# Jesse Sekidika - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Bence gayet iyiydi bu maçta da şans geldiği zaman değerlendirebiliyor olması önemli. Feghouli'nin filan sağ kanat olmadığı konusunda hemfikiriz Oğulcan nasıl gitgide formayı sağlamlaştırıyor adını sahaya çıkacak oyuncular arasına yazdırmayı başarıyorsa Sekidika da onun yerine ilk tercih edilecek oyuncu sağ kanatta

Bu adam 1.5 senedir yedek ve aldığı 3-5 dakika içerisinde kendisini göstermek için olmadık işler yapmaya çalışıyor. O kadar zaman yedek kalmanın baskısıyla da karşı karşıya falan kalsa yanındaki adam bomboş olsa bile ben pas falan vereceğini zannetmiyorum. Sürekli ulan bişey yapmalıyım stresiyle bazen top ayağına dolaşıyor. Ilk 11 de hiç düşünülmedi ya da ben hatırlamıyorum 11 de başladığını hiç. Türkiye kupası maçlarında sürekli süre almalı. Bileklerine çok hakim ve yeterli seviyede hızı da mevcut.

Madem Kerem oynayamayacak en azından seni izleyelim bu maçta Sekidika bakalım nedir ne değildir 90 dakika içinde neler yapabiliyorsun. Tabii bir de şans bulmaları halinde Ali Yavuz&Bartuğ ve Emin gibi gençleri izlemek isterim bu maçta

Oğulcan'ın iyi bir alternatifi işte. Shaqiri rüyalarından filan uyanıp destek vermek lazım. Savunma arkasına daha çok koşu yapmalı ama defansa yardım çabasını seviyorum.

Olmaz demiyorumda çok ekmek yemeli hatta fırın yemeli

Yerse keita yemezse pino olur

Bizde anadolu takımlarındaki gibi her pozisyonda rakip bekle 1e1 kalamayacağını öğrenmeli yada öğretilmeli

Üst Alt