# Jesse Sekidika - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Emre Mor görüntüsü veriyor şuanda girdiği son 10 dakikalarda bir işe yaramadı inşallah sonu Emre Mor gibi olmaz daha çok süre almalı 90 dakika bir maçını izlemek lazım da Fatih Terim'in şu kritik dönemde herhangi bir maçta 90 dakika şans vereceğini zannetmiyorum ne Sekidika'ya ne de Emin Bayram'a ancak önümüzdeki sezon olur.

valla heyecandan mı bilmiyorum ama resmen top ayağına dolaştı top süremedi.

bu adam izlediğim videolarda bu kadar kötü değildi , zaman verelim derim.
Sapıttı abi adam. Maçın son on dakikası, yemeden gol atman şart, taraftar ayakta, kimsenin hataya tahammülü yok ve kurtarıcı olarak maça giriyorsun. Ömründe görmediğin bir ambiyanstasın ve birde Nsakala denen bela gibi ve senin kadar hızlı bir herif var karşında. Yapamadı ayağı titredi adamın.

Bu adam öyle sıradan bir adam değil Fegh ile birer devre dönüşümlü oynatılmalı zaten Fegh 45 dakikada bitiyor. Alışınca nasıl yetenekli olduğunu gösterecektir.

sekidika 1 kere arkasındaki bekle verkaça giremedi veya kendisine ara pası atılmadı bekliyoruz ki full kadro kapanmış alanyaya karşı 2 kişiyi geçip sıfırdan asist yapsın...Adamın geldiği takım eskişehir bu seviyelerde hiç oynamamış ya en zor anlarda giriyor ya da rahat maçlarda son 5 dk...90 dk oynadığı 1 maç var o maçta da kimin nerede oynadığı hiç belli değildi... Bu adam hakkında sağlıklı değerlendirme yapabilmek en azından birkaç maç 60tan sonra as takımla birlikte görmek lazım... 3-0 olmuş maçta da son 10 dk oyuna girmesi bir anlam ifade etmiyor zaten takım kendini rölantiye almış oluyor...

sekidika sevdalısı değilim yanlış anlaşılmasın sadece şu anki eleştirileri yersiz buluyorum...

Forumda toptan anlayan kisi sayisi 10'a gecmez. Teknik dehamiz, ligin en iyi savumasi arti alan daraltmasi yapan takimi karsi, kontra atak oyuncusuna 82 dakikkada kurtarici olarak oyuna sokuyor.

Bu adam bu baskida, seyirci cosgunda ilk defa tatiyor ve heyecanli olmasi gayet dogal. Ikinci yari Feghouli denen zat topa dahi deyemedi, 60-70 arasi adamlar ustune geliyordu, ozaman soksan adami birsey demiyecem.

Arti gercekten bizde oynayamasa, cok rahat sekilde elden cikaririz. Zaten bize gelmeden en az 6 anadolu takimi istiyordu Jesseyi. Mesela Genclerbirliginde, 21 yasindaki merkez ort asaha Berat Aybek Ozdemir icin Jesse + bir miktar para olarak kullanabilirsin.

Forumda toptan anlayan kisi sayisi 10'a gecmez. Teknik dehamiz, ligin en iyi savumasi arti alan daraltmasi yapan takimi karsi, kontra atak oyuncusuna 82 dakikkada kurtarici olarak oyuna sokuyor.

Bu adam bu baskida, seyirci cosgunda ilk defa tatiyor ve heyecanli olmasi gayet dogal. Ikinci yari Feghouli denen zat topa dahi deyemedi, 60-70 arasi adamlar ustune geliyordu, ozaman soksan adami birsey demiyecem.

Arti gercekten bizde oynayamasa, cok rahat sekilde elden cikaririz. Zaten bize gelmeden en az 6 anadolu takimi istiyordu Jesseyi. Mesela Genclerbirliginde, 21 yasindaki merkez ort asaha Berat Aybek Ozdemir icin Jesse + bir miktar para olarak kullanabilirsin.
10 kişilik listeyi alalım

Bence dün çok eleştiri yağmuruna tutuldu hani Douglas Costa performansı filan mı bekliyorduk adamdan bilmiyorum da fazla üzerine gittik 2. Ligden gelmiş henüz 23 yaşında bonservissiz ve Feghouli'nin aldığı paranın on altıda birini alıyor Jesse

Dün sadece 8 dakika sahada kaldı ki karşısında fiziğiyle hızıyla ligde geçmesi en zor sol beklerden birisi N'sakala ve son dakikalarda kalesinin önüne yıkılıp bekleyen bir Alanyaspor vardı hani 99 dakika sahada kalan ve Jesse'nin 16 katı maaş alan Feghouli ne yapabildi ki 8 dakikada Jesse'den beklentimiz neydi ?

Tıpkı Galatasaray'a geldiğinden beri 4 lig maçının ikisinde hiç oyuna girmeyip geri kalan ikisinde 4 dakika süre aldığı gibi dün kupa maçında da 8 dakika sahada kalabildi

Bence çok acele ediyoruz, ben hala güveniyorum bu kara oğlana hazır demiyorum ama kesinlikle sizin dediğiniz gibi yeteneksiz/çöp filan değil

Ayrıca Onyekuru'nun ilk maçlarında yapılan yorumları hatırlıyorum da şimdi de Onyekuru aşağı Onyekuru yukarı diye bekliyoruz

Aynısı Jesse için de yapılıyor şu anda sadece birazcık sabır şöyle doğru düzgün bir şans bulsun birkaç maç peş peşe izleyebilelim ondan sonra yorum yapalım adam hayatında ilk defa bu seviyede futbol oynuyor ilk defa böyle bir seyircinin önüne çıkıyor yapmayın

Bu herifi yine serideki gibi yanlış değerlendiriyoruz. Biraz daha oyun kurucu seklinde kullanırsak içinden çıkacağı yeteneğe sasip kalacağız. Bu çocuk ne zaman oyuna girerse tek topla muhteşem zeki paslar atmaya çalışıyor bence kanat yerine ya forvet arkası ya da orta sahada 8.5 gibi deneyip kullanmak gerekir.

Üst Alt