# Jérémy Ménez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jérémy Ménez

Yedirmezler sanki... Bonservisi elinde bir Menez Avrupa'da istediği takıma gider, bizimkiler kadroya katmayı düşünüyor ise şimdiden temaslara başlaması lazım menejeri ile, yıllık ücret ve vergi konusunda avantajımız olacağı için o zaman belki kendisini getirme şansımız olabilir....

901077_Galatasaray_SK.jpg

Bu kadro :):)

Müthiş bi hamle olur. Açıkçası pek sanmıyorum bize yar edeceklerini. Bonservisi elinde. Yıllık ne kadar verirsek gelir acep :)

Iyi bir Futbolcu ama biz öncelikle Drogbanin yerine iyi bir golcü almamiz lazim. Menez ancak bir Bonus olur bu rezil Yabanci Sinnirle

Seneye de Burak'ın banko oynayacağını düşünüyorum bu yabancı sınırında. yabancı forvet alıp Burak'ı kanatta kullanmak mı daha iyi olur, yoksa yabancı kanat alıp Burak'ı forvette mi kullanmak mantıklı olur deyince ikinci seçenek çok daha mantıklı geliyor bana. tabi Umut-Burak'la koca sezon nasıl geçer onu hiç bilmiyorum

Seneye de Burak'ın banko oynayacağını düşünüyorum bu yabancı sınırında. yabancı forvet alıp Burak'ı kanatta kullanmak mı daha iyi olur, yoksa yabancı kanat alıp Burak'ı forvette mi kullanmak mantıklı olur deyince ikinci seçenek çok daha mantıklı geliyor bana. tabi Umut-Burak'la koca sezon nasıl geçer onu hiç bilmiyorum

Sana söyliyim en mantikisi ne olur. Burak'i 2 milyona elden cikarmak.

Üst Alt