# Jean II Makoun - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jean II Makoun

Cevap: # Jean II Makoun

Hagi isterse gelecek

Galatasaray'ın Lyon'da bu sezon sürekli olarak yedek kulübesinde oturan Jean Makoun'u transfer etmek istediği bildirildi....

658413786368.jpg

Galatasaray'ın Lyon'da bu sezon sürekli olarak yedek kulübesinde oturan Jean Makoun'u transfer etmek istediği bildirildi. Hagi'nin onayı doğrultusunda Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Makoun ile temas kuracağı, fakat Rumen teknik adamın Kamerunlu oyuncuya pek de sıcak bakmadığı bildirildi.

Kaynak: Fotomaç

Cananın olduğu yerde makoun gereksizdir. İkisi birden sezonda toplam 3 golü geçmez. 1-0 a yatan bir takım kurulacaksa ona birşey demem hagi sanki bu tarz oynatacakmış gibi bir görüntü veriyor.

Kallström'le birlikte en çok bu adamı istemiştim. Kesinlikle bize birşeyler katabileceğini düşünüyorum.

Çağdışı futbol oynayacaksak 4 tane önliberodan biride Makoun olmalı...:)

Mustafa Sarp'la oynayamadığımız futbol yerine, Makoun gelip çağdışı futbol oynayalım daha iyi abi. :) Öyle aman aman da çağdışı futbolcusu felan değil. Ben beğeniyorum Makoun'u. Sürekli oynatılmamasının da çok etkisi var. 2 sene önce çok iyiydi Makou8n.

Makoun kesinlikle Cana gibi bir ön libero değil. Adamın ofansif gücü de bana göre iyi, sürpriz golcülüğü iyi yapar. Oynatılmamasının sebebi de takımdan gitmek istemesi.

Ne Makoun'u Allah askina. Gidin Lyon forumlarinda bir tur atin bu adamla resmen dalga geçiyorlar. Hatta son maçta taraftarlar isliklamisti.

Makoun için Cana'yla takasa girilebilir belki. Cana yurekli falan iyi hoşta beklentinin cok altında oldugunu kabul etmek gerekli. Cana + 2-3m euro verilebilir. Ya da Elano'yla başabaş takas edilebilir.

Bize kesinlikle mc lazım ama Cana'da istenilen gibi değil, fazla bir maliyete girilmeden Cana-Makoun değişimi yapılabilirse yanına da bir mc ile gobegi oldukça guçlendirebiliriz.

Makoun için Cana'yla takasa girilebilir belki. Cana yurekli falan iyi hoşta beklentinin cok altında oldugunu kabul etmek gerekli. Cana + 2-3m euro verilebilir. Ya da Elano'yla başabaş takas edilebilir.

Cana defansif orta saha. Makoun cift yönlü diye biliyorum ben. Cana'yi elden cikarmamiza gerek yok ikisi yan yana daha iyi oynar.

Cana + 2-3 milyon € = Makoun ?

Güldürme beni. Zaten Makoun'un ederi 2-3 milyon €. Sen üstüne her yönüyle ondan daha iyi olan Cana'yi takas yoluyla vereceksin. Bence birak bu isler yada yazarken biraz arastirip yaz. Makoun'u son haftalarda hatta son aylarda hiç izledin mi ?

Makoun +2-3=Cana'yı bile kabul etmem ben. Cana'nın önüne almalıyız Makoun'u veya 4-2-3-1 oynayacaksak yanına. Diğer söylediğin; Elano takasına katılıyorum.

Cana + 2-3 milyon € = Makoun ?

Güldürme beni. Zaten Makoun'un ederi 2-3 milyon €. Sen üstüne her yönüyle ondan daha iyi olan Cana'yi takas yoluyla vereceksin. Bence birak bu isler yada yazarken biraz arastirip yaz. Makoun'u son haftalarda hatta son aylarda hiç izledin mi ?

Bu sezon maçını izlemedim. Ama Cana'yı izliyorum ve Marsilya gunlerinin çok çok uzagında, Concecaio'nun bizdeki performansını hatırlatıyor bana. Makoun dususte, formsuz olabilir ama Cana'da kötü oynuyor yani. Beğenen varsa bilmem.

Üst Alt