# Jesse Sekidika - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Kitap_20180708202009_62285_6.jpg

İlginç bir adam Sekidika, hani öyle bir ivmelenmesi var ki defans oyuncusu arkasından bakar saniyeler içinde

Ama o hızı aynı zamanda kendisi için de kontrolsüzlüğu de beraber getiriyor, yani top kontrolünden çıkıyor artık

Yahu bu sezon takımdan 125 bin € alacak bu adam ve bu adam gelirken yıldız statüsünde gelmedi takima, 10 kişi kalmış takımı sıralayıp Trabzon maçını alsın tek başına diye gelmedi bu adam gelirken hiçbir iddiası da yoktu 2. Ligden bir oyuncu olarak geldi Kader Keita beklentisine girmeye gerek yok ki

Tamam ben de biliyorum Sekidika iyi oynamıyor ama kendisinin 16 katı maaş alın takımı bok gibi oyunuyla zarara uğratıp bir de üzerine kırmızı gören Feghouli veya kendisinin 20 katı maaş alıp masa bile çıkmayan Falcao ya bu yorumları yapabiliriz o adamlar yıldız statüsünde geldiler takıma o adamlar böyle kritik maçları alsın diye geldiler ama birisi her kritik maçın içine etti diğeri o kritik maçlarda sahada bile yoktu

Top ayağındayken takımın %90'ından çok heyecanlandırıyor beni. İkidir savunmada yaptığı abuk işlerle canımızı yakıyor ama şu takımın bütün vebalini Sekidika'ya yüklemek de doğru değil. İnşallah seneye daha düşük bütçeli takımda daha sık şans bulur.

adamı ocak ayında al hiç oynatma trabzon maçında kurtarıcı diye sahaya sür suç Sekidikada mı hadi onu geçtim adamı ligin 2.devresi kullanmayacaksın niye kadronda tutuyorsun isteyenleri vardı kiralasaydın komedi
maç 2 0 oldugunda kapadım. sekidika ne zaman girdi kimin yerine girdi hiçbir fikrim yok ama feghouli olsa girer miydi kenarda hamle şansın ne kadar çok bunları düşünmek lazım bu sorunun cevabını bulmak için.
belki kiralanmak istendi ama alacak kulüp bulunamadı? bunların yasanmadığını bilmiyoruz varsayım üzerinden konusuyoruz. bu da doğru sonuç vermiyor.

Yahu bu sezon takımdan 125 bin € alacak bu adam ve bu adam gelirken yıldız statüsünde gelmedi takima, 10 kişi kalmış takımı sıralayıp Trabzon maçını alsın tek başına diye gelmedi bu adam gelirken hiçbir iddiası da yoktu 2. Ligden bir oyuncu olarak geldi Kader Keita beklentisine girmeye gerek yok ki

Tamam ben de biliyorum Sekidika iyi oynamıyor ama kendisinin 16 katı maaş alın takımı bok gibi oyunuyla zarara uğratıp bir de üzerine kırmızı gören Feghouli veya kendisinin 20 katı maaş alıp masa bile çıkmayan Falcao ya bu yorumları yapabiliriz o adamlar yıldız statüsünde geldiler takıma o adamlar böyle kritik maçları alsın diye geldiler ama birisi her kritik maçın içine etti diğeri o kritik maçlarda sahada bile yoktu
keşke 16-20 katı yapsa :(

35-40 kat yapıyor :( maaş tablomuz rezalet resmen

Üst Alt