GSC Scout - Jesper Lindström - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dogru diyorsun abi ama iste ben pazarlarken diyorum iyi paraya satiyorlar ve ilerde bundan nasil kazanabiliriz diyorlar ve Turk ligine cok sicak bakmiyorlar. Galatasaray gelse atiyorum bide Hoffenheim gelse Galatasaray 1 milyon fazla verse bile bence yine Hoffenheime satarlar mesela. Disardan turk ligine bakanlar biliyor ne bok oldugunu. Yunan liginden bir farki kalmadi ki nam anlaminda.

FC Midtjylland'den biliyorum - bilmiyorum Brøndby'de ayni zihniyet var mi ama oyunculara tavsiye ediyorlar sececekleri takimi. Baska ulkelerde bu mevcut mu onuda bilmiyorum.

Saydigin iki oyuncu da bok gibi Evander'i ben birkere bile tutmadim bos bir herif Belhanda ondan daha iyi inan.

Midt belki yapıyordur da özel bir durum olduğunu sanmam, yeterki oyuncuya düzgün proje sun, genelde takım seçme olayını menajerler yaptırıyor.

Bence Türkiye, Danimarka sonrası basamak olarak iyi bir basamak oyun sertliğine alışma anlamında ama biz zaten bu tarz genç oyuncuların peşinden koşmuyoruz uzun süredir.

Özellikle sınır sonrası Anadolu kulüpleri bile her sene oyuncu ihraç etmeye başladı.

Abicim aç son 5 senede satılan adamlara bak, neredeyse Onuachu dışında tutunabilen yok ki o da şu an için one season wonder durumunda.

Evander'i şişirdiler bence bok gibi topçu. Sory Kaba bok gibi herif. Cajuste dışında düzgün topçu yok bir de o stoper belki.

İyi pazarlıyorlardır belki ama gidip de yüksleen yok, şu Anderlecht'e giden eleman bile çöp oldu.

Kopenhag’ın 16 yaşında patlattığı büyük yetenek Daramy’de yedek oyuncusu olmuş. Bundu’yu da Kopenhag kiralık almıştı galiba Anderlecht’den. Bir sezon patlayıp çoğu sönüyor bunların. Onauchu’nunda Belçika ligi dışında iş yapacağını düşünmüyorum nedense. Onun için iyi bir lig oldu orası

Nordsjaelland’da Kamaldeen ve Diomande haric begendigim bir oyuncu yok.

Midtjylland’da benim izledigim Evander ve Onyeka cok sisirilen oyuncular, bir tek Cajuste fena degil ama onun daha cok pismesi lazim. Bu takimdan Anderlecht Sanneh diye bir stoper almisti 8 milyona, oynayamayinca kiralik Goztepe’ye yolladilar yine oynamadi Goztepe 6 ay sonra sutladi. Yine Anderlecht danimarka liginden Bundu’yu aldi 6 ay sonra geri yolladi.

Danimarka liginden zaman zaman iyi yetenekler cikiyor ama oyle 7-8 milyon falan kolay kolay verilmez. Bu Lindstrom icin de 5 milyondan fazlasi verilmez.

Ha bir de Mathias Jensen vardi Nordsjaelland’da oynarken cok iyi bir yetenek deniliyordu ve Ajax ile aniliyordu, Nordsjaelland 5 milyona Celta Vigo’ya satmisti. Celta’da fazla sure alamayinca Brentford’a transfer oldu, iki yildir Championship’de oynuyor.

Oyun içine katılımı ve pas kanallarına girmesi + olmuş.

İlk videolarda klasik 10 no gibiydi

Belhanda'nın şut atanı ve daha disiplinlisi gibi geldi son videoda.

Üst Alt