# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

Cevap: # John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

seni kırdıysam kusura bakma hocam :)

bakmiyorum zaten, komik anlar olacak tabiki, hatta oyle bir olay yasadimki 16 yasinda halen unutmus degilim. Istanbula dayi oglunu ziyaret etmeye gittim kendisi benden 2 yas buyuk, bir kizla tanistim ..ordan devam eden kismini sen tahmin et, tam gece vakti derken birsey lazim oldu. lazim olan seyin turkcesini o zamanlar bilmedigim icin kiza prese... nerden bulurum bu vakit diyecegime balon nerden bulurum bu vakit dememle o aksam gulme krizinden sonra "cok tatlisin" lafi ile yerden yere vuruldum dayi oglu halen arada bir sakayi yapistirir :D

Hollandada Yasiyan bir Turk olarak, genelde konusarak Turkceyi ogreniyoruz, yazmaya gelince iste bu tur hatalar ister istemez cikiyor ortaya.

Hollandaca, Almanca veya Ingilizce desen bu hatalari yapmiyorum. Malesef Turkcem bu dillerden daha iyi olmasi lazimken daha zayif.

=======================

on topic, Huntelaar imkansiza yakin bir seydir, hatta gereksizdir

Gercekci ve hayalperest olmadıgı icin hocamızı tebrik ediyorum cok samimi ve gercekci yaklasıyor olaylara bosa umut dagıtmıyor.

abi bu konu kilitlenmedi mi hala??? rijkaard dedi o kadar para veremeyiz diye.kilitleyelim konuyu bence.

Huntelaar zarar ettirir

Real Madrid´in Hollandalı golcü Huntelaar için Stutgart, 20 milyon Euro´ya el sıkıştı.

Real Madrid’in Hollandalı golcü Huntelaar için Stutgart, 20 milyon Euro’ya el sıkıştı. Ancak Huntelaar için yapılan sözleşmede, golcü futbolcunun başka bir takıma gitmesi halinde, eski kulübü Ajax’a bonservis parasından 7 milyon Euro verileceği öğrenildi.

FANATİK

Rijkaard geçen gün iki ismide tabikide takımımda görmek istediğini fakat çok zor bir ihtimal olduğunu açıkladı

lig tvde bir yorum bana sallıyor gibi geldi ama yinede paylasayım dedim

"arkadaslar size bir mujdem var nonda gittigine gore jan klas huntellar galatasaray da bu kesin!!"

Öyle bir hale geldim ki artık Adnan Polat çıkıp dese Pazartesi birini açıklıyacaz genede inanmam. :D:D:D

bence ilk başta sağbek gelicek (hamit Altıntop olucak bu kişi) sonra ortasaha oyuncusu alınacak oda hiç tahmin etmediğimiz birisi.

Üst Alt