# Jérémy Ménez - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jérémy Ménez

Menezin Gazetta dello Sporta yaptigi aciklama : " Juventus mu? Hazirim. Ordaki dili, ligi taniyorum. Cabuk adapte olurum oraya."

Unutalim Menezi .

De Marke ‏@demarkesports 14 dk.

Bir dönem adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan PSG'li Jeremy Menez, sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıkladı.

3 milyon euroya hoplaya zıplaya gelir. Umut gibilerine bile bu paraları verdiğimiz için bizi de pek etkilemez bu rakam.

Juve senelik ücretinde bizim ile aynı seviyeye çıkamaz.

Ayrıca alışkanlık haline getirdiğimiz imza parasını da dayadık mı gelmemesi için bir neden göremiyorum.

Menez ve Gomis ikilisi bedavaya kulübe kazandırılarak combo yapılmalıdır, gayet de gerçekçi ve başarılı hedefler olur ikisi de.

Sen sus aptal aptal konuşma adamın sözleşmesi ne zaman bitiyor bilmiyoruz diye öyle tepki gosteremezsin kimsin ki sen FM oynadığını sanan bir futbol cahili.

Konuya girip yorum yapmak istiyorsan 1. sayfayi ac oku 3. kez diyorum burda. Belki orda yaziyordur Menez hakkinda bzi seyler. Daha konuyu bilmeyip bos bos yorum yapmak cahillin zirvesidir.

Algilama organinin yerini de bir kez daha kontrol et istersen. Senden kimse sözlesmesinin detaylarini bilmeni beklemiyor.

1. sayfayi okumayip dire 'gercekci adam yazin suraya' demen konuyu acana saygisizliktir.

Eger bunu bir üyeden bekledigim icin cahil oluyorsam sen cahilin en önde gidenisin kusura bakma.

Konuya girip yorum yapmak istiyorsan 1. sayfayi ac oku 3. kez diyorum burda. Belki orda yaziyordur Menez hakkinda bzi seyler. Daha konuyu bilmeyip bos bos yorum yapmak cahillin zirvesidir.

Algilama organinin yerini de bir kez daha kontrol et istersen. Senden kimse sözlesmesinin detaylarini bilmeni beklemiyor.

1. sayfayi okumayip dire 'gercekci adam yazin suraya' demen konuyu acana saygisizliktir.

Eger bunu bir üyeden bekledigim icin cahil oluyorsam sen cahilin en önde gidenisin kusura bakma.

Arkadaşım ben bi hata ettiysem adam gibi söylersin git birinci sayfayi oku git araştır diye çıkışamazsin bana herkesin kendine göre düşünceleri var ben adamın bonservisi elinde olduğu halde hala aynı düşüncedeyim benim yorumuma çıkışman da senin saygısızlıgindir daha fazla uzamasin iyi forumlar.

Üst Alt