Jeremain Lens Resmen Beşiktaş'ta! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jeremain Lens Resmen Beşiktaş'ta!

Bizim Tarik'a verdiğimiz parayı adamlar Jermaine Lens'e veriyor.

Bizim Nigel de Jong'a verdiğimiz paranin 1 milyon azını adamlar JL'ye veriyor.

Bizim Tarik'a verdiğimiz parayı adamlar Jermaine Lens'e veriyor.

Bizim Nigel de Jong'a verdiğimiz paranin 1 milyon azını adamlar JL'ye veriyor.

''Su-i misal, misal olmaz'' denir. Tarık-De Jong üzerinden düşüneceksek, piyasada alınmış-alınacak bütün futbolcular ya bedava, yahut bedavadan da ucuzdur; ne yapalım yani, hepsini mi biz alalım?...

O kazıklar girdi bir kere, olası en az zararla realize edilebilirlerse ne mutlu...Transferleri değerlendirmek için yeni argümanlar kullanmanı öneririm...

Hele Tarık transferinde en çok çırpınan bendim burada, bonservisi bedava bile olsa kendisine verilecek her kuruşun ziyan olacağını yazmaktan, gelen tepkilerden bıkmış usanmıştım o zamanlar. Bunun adı transfer riski filan değil, ihanet derecesinde iş bilmezliktir...

ligden çekilelim o vakit

bjk kim ya, müzmin eziklere bu sene hadlerini bildirirz renkdaş rahat ol

bu kadar karamsar olunacak bir durum yok her konuya aynı minvalde şeyler yazıyosun

rakipleri küçümsemek yapılacak en büyük hata olur..
sıfırdan kadro kuruyoruz ve doğru düzgün teknik direktörümüz yok
yaparız ederiz demekle bitmiyor iş

Taraftarindan tut yöneticisine kadar tinerci bunlarin hepsi. Bir de su Fiko denen mal herifi öve öve hatta yalaya yalaya bitiremeyen tipler var.

Bizim basimizda Dursun var diye su gerizekali yalaka herif degere bindi. adam oldu. Görüyoruz isteyince Dursun denen sahtekar da transfer yapabiliyormus demek ki.

Konuya geri dönersek. 33 (önümüzdeki ay 34 yasina giriyor) yasindaki Quaresma ile 2020'ye kadar sözlesme uzattilar. 34 yasindaki Pepe'yi aldilar 2 seneligine, 32 yasindaki Negredo'yu aldilar simdi de Kasim da 30 yasina girecek Lens ile 5 yillik sözlesme imzaliyorlar haberler dogruysa.

3-4 sene önce baslattiklari dogru ve mantikli hamlelerin tamamen icine ediyorlar. Gecen sezon cok calkalandilar, hakemler arkadan ittirmese bunlari silksen bile sampiyon olamazlardi. Bu sezon ben daha da kötü olacaklarini tahmin ediyorum. 3 kulvarda oynayacaklar ve ilk 11 de neredeyse hic bir oyuncu 30 yasi altinda degil.

Bu yazdıklarını ispatlayabilir misin diye sorsan tabi ki ispatlayamam,ortada ispat olsa zaten ismi 'Komplo Teorisi' olmaz.Ama dayanaksız olduğunu düşünmüyorum,dayanak başka bir olay.Kadro kalitemiz yetersiz görünebilir ama bu şampiyonluk kesin olmaz anlamına gelmez ki.Kötü oynuyor olmamız da hakemler tarafından gaspedilen puanlarımızı aklamaz.Bu katliamlar ve Bjk'nin iteklenmesi karşısında yönetim tepki gösterse o zaman seninle hemfikir olurdum.Ancak yönetimden çıt çıkmadığı gibi diğer ağır abilerden de ses yok.Susturulmuş hepsi belli.Bunun üstüne Nasuhi Sezgin'in de çok kötü gafları var.Devletle işlerimiz var maalesef istifa edemiyoruz,yukardan telkinler geldi de bilerek puanları kaybettik diye.Orada hakemleri kastetmek falan biraz kör göze parmak bence,ağzından kaçırdı asıl gerçekleri.Hemen ardından devletle işlerimiz var demesi de bunu ispatlıyor.Hakemlere tepki gösterdiyse o hakemleri atayan TFF de devlete bağlı değil mi fiilen,katlettirmesin o zaman.Net olarak yönetim de çanak tuttu Bjk'nin şampiyonluğuna idari olarak.Bunun pısırıklıkla işbilmemezlikle bence ilgisi yok.Dursun pısırık da koca camiada herkes mi pısırık?Belli ki laf edemiyor kimse.Ve bunun da çok derin sebepleri olduğunu,dayanaksız olmadığını düşünüyorum.Aziz Yıldırım'ın Feto'nun dualarıyla şampiyon oldular demesinden 2.5 ay sonra videoların servis edilmesi de tesadüf değil.Bunları sıçılmış komplo teorileri olarak görebilirsin ona saygı duyarım ama kesinlikle dayanaksız değil kesinlikle anlaşılır dayanakları var.Başakşehir veya Osmanlı'ya da bir şey demedim,3 büyükler ne kadar iktidar yandaşıyla onlar da o kadar yandaş,her kulüp kendine bakmalı başkalarına laf atmadan önce.
Anlayamadım doğrusu. ''Bile bile kötü kadro kuruldu, milyonlar sokağa atılmak suretiyle kulübün geleceği tehlikeye atıldı'' mı diyorsun?. Yok eğer hala kadronun yeterli olduğu iddiasındaysan durumun daha da vahimdir o vakit; şimdi bir dolu futbolcu alınmasına da gerek yok yani?!...

Kulübü hala aynı kişiler yönettiğine göre, en az bir sezonluğuna ümidi keselim, Galatasarayımızı, ligimizi, hatta futbolu takip etmeyi bırakıp uğraşacak başka meşgaleler edinelim...

Geçen sezon bize karşı pekçok takım büyük takımla oynuyormuş gibi davranma ihtiyacı bile duymadı. Kadronun yeterli olduğunda ısrar ediyorsan diye söylüyorum...Çok kötü bir kadro planla(ya)masıyla aklımın yettiği tüm zamanların en aciz futbolunu oynayan takımlarından biriydi Galatasaray 2016-17; ne şampiyonluğundan bahsediyorsun?...

Bu konuda uzlaşmamız mümkün görünmüyor, komplo teorilerini yeni meşgale olarak seçmişsen elimden bir şey gelmez, iyi eğlenceler dilerim; aman diyim buradaki bazıları gibi fazla kaptırma kendini!:asd22::hat:...

Anlayamadım doğrusu. ''Bile bile kötü kadro kuruldu, milyonlar sokağa atılmak suretiyle kulübün geleceği tehlikeye atıldı'' mı diyorsun?. Yok eğer hala kadronun yeterli olduğu iddiasındaysan durumun daha da vahimdir o vakit; şimdi bir dolu futbolcu alınmasına da gerek yok yani?!...

Kulübü hala aynı kişiler yönettiğine göre, en az bir sezonluğuna ümidi keselim, Galatasarayımızı, ligimizi, hatta futbolu takip etmeyi bırakıp uğraşacak başka meşgaleler edinelim...

Geçen sezon bize karşı pekçok takım büyük takımla oynuyormuş gibi davranma ihtiyacı bile duymadı. Kadronun yeterli olduğunda ısrar ediyorsan diye söylüyorum...Çok kötü bir kadro planla(ya)masıyla aklımın yettiği tüm zamanların en aciz futbolunu oynayan takımlarından biriydi Galatasaray 2016-17; ne şampiyonluğundan bahsediyorsun?...

Bu konuda uzlaşmamız mümkün görünmüyor, komplo teorilerini yeni meşgale olarak seçmişsen elimden bir şey gelmez, iyi eğlenceler dilerim; aman diyim buradaki bazıları gibi fazla kaptırma kendini!:asd22::hat:...

Geçmişte yetersiz kadrolarla şampiyon olduğumuz da oldu.Geçen sezon da o sezonlara örnek olabilirdi,her ivme kazanacağımız anda doğradılar tersi şekilde de Bjk ne zaman puan kaybedecek olsa imdadına hakemler yetişti.Bu söylemimin fanatiklikle veya komplo teorisyenliğiyle ilgisi yok,geçen sezonu takip eden herkes bunda hemfikirdir.

Yapılan transferlerin birtakımı taraftarı susturmaya yönelik.Yani başka deyişle Tudor'un getirilmesi gibi.Sonuç ne olur bilemem fakat amacın kesinlikle taraftarı susturmak zaman kazanmak olduğunu söyleyebilirim.

Ayıp ediyorsun ama,bir şey söyledik diye bunu abartanlarla aynı kefeye koyulmak istemem. :hat: Ama neden-sonuç bağlamında baktığımda mantıksız gelmiyor bana dediğim gibi.

Taraftarindan tut yöneticisine kadar tinerci bunlarin hepsi. Bir de su Fiko denen mal herifi öve öve hatta yalaya yalaya bitiremeyen tipler var.

Bizim basimizda Dursun var diye su gerizekali yalaka herif degere bindi. adam oldu. Görüyoruz isteyince Dursun denen sahtekar da transfer yapabiliyormus demek ki.

Konuya geri dönersek. 33 (önümüzdeki ay 34 yasina giriyor) yasindaki Quaresma ile 2020'ye kadar sözlesme uzattilar. 34 yasindaki Pepe'yi aldilar 2 seneligine, 32 yasindaki Negredo'yu aldilar simdi de Kasim da 30 yasina girecek Lens ile 5 yillik sözlesme imzaliyorlar haberler dogruysa.

3-4 sene önce baslattiklari dogru ve mantikli hamlelerin tamamen icine ediyorlar. Gecen sezon cok calkalandilar, hakemler arkadan ittirmese bunlari silksen bile sampiyon olamazlardi. Bu sezon ben daha da kötü olacaklarini tahmin ediyorum. 3 kulvarda oynayacaklar ve ilk 11 de neredeyse hic bir oyuncu 30 yasi altinda degil.

Fernando kötü çıkarsa "Allah belanı versin Dursun senin alacağin adam bu kadar olur işte." der misin?

Fernando kötü çıkarsa "Allah belanı versin Dursun senin alacağin adam bu kadar olur işte." der misin?

Bunu demek için illa bir sebep bulacaktır. Fernando iyi çıkarsa bile, yanında filanca oynadı diye; yanındaki de iyi olursa mesela solbek alınmadı/alınan adam verimli olamadı diye; takım eze eze şampiyon olsa, bu defa transferler erken yapmış olsa AL ni alırdık diye, vs vs vs:DD...

Üst Alt