# Johan Elmander - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Johan Elmander

Adamlar topu düşünerek oynuyolar.Kasaplıklarında bile bi mantık var.

b7tDk.gif

Adamlar topu düşünerek oynuyolar.Kasaplıklarında bile bi mantık var.Bizim ligdeki stoperler topu falan bırakıyo adama çalışıyo.Özellikle tek forvet oynayacaksak bu adam Drogba gibi hayvani fizik gücüne sahip olmalı bence.Teknik forvetler bizim ligde iş yapamaz.

Ezberoğluezber yorumlar yapmaktan da bıkmayacaksınız ha.

Teknik forvetler iş yapamazmış da, Drogba gibi fizikli olmak gerekirmiş de, Ligde kasap çokmuş da...

Bobo çok mu fizikli? 5 sezonda 90 gol attı adam. Semih ya da. Tüm sezon sadece son yarım saat forma giyip gol kralı olduğunu sen de ben de biliyoruz.

Elmander' i çok çok iyi tanımıyorum fakat Elmander için negatif konuşanların kendisini hiç tanımadığını düşünüyorum, yazık !!! Az ve öz konuşsak belki daha pozitif oluruz, herkes için

BAros Premier lig de kaç gol atmıştı bize gelmeden önce?

Medya da cıkan Etoo,Drogba isimlerinden sonra Elmandere herkes burun kıvırı olmuş anlam vermek güç..

Elmander bu ligin tozunu atar..Fizik gücü iyi,teknik de sayılır (barostan cok daha teknik),süratli de sayılabilir şuan ki mevcut forvetlerimize kıyasla.. yani tabi ki daha genç(lukaku),daha iyi (etto,drogba) adamlar gelse fena mı olur hayır olmaz ama Elmander iyidir.

Alakasi yok arkadasim, bana Galatasaray Necati ilen anlasti deseler yine istemem elmander'i. Ingiltere ligini abartmayalim, orda gol atti diye burda yildiz olmasi sart degil. Jo'da burda gol atti...

Turkiyede fizik gucu pek onemli degil. Maclarda kac kez omuz omuza mucadele ye giriliyor? Al sana Servet, adam 190 ama, sagindan solundan geciyolar kolayca.

Ben anlamıyorum arkadaş, bizim başımıza gelen yönetimlerin başına saksı mı düşüyor? Niye hala pili bitik, yaşı ilerlemiş, bonservisi elinde oyuncuları takıma katıyoruz lan. Niye genç, gelecek vaadeden futbolcuları almıyoruz. Niye ya? Hiç mi akıl yok bunlarda, niye hep ya tutarsa. Yoksa transferi Bülent Tulun'a mı bıraktılar, bak ondan beklerim bu transferi ama yani aklı başında bir adam artık bu tarz transferlere bir dur der ya. Geçmişten bu kadar mı ders çıkarılmaz.

Ben anlamıyorum arkadaş, bizim başımıza gelen yönetimlerin başına saksı mı düşüyor? Niye hala pili bitik, yaşı ilerlemiş, bonservisi elinde oyuncuları takıma katıyoruz lan. Niye genç, gelecek vaadeden futbolcuları almıyoruz. Niye ya? Hiç mi akıl yok bunlarda, niye hep ya tutarsa. Yoksa transferi Bülent Tulun'a mı bıraktılar, bak ondan beklerim bu transferi ama yani aklı başında bir adam artık bu tarz transferlere bir dur der ya. Geçmişten bu kadar mı ders çıkarılmaz.

Elmander gibi bir adam bedevaya alınacak.Nesini beğenmedin?

Johan Elmander på väg till Galatasaray

LONDON/STOCKHOLM. Johan Elmander är i stort sett klar för Galatasaray.

Det hävdar Bülent Tulun, rådgivare åt klubbens nya president Ünal Aysal.

- Vi är nästan överens, säger Tulun till SPORT-Expressen.

Johan Elmanders, 29, kontrakt är på utgående, och hans framtid har länge varit oklar. Nu talar dock mycket för att han är på väg att hitta en ny klubbadress. Turkiska storklubben Galatasaray har deklarerat sitt intresse för Bolton-anfallaren, som gjort tolv mål i Premier League den här säsongen, och den nyvalde presidenten Ünal Aysal berättade nyligen att han ville värva Elmander, samt Kim Källström.

SPORT-Expressen fick i går kväll tag i Bülent Tulun, Aysals rådgivare och högra hand, och han bekräftade att han haft ett möte med Elmanders agent Anders Wallsten. Mötet ägde, enligt uppgifter, rum i Schweiz.

- Ja, jag har haft ett möte med hans agent. Och vi är nära varandra, jag tror att allting kan bli klart nästa vecka, säger Bülent Tulun.

"Bestämmer sig nästa vecka"

Han berättar vidare att om allt går i lås så kommer övergången att bli officiell under "andra delen av nästa vecka".

Anders Wallsten kommenterar uppgifterna för SPORT-Expressen:

- Det är flera europeiska storklubbar som är intresserade av Johan Elmander. Jag tror att han bestämmer sig nästa vecka.

Varit öppen för flytt

Elmander har under i stort sett hela våren valt att inte kommentera några flyttrykten, men i februari i samband med landslagslägret på Cypern sade han följande:

- Jag trivs jättebra i England, men självklart skulle det vara roligt att testa på något annat också. Jag är ganska öppen där.

Satsar efter fiaskot

Galatasaray har svarat för en riktig fiaskosäsong, och ligger nia i turkiska ligan med en omgång kvar att spela. Ünal Aysal, som vann förra veckans presidentval överlägset, har lovat fansen att satsa stora pengar och ta klubben tillbaka till toppen. Johan Elmander blir kanske hans första riktigt stora nyförvärv.

Johan Elmander på väg till Galatasaray - Internationell fotboll - Allsvenskan, Premier League, Serie A - och VM!

Bulent Tulun Isvec basinina konusmus. Elmander Galatasaray'a yakinmis, gelecek hafta Elmanderin menajer ile yeniden görusecek ve her sey ozaman netlesecekmis.

Elmander çok iyi bir santrafordur, takıma katkısı istatistiklerin ötesindedir.. İnşallah gelir...

Elmanderi beğenmiyoruz ya tıpkı sene başında kadrodaki elanoyu, emanayı bradleyi vs vs beğenmediğimiz gibi ...sonra stancu culio pinoya kaldık..Yine böyle olacaz gibi..Elmander çok kaliteli fizikli istekli ve hayatında hiç önemli başarı kazanamamış aç bi oyuncu..18 yaşında ne olacağı belli olmayan aç bi oyuncu başınıda yiyebillir kulübüde..Kalitesini ispat etmiş 29 yaşındada olsa aç ve uluslarasası tecrübei olan bi oyuncu..Eto gibi yapmadığı tek şey uefa ve ş.ligi finalinde aynı anda oynamak olan 30 u geçmiş doymuş bi oyuncu yerine (keza drogba vs vs) kesinlikle böyle oyuncu lazım..Zaten yaşı genç ve geleceği olan elmander den kaliteli oyuncular bize(avrupasız galatasaray'a hatta türkiyeye) hayal...

Alakasi yok arkadasim, bana Galatasaray Necati ilen anlasti deseler yine istemem elmander'i. Ingiltere ligini abartmayalim, orda gol atti diye burda yildiz olmasi sart degil. Jo'da burda gol atti...

Turkiyede fizik gucu pek onemli degil. Maclarda kac kez omuz omuza mucadele ye giriliyor? Al sana Servet, adam 190 ama, sagindan solundan geciyolar kolayca.

Sanırım benim yorumuma yorum yazmadın cünkü ben baros ta ingiltere de ve farnsada cok düşük gol yüzdesinden ve barosa oranla daha fizikli ve daha teknik ve daha süratli oldugundan bahsetmiştim ama sanırım yanlış anlamışsın ya da yanlış kişiye cevap yazmışsın :)

Baros değil fransa da ingiltere de Türkiye ye gelmeden önce burda ki kadar gol atamamıştı bir sezonda ama burda hava yakaldı aynı havayı Elmander yakalarsa baroşun yaptıgından fazlasını yapar.

Elmander gibi bir adam bedevaya alınacak.Nesini beğenmedin?

Bedava diye kanma arkadasim. Bu adama yuklu miktarda para verilecek. Guiza gibi olur sonu. Ilk 11 e giremez ama senede 2.5 milyon ceb indirir. Ben sahsen yabanci transferi pek istemiyorum. Zaten avrupaya gidemiyoruz. Butun para yerli transferine gitse daha iyi olur, ve seneye avrupaya gittikmi daha iyi yabanci oyuncular alabiliriz. Su an yuksek miktarda para vermedikmi, elemander gibi, basit, basari sagliyamamis oyuncular gelir.

Ruyalarimin forveti Galatasaray formasi ile gormek istedigim bir futbolcu kendisi

Turkiye Liginde gol sayisini 30 uzerine cikarir demedi demeyin hem uzun hem teknik orta alanda iyi olursa bu adam manyak goller atacak

insallah gelir bir formasini ben alacam elemanin

Top tutar mı tutar,çok ağır mıdır değildir.Kafa hakimiyeti iyi midir gayet iyidir.Çalım atabilir mi atar.Fiziği çok iyi midir evet.Güçlü müdür evet.Sert şut atar mı atar plase atar mı atar.Bedava mı bedava.Sorunlu bir futbolcu mu değil.Niye beğenilmiyor o zaman.Tek forvet oynar mı gayet iyi oynar.

Baros hızlı diyoruz ee başka?? Son vuruşu iyi mi değil,çalım atar mı atamaz,kafa hakimiyeti var mıdır yoktur.Asist yapar mı yapamaz.Güçlü müdür değildir.İstikrarlı mıdır değildir.Sorunlu mudur sorunludur.Eee Barosa gelince süper Elmandere gelince vasat.Nedenlerini söyleyin bilelim.

Elmander Barosdan kat ve kat iyi özellikleri vardır.Barosun da Elmanderden de iyi özellikleri vardır.Ama birisi eleştiriliyor diğerine süper deniliyor.

İkisi bir arada oynarsa çok daha iyi olur.Ama tek forvet oynayacaksak bu Elmanderdir.

Fotboll - Premier League

19/05/2011 - 12:56 - Uppdaterad 19/05/2011 - 13:56

Elmander nära Galatasaray: Nästan överens

ohan Elmander är i stort sett klar för turkiska storlaget Galatasaray. Åtminstone påstår Galatasaray det. "Vi är nästan överens", säger president Ünal Aysals rådgivare Bülent Tulun.

Bolton har en längre tid försökt förlänga kontraktet med Johan Elmander. Parterna har dock inte kunnat komma överens och nu tycks det vara mer eller mindre klart att Elmander lämnar klubben och dessutom Premier League. Turkiska Galatasaray har varit på banan länge som intressent.

Nyligen träffades klubben och Elmanders agent Anders Wallsten.

- Ja, jag har haft ett möte med hans agent. Och vi är nära varandra, jag tror att allting kan bli klart nästa vecka, säger Bülent Tulun till SPORT-Expressen.

Anders Wallsten vill inte bekräfta något.

- Det är flera europeiska storklubbar som är intresserade av Johan Elmander. Jag tror att han bestämmer sig nästa vecka., säger han till tidningen.

När eurosport.se träffade Johan Elmander i samband med landslagslägret på Cypern i februari sa han såhär på frågan om att flytta till en ny liga.

- Jag trivs jättebra i England, men självklart skulle det var roligt att testa på något annat också. Jag är ganska öppen där.

Elmander nära Galatasaray - Fotboll - Premier League

Daniel Sjöberg - eurosport.se

Elmander nära Galatasaray: Nästan överens - Premier League 2010-2011 - Fotboll - Eurosport

Elmander-Baros ikilisi harika bir ikili olur bence.Çünkü Elmander attırabilen bir forvet çok gol atmaz ama Barosa çok pozisyon hazırlayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt