# Jean II Makoun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jean II Makoun

Cevap: # Jean II Makoun

Lyon taraftarlari, tesekkurler Galatasaray keitadan sonra bizi bu kazmadan da kurtariosunuz diorlar, ama kallstrom'un gitmesini istemiorlar

Lyonlular, Tesekkurler Galatasaray bizi bu kazmadan kurtardigin için diyorlar, ama Kallström'un gitmesini istemiorlar

Makun hangi milletten

199600.png

Kamerun'lu.

Edmilson--van Bommel

------Deco-------------

Rijkaard boyle birsey dusunuyordur, point forward 4-3-3.

Gayet iyi bir oyuncu lyonda pek tutunamadı ama farketmez.Bizde kesinlikle elite bir oyuncu olur.

Lyonlular, Tesekkurler Galatasaray bizi bu kazmadan kurtardigin için diyorlar, ama Kallström'un gitmesini istemiorlar

Keita gibi kazmaya can kurban. :D

Onlara kalsa Baros yerine benzema oynuyordu.Benzema barostan iyi bir adam değil.Şişirdiler piyasa yaptırdılar realde patlattılar.Daha en başından söyledim bunu.

Keita gibi kazmaya can kurban. :D

Onlara kalsa Baros yerine benzema oynuyordu.Benzema barostan iyi bir adam değil.Şişirdiler piyasa yaptırdılar realde patlattılar.Daha en başından söyledim bunu.

Aynen sana katılıyorum.Keita,baroş geldiğindede aynı şeyleri söylemişlerdi.Yaptıkları katkı ortada.Makoun gelirse bize faydalı olur diye düşünüyorum.

Bu adamı alırsak çok tuzluya patlar büyük bir ihtimal,bu yüzden biraz zor gibi görünüyor ama gelmesini çok isterim.

Üst Alt