Johan Elmander - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander

Cevap: #9 Johan Elmander

Elmandere sallayanlar çok pis yanılacaklar.Bugün Boltonun özetlerini izledim.Genel olarak hep sağ kanatta oynatmışlar.Daniel Sturridge forvette oynuyor Elmandere boş alanlar sağlıyordu.Elmanderde içeri doğru kat ediyor.Defansa yardım ediyor gibi görünüyordu.Bizde ofansif oynadığında daha başarılı olacak.Elmandere sallayanlar şimdiden laflarını yutmaya başlasınlar.

Videolarında hep gollerini göstermiş, bitiriciliği iyi fakat kaçırdıklarını gösteren bi video bulamadım.

Kaçırdıkları attığından fazlaysa yine fıtık oluruz seneye.

Kaleciyle karşı karşıya kalınca 10 tanesinden en az 9unu atacak adam lazım bize.

Videolarında hep gollerini göstermiş, bitiriciliği iyi fakat kaçırdıklarını gösteren bi video bulamadım.

Kaleciyle karşı karşıya kalınca 10 tanesinden en az 9unu atacak adam lazım bize.

10 kere kaleciyle karşı karşıya kalacak adamı bulalım da gerisi sorun değil.

Elmander'in yapısı biraz serttir müdür genelde Allah ne verdiyse vurur..

Ürküten bir oyuncu olacaktır bizim ligimizde güçlü forvetler iş yapıyor..

Izlemis olanlar bilir, top hakimiyeti ve surusu bana Toni Andre Flo'yu hatirlatiyor. Bitiriciligi de fena degildi Bolton'daki ikinci senesinde, kusku uyandiran ise ilk senesi beklentilere oranla rezaletti. daha cabuk uyum saglar umarim, ikinci senesinde takimin en iyisi Elmander'di. Kendi roportajinda da teknik direktorun kendine inanci sayesinde boyle inanilmaz bir cikisi gerceklestirebildigini soylemisti, biraz duygusal bir eleman izlenimi birakti bende.

EURO 2008'de çok istemiştik eğer o zaman gelse bütün gözler üzerinde olacaktı. Ama bu yıl Başkan'ın söylediğine göre 5-6 yıldız gelecek bence tüm oyuncular ararsından kendini saklayabilecek bir oyuncu, oyunun içinden bahsediyorum yani. Ve golcü kilmliğini bu durumlarda gösterir diye düşünüyorum..

Üst Alt