Johan Elmander - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander

Cevap: #9 Johan Elmander

GS ın en büyük sorunu ilerde topu fazla tutamadığından dolayı çoğalamamak drogba ile birlikte sistemimizde yer bulup bu eksikliği gidereceğine inanıyorum

Tebrikler hacı kazanmıssınız bos gecmemissin aferin aferin

Macı izleyen oldumu hangi mevkide oynadı?

Son birkaç gündür facia denecek derecede kötü günler geçiriyorum. Bana tebessüm ettiren ve sevindiren en güzel gelişme Elmander'in bugün 2 gol atması oldu. Eminim tüm renkdaşlarımız için güzel moral olmuştur.

joker gibi oyuncu olacak elmander,kalitesini konuşturdu bugün.Yıldız değil belki ama savaşan bir oyuncu.terim onu büyük ihtimalle 2000deki kadroda arif erdemin posizyonunda oynatacak,o dönem arif çok gol kaçırdığından eleştiriliyordu ama hakan şüküre yaptığı pasörlük ve desteği ile terimin vazgeçilmezi idi,elmander şimdi o posizyonda rahatça oynayabilcek kapasitede bir oyuncu ve süpriz atakları ile asıl santrafor oyuncusuna çok rahat posizyon yaratabilcek,gerektiğindede bu maçda olduğu gibi gol atabilcek bir oyuncu.Biz yıldızlara göz dikdik belki ama elmander benim gördüğüm takım oyuncusu,yıldız değil ama bu takımda culio tarzı asker oyuncu olmasıda şart,elmander kendini bulur yeni sezonda ve arda ona çok gol attırır..

1638586_w2.jpg

Elmander double sets up Sweden success

Moldova 1-4 Sweden

A Johan Elmander double helped the visitors to a win that moves them clear in second place in Group E, although still six points behind the Netherlands.

Bu kadar övüyoruz . lig başlasın nasıl eleştiricez belkide küfür edicez ... Elmander'i inşallah harcamayız ..

Üst Alt