# Jesse Sekidika - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

İsmi geçtiği zaman Eskişehirspor taraftarı biriyle konuşmuştum,solda daha fazla oynadığını ve daha fazla verimli olduğunu söyledi. Onyekuru'nun yokluğunda hoca solda oynatır diye düşündüm ama beni yanılttı.

Feghouli bu ligin en kaliteli oyuncularının başında geliyor belki de takımda en çok sevdiğim adam olabilir ama doğruya doğru Galatasaray kariyerinde hiçbir zaman o "doğru profil" kanat performansını izleyemedik ki mevcut durumuyla iyice geriye gitti

Eğer Sekidika'nın kimyası tutar oyun içinde devamlı olmayı öğrenirse kimse kusura bakmasın ama Feghouli'den elbet sonunda formayı alacaktır. Maalesef artık futbolda Feghouli gibi "durağan" hücum oyuncularına yer kalmadı

Herhangi bir kanat oyuncusu feghuliyi aratmaz zaten jessenin 2. ligden gelmesi hiç önemli değil

Feghuliyi keşke satıp kurtulabilsek o maliyetten ve koca poposundan

Dün gece Eskişehir Ümraniye maçının tekrarı vardı beinde sekidika için izledim bence en büyük eksiği maç içi devamlılık.. Bazen yok oluyor mesela İbrahim sissokko çok daha sorumluluk almaya çalıştı sekidikaya göre daha yeteneksiz olmasına rağmen..

Üst Alt