GSC Scout - Jesper Lindström - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Siz daha fazla takip etmişsiniz katkılarınız süper. Ama benim düşüncem bize takımlar aşırı kapanıyor açık alanda şut imkanı pek kalmıyor dolayısıyla ara ince paslar ve kanat ağırlıklı oynamak zorundayiz. bol pozisyon değişmeleri ile rakibi açmaya çalışıyoruz. Tabi bu şekilde bir oyuncu bulmak zor o mevkide uygun fiyata. Bence hoca hep bir oyun aklı arıyor ilk geldiğinde antrenmanlarda tüm topların belhandada toplanmasını oradan dağıtılmasına yönelik çalışmalar yapılıyordu..ama belhanda yavaş buna hiç uygun biri değil. Ama şüphesiz lindstromda iyi oyuncudur

8 falan etmez; bir sezon o da Brondby'de yükseldi. En az 1 sezon daha böyle oynamalı o fiyatlara gelmesi için.

Çılgın atan Hauge bile 4.8e gitti hem de Milan'a.

Ben bu Kuzey Avrupa piyasasını çözemedim renktaş. Malmö’de Anel Ahmedhodzic’i 7 ya da 8’e satmış Atalanta’ya. Piyasaları değişik bunların

Edit:
İsveç ligi demişken bu Isak fena geliyor. Lindström’den bizim oyuna daha uygun bir oyuncu

Son düzenleme:
Ben bu Kuzey Avrupa piyasasını çözemedim renktaş. Malmö’de Anel Ahmedhodzic’i 7 ya da 8’e satmış Atalanta’ya. Piyasaları değişik bunların
Menajer etkisi de var tabii bir de Milli takımda direkt oynamaya başlaması da bir etken keza.

2 sene önce 30 gol katkı veren Skov Olsen 6 kağıda zoraki satıldı mesela.

Nords oyuncularına garanti bir yaklaşım var sadece o da akademiden dolayı.

Özellikle Danimarkalılar iyi işler yapamadı en son Zicker gitti, ilk 11 bile oynayamıyor.

Edit:
İsveç ligi demişken bu Isak fena geliyor. Lindström’den bizim oyuna daha uygun bir oyuncu

renktaş Isak'ı yedirmezler bu saatten sonra ama Haland gibi gittiği takımda patlama yapar benden söylemesi.

Yok yav fenerin transferleri hep aynı menajerlik şirketinden. Basına düşünce salça oluyor onlar genelde.

Mert Hakanla İrfan için scouta zaten gerek yok.
Bunlar Mostafa’ya yaz transfer doneminde teklif yapmislar ama Zamalek kabul etmemis. Bizim scout ekibi ise kendisini 2 yildir izliyor. Mostafa bize medyada aralik ayinda yazilmaya baslamisti diye hatirliyorum. Ilginc.

Bunlar Mostafa’ya yaz transfer doneminde teklif yapmislar ama Zamalek kabul etmemis. Bizim scout ekibi ise kendisini 2 yildir izliyor. Mostafa bize medyada aralik ayinda yazilmaya baslamisti diye hatirliyorum. Ilginc.
Mostafa önceden de yazıldı hatta başkanları düşman kulüp demişti bize.

Onu net bizden arakladılar da Mostafa'nın ismi bayağıdır wonderkid listelerinde geçiyor oradan da olabilir zira Lemos'u wonderkid diye aldı bunlar.

Üst Alt