# Jesse Sekidika - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Basip giden yeteneksiz kanat oyuncusu sever bu forum.

Devre arasi alindiktan hemen sonra Menemenspor’a kiralama haberleri ciktiginda infial olusmustu buralarda. Ama o seviyenin adami, yapacak birsey yok.

Emreye yapılanı yapıyoruz 80. Dakikada neden diye sorarlar adama 60. 70. Dakikada sok oyuna niye 80

Top şişirmeye başladığımız dakika sekidika oyuna giriyor şaka gibi. Çoğu kişi sırf nsakala ile birebir kalınca çalım denemedi diye söyleniyor orada topu kapatırsa belhanda muamelesi görecek..
Sekidikayı ilk kez bizde izledim ama böyle topçu falan kazanılmaz

Fatih Terim'in şunu anlaması gerek Jesse böyle dakika 82 Alanya kendi kalesinin önüne yaslanmış beklerken oyuna alacağımız adam değil zaten oyunu sıkıştırmış rakip yarı sahaya yıkmışız dakika 82 olana kadar beklemişsin bundan sonra Alanya sana geride boş alan mı bırakır ?

Bu adam öyle dar alanda kapanan savunmalara karşı oynayacak hele ki böyle kritik bir maçta iyice geriye yaslanmış bir Alanya karşısında başarılı olacak oyuncu değil. Alanya üzerimize gelirken geride o kadar boşluk bırakırken oyunda olsaydı bence çok daha etkili olabilirdi

Kesinlikle öyle futbol bilgisinin tekniğinin üst seviyede olduğunu filan iddia etmiyorum ama Sekidika benim gözümde çöp değil sadece kendisini ispatlayacak şansı bulamadı henüz ya futbol oynayamayan oyuncularımız ile oynuyor ya da ligde 3 dakika 4 dakika filan sahada kalıyor bence bu süre zarfında adamı yok etmeyelim

Üst Alt