# Jesse Sekidika - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Umarım kalan maçlarda formayı Sekidika alır ama eminim Fatih Terim ya Ömer'i sol kanat yapar ya Belhanda'yı sol kanada atar bir şey yapar Sekidika'ya şans vermek yerine

Antep maçında baya süre almış herhalde . Şansa o maçı da ben izleyemedim
Eğer idare edebilecekse ömer felan oynayacağına oynayabilir

Büyük ihtimal kanatta Onyekuru'dan verimli olur. Ama ısrarla becerdiğimiz gibi bu arkadaşımızın da orta ve bitiriş özellikleri olmadığı için nereye kadar götürür bilemem. Yine de bir kanatta topla ve topsuz hızlanabilen bir pırpır görmek hoş olurdu.

Nedense Sekidika bu kadar rahat eleştirilince aklımda Donkun ilk sezonunda hakkında burada yazılanlar geliyor. Bu kadar sabırsızlıkla iyi bile yaşıyoruz biz millet olarak.

2 asır çalışsa o seviyeye çıkamaz traore farklı bir sapık 18'inde de aynıydı şimdi de aynı. Bayılıyorum gelip defanstan top alıp yara yara giden heriflere yahu.
jesse-sekidika.jpeg

Kalınlaşmış sanki bacaklar.

G. Antep maçında yaptığı penaltı çok aptalcaydı. Lakin olayın sıcaklığı ve siniriyle çok fazla yüklendik bu herife. Onyekuru TS maçında ve kalan diğer maçlarda oynayamazsa kendisi hakkında kayda değer bir fikir edinme şansı elde etmiş olacağız.

Sekidika, Ozornwafor gibi herifleri her sene denemeliyiz. Bu işten en ufak bir zararimiz olmaz. Sekidika yıllık 200 bin euro'ya oynayacak. Açlık sınırı yav. Ligde daha az kazanan 2-3 kişi ya vardir ya yoktur. Bunlar gibi 5 tane herif alıp 1 tane tuttursak bile muazzam bir kazanç olur.

Son düzenleme:
Üst Alt