler öğrendim. Artık kendimi öncelikle stoper ve arkasından bek olarak görüyorum."

Hamza hocam sayesinde futbolunu geliştirdiğini itiraf etmiş.

Üst Alt