Jeremain Lens Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jeremain Lens Resmen Beşiktaş'ta!

Isteme nedenleri icin bir motif gerekiyor. Ve eger siyaset sampiyon yaptiysa, ve bizi engellediyse, o vakit neden Fiko senol günesi vermiyor ? Aziz mesela her hocayi kovmasinin nedeni, saha disinda kendisinin haril haril calismasidir. Kimseyi de ciddiye almaz o yüzden, tanimaz.
Kontrol altina almak demek, devlet icin bir kulübe güclü bir alternatif sunmaktir. Ve neredeyse hic bir camiada, yani büyükleri sayarsak, özellik ile de Galatasaray´da, bu hükümete sadik adam zor bulursun. O yüzden hükümetin aziz yildirim operasyonu suya düstü. Güclü bir alternatif sunabilecek kadar adam toplayabilmelerine ragmen, kongrenin cogunlugu siyasi nedenlerden dolayi bile hükümetin adayini yok saydi. Ve Galatasaray´da mesela apo bile baskan olursa, yönetimin cogunlugu laizist insanlar ile kurulu olur. Farkli bir durumun imkani yoktur.

Demek ki Demirören'in işiymiş Şenol Güneş olayı.Siyaset olsaydı hiçbir şey yapamazdı
Fiko.Belki de işi yukarıya götürdü yukarısı da tamam bildiğin gibi yap dedi onayı verdi.

Şu an yandaş görünenlerin hepsi ideolojik olarak bağlı değil ki zaten.Normal laisistlerin olması yani.

Iste siyasete dibine kadar batmis olmasina ragmen siyasetle ugrasan bir taraftar kitlesi , etkilenmesine gerek duyulacak bir kongresi veya uzerinde baski kurulmasini mantikli kilacak bir camia yapilanmasi olmadigi icin basaksehir boyle dalgali bir seyir izlemiyor

dis etkilere kapali . Huzur var , her renk var . Dun stadyumda bulunan kisilerin kacinin "kalbi basaksehir icin atiyordur" , ben size soyleyim, bu klup kurulmadan once 90% i 4 buyukleri tutuyordur , 10% u da futbol nekidir diyordur

ama simdi tek bir amac ugruna oraya gidiliyor , guzel futbol , tartismasiz , kufur kiyametin olmadigi tribunler ve komplekssiz isini yapmaya calisan oyuncular

otekiler yok aziz boyle , yok onu ihrac ettin bunda feto vs , bir digeri fiko zaten belli

ama osmanlispor , basaksehir gibi takimlarda teknik sportif ekibe sirayet eden hic bir siyasi etki vs yok , ustelik en siyasi gudumlu klupler olmasina ragmen

Her takim ciddi transferler yapti , kimi cok harcadi kimi az , kimi dogru yerlere aldi kimi belirli bolgelere yogunlasip alternatifler uretti

Umarim hakemler ve diger etmenler de islerinde daha basarili olurlar ve bu kez seviyesi yuksek ,parasini hakeden kavgasiz gurultusuz bir lig yasariz , kimin sampiyon olacagi artik ikinci planda , o olur bu olur , ama 34 haftalik maratonda artik ortaya guzel bir yemek konsun

Acikcasi klupler su ana dek ,buna trabzonu antalyayi hatta goztepeyi filan da dahil ediyorum, ustlerine dusenleri yaptilar , simdi daha cok federasyonun , taraftarlarin ve hakemlerin kurullarin kirlilikten uzak durmasi gereken zamanlar basliyor

ozellikle karar verici olan hakemlerin ve bu isin kilcal damarlari olan , besleyen taraftarlarin sorumluluk bilincine her zamankinden cok ihtiyac var

santrafor, sağ acık ve stopere cok nokta hamle yaptılar. atiba nın yerinede genc dinamik bir önlibero bulursalar 85 puanı görürler.

86'yı gör sampiyon ol.

ligden çekilelim o vakit

bjk kim ya, müzmin eziklere bu sene hadlerini bildirirz renkdaş rahat ol

bu kadar karamsar olunacak bir durum yok her konuya aynı minvalde şeyler yazıyosun

negredo transferinde sasılacak bisey yok adamı itelemeye yer arıyordu valencia

fakat lens olayını cözemedim fener alamadı bu adamı hem oyuncu yüksek maas hem kulüp ciddi bonservis istiyordu

Feghouli alacaksın lens için agliyorsun yeter ya bu beşiktaş aşkı. Hakemler adil olsun yeter.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demek ki Demirören'in işiymiş Şenol Güneş olayı.Siyaset olsaydı hiçbir şey yapamazdı
Fiko.Belki de işi yukarıya götürdü yukarısı da tamam bildiğin gibi yap dedi onayı verdi.

Şu an yandaş görünenlerin hepsi ideolojik olarak bağlı değil ki zaten.Normal laisistlerin olması yani.

Babacim dün önemliydi de yukarisi icin, bugün mü önemli degil ? Siyasetin ilgili oldugu dogru, ancak bir hoca icin, futbol icin bukadar tantana türkiye icin bile fazla abi. Biri olmaz ise, digeri olur. Senol Günes Milli Takim süreci, ayni beklentimden farksiz ilerlemedi. Baskan önce topu taca atti, sonra teklifi red etti, yada astronomik bir ücret istedi karsiliginda iddialara göre. Milli takimin sonrasinda luceyi getirmesi bir kac gün sürdü.

Babacim dün önemliydi de yukarisi icin, bugün mü önemli degil ? Siyasetin ilgili oldugu dogru, ancak bir hoca icin, futbol icin bukadar tantana türkiye icin bile fazla abi. Biri olmaz ise, digeri olur. Senol Günes Milli Takim süreci, ayni beklentimden farksiz ilerlemedi. Baskan önce topu taca atti, sonra teklifi red etti, yada astronomik bir ücret istedi karsiliginda iddialara göre. Milli takimin sonrasinda luceyi getirmesi bir kac gün sürdü.

Hoca için demiyorum zaten Adem,Galatasaray olayının hocayla mocayla pek alakası yok.

oturmus kadroya, negredo-lens-pepe hamlesi yaptılar, +şenol günes faktörü var. görebilirler.

tek kulvardayız. cuvalla para harcadık. 86'yı görmemiz anormal mi olur?

Anormal olur tabi.Çuvalla para harcadığımız tek sezon değil,70 puanı bile göremediğimiz oldu bu tarz sezonlarda.Futbol sahaya 11,kenara 7 tane adamı yazıp yollamak değil ki bir tek.Beklediğimiz adamlardan hiç beklemediğimiz performanslar alabiliriz,takım kimyası oturmayabilir.Bütün bu faktörleri değerlendirmek lazım.Yoksa adam yazmayla 85 puan toplansa 4 sene üst üste şampiyon olduğumuzda mutlaka görürdük,veya 3. Terim döneminde görürdük.2006'da hiç ummadığın bir kadroyla 83 puan topladık misal,çünkü herkes takım için oynuyordu ego sıfırdı o takımda.

santrafor, sağ acık ve stopere cok nokta hamle yaptılar. atiba nın yerinede genc dinamik bir önlibero bulursalar 85 puanı görürler.

86'yı gör sampiyon ol.

Ekstra yaptıkları bir şey yok. Marcelo gitti Pepe geldi, Aboubakar gitti, Negredo geldi. Atınç'ı aldılar sakatlandı. Gökhan Töre geri geldi, sakat. Gökhan Gönül sakatlanmış. Gökhan İnler gitti. Orta sahada alternatifleri az. Takım yaşlı. Eğer ek transferler yapmazlarsa en iyi ihtimalle geçen sene ile aynılar hatta gerisindeler.

Tek artıları oturmuş ve senelerdir birbirileri ile oynayan bir kadroları ve Şenol Güneş faktörü var.

Biz 3-4 kilit transfer yapıp, sakatlık da yaşamadan takım olabilirsek kafaya oynayabiliriz. Hatta tek kulvarda olmamız büyük avantaj. Bizim en büyük dezavantajımız DURSUN ve TUDOR. Camiada inanılmaz bir umutsuzluk ve karamsarlık var. İnanmadan, umut etmeden sporda kazanamazsın. Önce hayal etmen lazım. Son 2 senede en büyük kaybımız bu oldu zaten. Camia, taraftarı ile birlikte umudunu, inancını kaybetmiş durumda.

Amaç doğrudan bitirmek veya doğrudan zayıflatmak değil kontrol altında tutmak.Sana boş komplo teorisi gibi geliyor yazdıklarım biliyorum tarzını ama biraz da sahneye değil,kulise bakmak lazım diye düşünüyorum.Galatasaray isteseydi geçen sene çok rahat şampiyon olurdu.Net olarak istemedik şampiyon olmayı,ellerimizle Bjk'ye verdik.Öyle istediler çünkü.

''Resmen fazia'' bir yorum olmuş Sarper. Geçen sene kadroda olup da bu sezon için gönül rahatlığıyla ilk 11 e yazabildiğimiz bir tek Muslera var. Gidenlerden Podolski yoklukta iş yaptı, yarı emekli modunda takılıyordu, bugün free bonservisle alma imkanları olsa BŞ-TS-FB-BJK dan hiçbiri dönüp bakmaz. Sneijder ligin sonlarında kıpırdadı. Bruma da aslında yokluktan tek hücum silahı durumundaydı, topla ani hızlanması dışında fenomen olabilecek biri değil...

Bütün sezon boyunca herhangi bir kişi ya da güç, Galatasaray takımının bilerek iğrenç, aciz bir futbol ortaya koymasını sağlayabildiyse bu ligin de böyle kulübün de KGG, neyi konuşuyoruz o zaman?!...

Forumda hep böyle dayanaksız komplo teorileri s.çmayı adet edinenler var; sana da onlardan sirayet etmiş olmalı, titre ve özüne dön lutfen!...

Kadro kalitesi ve ortaya koyduğu futbolla Galatasaray geçen sezon şampiyon filan olamazdı, onu geç bir defa. Benim gözümde gerçek şampiyon BŞ dir. BJK ın şampiyon olması istendi de bir takımın emekleri çalındıysa, bu BŞ den başkası değildir. Maçlar adaletli yönetilmiş olsa, BŞ en az 7-8 puan daha fazla toplar, BJK da bir o kadar az puanda olurdu, Q7 de en az 7 defa kırmızı kart görmeliydi mesela...

Belirteyim, BŞ-Osmanlı gibi kamu destekli takımların varlığından hoşnut değilim. Ancak bu hoşnutsuzluğum, akıllı yönetim-Hoca-Futbolcu topluluğunun emeklerini inkar edecek kadar kör olmamı gerektirmiyor...

''Resmen fazia'' bir yorum olmuş Sarper. Geçen sene kadroda olup da bu sezon için gönül rahatlığıyla ilk 11 e yazabildiğimiz bir tek Muslera var. Gidenlerden Podolski yoklukta iş yaptı, yarı emekli modunda takılıyordu, bugün free bonservisle alma imkanları olsa BŞ-TS-FB-BJK dan hiçbiri dönüp bakmaz. Sneijder ligin sonlarında kıpırdadı. Bruma da aslında yokluktan tek hücum silahı durumundaydı, topla ani hızlanması dışında fenomen olabilecek biri değil...

Bütün sezon boyunca herhangi bir kişi ya da güç, Galatasaray takımının bilerek iğrenç, aciz bir futbol ortaya koymasını sağlayabildiyse bu ligin de böyle kulübün de KGG, neyi konuşuyoruz o zaman?!...

Forumda hep böyle dayanaksız komplo teorileri s.çmayı adet edinenler var; sana da onlardan sirayet etmiş olmalı, titre ve özüne dön lutfen!...

Kadro kalitesi ve ortaya koyduğu futbolla Galatasaray geçen sezon şampiyon filan olamazdı, onu geç bir defa. Benim gözümde gerçek şampiyon BŞ dir. BJK ın şampiyon olması istendi de bir takımın emekleri çalındıysa, bu BŞ den başkası değildir. Maçlar adaletli yönetilmiş olsa, BŞ en az 7-8 puan daha fazla toplar, BJK da bir o kadar az puanda olurdu, Q7 de en az 7 defa kırmızı kart görmeliydi mesela...

Belirteyim, BŞ-Osmanlı gibi kamu destekli takımların varlığından hoşnut değilim. Ancak bu hoşnutsuzluğum, akıllı yönetim-Hoca-Futbolcu topluluğunun emeklerini inkar edecek kadar kör olmamı gerektirmiyor...

Bu yazdıklarını ispatlayabilir misin diye sorsan tabi ki ispatlayamam,ortada ispat olsa zaten ismi 'Komplo Teorisi' olmaz.Ama dayanaksız olduğunu düşünmüyorum,dayanak başka bir olay.Kadro kalitemiz yetersiz görünebilir ama bu şampiyonluk kesin olmaz anlamına gelmez ki.Kötü oynuyor olmamız da hakemler tarafından gaspedilen puanlarımızı aklamaz.Bu katliamlar ve Bjk'nin iteklenmesi karşısında yönetim tepki gösterse o zaman seninle hemfikir olurdum.Ancak yönetimden çıt çıkmadığı gibi diğer ağır abilerden de ses yok.Susturulmuş hepsi belli.Bunun üstüne Nasuhi Sezgin'in de çok kötü gafları var.Devletle işlerimiz var maalesef istifa edemiyoruz,yukardan telkinler geldi de bilerek puanları kaybettik diye.Orada hakemleri kastetmek falan biraz kör göze parmak bence,ağzından kaçırdı asıl gerçekleri.Hemen ardından devletle işlerimiz var demesi de bunu ispatlıyor.Hakemlere tepki gösterdiyse o hakemleri atayan TFF de devlete bağlı değil mi fiilen,katlettirmesin o zaman.Net olarak yönetim de çanak tuttu Bjk'nin şampiyonluğuna idari olarak.Bunun pısırıklıkla işbilmemezlikle bence ilgisi yok.Dursun pısırık da koca camiada herkes mi pısırık?Belli ki laf edemiyor kimse.Ve bunun da çok derin sebepleri olduğunu,dayanaksız olmadığını düşünüyorum.Aziz Yıldırım'ın Feto'nun dualarıyla şampiyon oldular demesinden 2.5 ay sonra videoların servis edilmesi de tesadüf değil.Bunları sıçılmış komplo teorileri olarak görebilirsin ona saygı duyarım ama kesinlikle dayanaksız değil kesinlikle anlaşılır dayanakları var.Başakşehir veya Osmanlı'ya da bir şey demedim,3 büyükler ne kadar iktidar yandaşıyla onlar da o kadar yandaş,her kulüp kendine bakmalı başkalarına laf atmadan önce.

Üst Alt