# Johan Neeskens - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Johan Neeskens

Cevap: Johan Neeskens | Yardımcı Antrenör

Adamsin adam! Neeskens beni her zaman büyüledi.. ve büyülemeye devam ediyor. Bu adami Galatasarayimizda görmek gercekten gurur verici..

Dünya Kupasi '74 fotograflari, en büyük düsmanlari Almanlara karsi. Hemde final maci:

Neeskens vs. Sepp Mayer :cool: .. ve mac 1-0 oluyor.

Kicker+-+Johan+Neeskens+vs+Sepp+Mayer.jpg

Füzelerinden birisini yollamis gibi..

mein002lite01ill41.gif

Ne yazikki bu maci 2-1 kaybetti Hollanda.

Neeskens adalesini yırttı

Galatasaray Futbol Takımı'nın yardımcı antrenörlerinden Johan Neeskens, sabah antrenmanında sol arka adalesini yırttı. UEFA Avrupa Ligi 2. Turu ilk maçında Kazakistan'ın FC Tobol takımı ile bu akşam karşılaşacak olan Sarı-kırmızılılar, sabah basına kapalı bir antrenman gerçekleştirdi.

Hollandalı teknik direktör Frank Rijkaard'ın yardımcılarından Johan Neeskens, Sarı-kırmızılı futbolculara 5'e 2 top çalışması yaptırdığı sırada sol arka adalesini yırttı. Bir süre koltuk değnekleriyle yürüyecek olan antrenörün, yarın İstanbul'da MR çektireceği öğrenildi.

kaynak: DHA

İnşallah kısa zamanda iyileşir..

takımdaki uğursuzluk bitmek bilmiyor , yakında top toplayıcılar da sakatlanmaya başlar :eek:

Kendi basina hollanda milli takimini avrupa sampiyonasinda kafaya oynatabilecek bir alimdir...

Klübede ki duruşuna hayran kaldım..Attıgımız her golden,Arda'nın attıgı her çalımdan sonra adam deli gibi seviniyor,yaptıgı işten,mensubu bulunduğu takımdan zevk alıyor,bize de bu zevki ekran başında yaşatıyor...yürüyedur neeskens

Klübede ki duruşuna hayran kaldım..Attıgımız her golden,Arda'nın attıgı her çalımdan sonra adam deli gibi seviniyor,yaptıgı işten,mensubu bulunduğu takımdan zevk alıyor,bize de bu zevki ekran başında yaşatıyor...yürüyedur neeskens

Tek eksiği Rijkaard'ın onu her golden sonra tokatlamaması:D Ama artıları tabiki daha fazla

adamdaki kariyer birçok hocada yok

daum kim neeskensin yaninda??

neeskens iki kez dunya kupasi finali oynamistir

ajax la beraber arka arkaya 3 avrupa kupasi kazanmistir futbolcu iken

defansif orta sahanin ornek elemaniydi

neeskensi anlatmak için bir kitap yazmak lazim

Rijkaard kadar önemli faktör zaten maç sırasında not tutup fikir alış verişleri ikisinin hem uyumlu hem de GS mizi ne kadar çok sevdiğini gösteriyor :) Organize işler.

Neeskens dediniz mi akan sular durur. Barcelona'nın bugünkü oyun yapısının temellerini atan adamların başlarında gelir. Açık söylemek gerekirse, diğil TSL'deki herhangi bir teknik direktörle, şu an Bundesliga veya La Liga'daki hiçbir hocayı bu adamla aynı kefeye koymam.

Tam bir futbol uzmanı, soğuk kanlı bir canavar, sınır tanımaz futbol profesörüdür. Kimse farkında diğil ama, Galatasaray'ın Rijkaard'la beraber en büyük transferidir bana sorarsanız.

Vallah çok taktir ettim 5-0 öndeyiz maçta hala notlarını alıyor attığımız taçları bile yazıyordu.

Üst Alt