GSC Scout - Jesper Lindström - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Katiliyorum bosa oyalaniyoruz bu pazarda. Balkan ulkerine yönelmek lazim.
Suanlik biraz oyle evet.
Cok iyi yetenekler cikiyor fakat ikna edebilme konusunda cok iyi olmamiz lazim ayni zamanda bir bavul dolu parayla gitmemiz lazim. Ilerde bu isleri biraz duzeltebilirsek en azindan Galatasaray olarak ornegin Marcao, Luyindama veya Mostafa bunlari satarsak yavas yavas namimiz duzelir baska pazarlarda acilir.

Cok net bilgidir FC Midtjylland'deki Pione Sisto bi arkadasima anlatiyor Galatasaray'dan 5 adam gelmisler Onuachu icin 2019'da. Herifler 5 milyon istemisler sadece ama bizimkinler fiyati begenmeyip 10m baymislardi Diagne'ye sonra.
Oncuahu 6 milyona 6 sonra Genk'e gitmistir. Simdi piyasa degeri en az 15 milyon. Onuachu GS'de yaparmiydi falan bilemem ama dogru adami bulabilirsen bu pazardan cok iyi fiyata alip iki misliye satarsin 2-3 yil sonra.

Suanlik biraz oyle evet.
Cok iyi yetenekler cikiyor fakat ikna edebilme konusunda cok iyi olmamiz lazim ayni zamanda bir bavul dolu parayla gitmemiz lazim. Ilerde bu isleri biraz duzeltebilirsek en azindan Galatasaray olarak ornegin Marcao, Luyindama veya Mostafa bunlari satarsak yavas yavas namimiz duzelir baska pazarlarda acilir.

Cok net bilgidir FC Midtjylland'deki Pione Sisto bi arkadasima anlatiyor Galatasaray'dan 5 adam gelmisler Onuachu icin 2019'da. Herifler 5 milyon istemisler sadece ama bizimkinler fiyati begenmeyip 10m baymislardi Diagne'ye sonra.
Oncuahu 6 milyona 6 sonra Genk'e gitmistir. Simdi piyasa degeri en az 15 milyon. Onuachu GS'de yaparmiydi falan bilemem ama dogru adami bulabilirsen bu pazardan cok iyi fiyata alip iki misliye satarsin 2-3 yil sonra.
Onuachu cok kazma duruyordu videolardan yaw şasirdim baya istatistiklerine

Suanlik biraz oyle evet.

ulan simdi mi anoucho adam sayiyon 1 ay once ben dedim sana statlara bak die yeter lan danlar

Bok gibi zaten; burada hayatta sabredilmezdi ona.

Gayet mumkun. En son AC Milan'a giderken 500 bin kron kasasina koydu. Hemen hemen her transferinden sonra 500 bin katiyorlar.
Mantığını açıkla at kafası. Satmış olsa hak iddia edemez demekki hepsini satmamış.

23 yaşından sonra o bedel düşüyor, Kjaerin %90ını satmışlardır en fazla ki onu da artık kabul etmiyor takımlar, eskiden yapıyorlardı o mallığı.

Bu mu büyük iş slsksks

Ilginc bir figurdu. Babamla yil 2012 mi falan Ikast'daki (o zamanlar Ikast'da okuyorum :d) akademi macina gittik bakalim diye (FC Midtjylland'in akademi takimin adi Ikast FS) baktik uzun boylunun biri goller atiyor ulan bu ne dedi 2 metre adam.
Ben baya istemistim zamaninda bu kadar iyi skor yapabilecegini bende inanmiyordum ama.

Ya bazen oyle topcular cikiyor Aab'den Kusk ve Lucas Andersen superstar olarak gitti sonra hiyar gibi geri donduler.
Cornelius'da surunuyo suan.

Kemaldeen'den cok umutluyum mesela ama.
Bazen değil çoğu sıçıyor son dönemde. En son Sisto da yok pahasına geri geldi ve en son iş yapmıyordu.

Şu Brondby maçı ortada zaten ligde ne savunma var ne kaleci var, bunlar kim ki çıkıp top ligde fark yaratacak.

Nords farklı, orada farklı bir yapılanma var çünkü.

Bok gibi zaten; burada hayatta sabredilmezdi ona.Mantığını açıkla at kafası. Satmış olsa hak iddia edemez demekki hepsini satmamış.

23 yaşından sonra o bedel düşüyor, Kjaerin %90ını satmışlardır en fazla ki onu da artık kabul etmiyor takımlar, eskiden yapıyorlardı o mallığı.

Bu mu büyük iş slsksks
Buyuk is demiyorum ama adamlar bunada onem veriyor. 500 bin kron buna gore cok parada degil ama satacaga takimi iyi arastirip ona gore satiyorlar.

Buyuk is demiyorum ama adamlar bunada onem veriyor. 500 bin kron buna gore cok parada degil ama satacaga takimi iyi arastirip ona gore satiyorlar.
Abicim aç son 5 senede satılan adamlara bak, neredeyse Onuachu dışında tutunabilen yok ki o da şu an için one season wonder durumunda.

Evander'i şişirdiler bence bok gibi topçu. Sory Kaba bok gibi herif. Cajuste dışında düzgün topçu yok bir de o stoper belki.

İyi pazarlıyorlardır belki ama gidip de yüksleen yok, şu Anderlecht'e giden eleman bile çöp oldu.

Abicim aç son 5 senede satılan adamlara bak, neredeyse Onuachu dışında tutunabilen yok ki o da şu an için one season wonder durumunda.

Evander'i şişirdiler bence bok gibi topçu. Sory Kaba bok gibi herif. Cajuste dışında düzgün topçu yok bir de o stoper belki.

İyi pazarlıyorlardır belki ama gidip de yüksleen yok, şu Anderlecht'e giden eleman bile çöp oldu.
Dogru diyorsun abi ama iste ben pazarlarken diyorum iyi paraya satiyorlar ve ilerde bundan nasil kazanabiliriz diyorlar ve Turk ligine cok sicak bakmiyorlar. Galatasaray gelse atiyorum bide Hoffenheim gelse Galatasaray 1 milyon fazla verse bile bence yine Hoffenheime satarlar mesela. Disardan turk ligine bakanlar biliyor ne bok oldugunu. Yunan liginden bir farki kalmadi ki nam anlaminda.

FC Midtjylland'den biliyorum - bilmiyorum Brøndby'de ayni zihniyet var mi ama oyunculara tavsiye ediyorlar sececekleri takimi. Baska ulkelerde bu mevcut mu onuda bilmiyorum.

Saydigin iki oyuncu da bok gibi Evander'i ben birkere bile tutmadim bos bir herif Belhanda ondan daha iyi inan.

Üst Alt