Jo en az 3 hafta yok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo en az 3 hafta yok!

Cevap: Jo 3 hafta yok !

Beşiktaş maçına yetişmez,Kasımpaşa maçına yetişir.

Beşitaş maçı 21'inde 3 hafta sonra 25'ine denk geliyor,Kasımpaşa maçı 28'inde

yahu nedir bu sakatliktan cektigimiz yaaa ??? rakip mi sert giriyor,,tessislerdeki zemin mi iyi degil...anlamadim. neden fenere,besiktasa olmuyor da bize oluiyor ???

ne nazarmis bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hakemler kirmizi verecegine sari veriyorlar... denizli macinda neille giren, üc mactir canere yapilan fauller sariyla cezalandiriliyor.....

Cevap: Jo da gitti

Yönetim uyuma,hala şu hakemler için neden uyarı yapmıyorsunuz. Yemin ederim her hafta tüm maçları izlerim bize karşı oynanan acımasız sert oyun hiç bir maçta yok..Yeter yahu savunun şu takımın haklarını adam gibi...

fenerin adi başkanı aleyhine hiç bir karar yokken bas bas bağırır,biz çoğu maçta hakemler tarafında katlediliyoruz asıl bizim ciddi anlamda tepki koymamız gerekirken sesimizi çıkarmıyoruz.

Bir medya bir takımın üzerine ne kadar gelebilir.Daha ne kadar art niyetli olunabilir..hiç bir uyarı,hiç bir şekilde gözdağı vermek yok...

Takımın oyun olarak halide ortada..Taraftarda pembe gözlükleri çıkarıp gerçekleri görmesi gerekiyor artık..

Jo'dan Kötü Haber

Galatasarayımızın Brezilyalı yıldızı Jo'dan kötü haber geldi. Sarı-kırmızılı takımımızın Antalyaspor ile oynadığı maçta sakatlanan Jo'nun en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Kulübümüzden yapılan açıklama şöyle:

"Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı Oyuncusu Joao Silva'nın (Jo) Antalyaspor karşılaşmasının ilk yarısında sol ayak bileğine aldığı darbeye bağlı sakatlığının tedavisinin en az 3 hafta süreceği öngörülmektedir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."

Galatasaray Futbol A.Ş.

Oyuncularımız düzelene kadar takımdan birşey beklemiyorum artık. Ancak insanüstü performans gösterirlerse Şubat ayını atlatırız.

Felaket tellallığı gibi olmasında haberde "en az üç hafta" diyor. Bizim sağlık ekibiyle varın gerisini siz düşünün.

Üst Alt