# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

Cevap: Rijkaard ; Huntelaar ve Heitinga'yı Alamayız!

Türkler hakkında da güzel şeyler söylemiş. Barış yok bunların arasında. o Almanya'yı seçti. :asd:

şaka bir yana geçenki maçta İngiliz spiker Barış için "Alman futbolcu" diyordu.

Şimdi girip dergideki haberi okudum.

Haberde yazdığı gibi "alamayız" dememiş. B u oyuncular çok büyük paralara gittiler, bizim bu kadar para vermemiz gereksiz.

"Zaten elimde çok iyi çalışan ve yetenekli oyuncular var" demiş. kısaca...

Haberdeki gibi küçük görme durumu yok yani.

Haberde yazdığı gibi "alamayız" dememiş. B u oyuncular çok büyük paralara gittiler, bizim bu kadar para vermemiz gereksiz.

öle olduğu daha iyi bizde büyük bir klübüz paramız olmasada :p:(

Cevap: # John Heitinga | # Klaas Jan Huntelaar

gerek yok zaten ikisine de alıp da napcaz o kadar para vercen ikisne de.gerçi alamayız ikisinide:D yalan haber zaten;)

Vatan gazetesi pek sallama haber yapmaz, yazıcak önemli birşey bulamazlarsa gidip abuk subuk ama gerçek olan haberle doldururlar spor bölümünü. İki futbolcudan biri gelebilir bence de..

Huntelaar gelse ve 4-4-2 oynasak çok güçlü bir hücum hattımız olur.

kilit arkadaşlar çünkü Rİjkaard bizzat bu oyuncuları yalanladı.

"Rijkaard'ın olduğu yere gelebilmek için, Avrupada forma giyen tüm oyunçular sıraya geçtiler. Galatasaray yönetimi gelinen bu noktadan sonra, onların arasından en az ikisini kura ile belirleyeçek.." şeklinde habere devam edilseydi, daha iyi olurdu diye düşünüyorum..:D

Hayır resmen huntelaar ve heitinga kalibresinde iki adamı alabileceğimizi düşünmüyorum demiş.

“I don’t think that we can sign players of their calibre. I’d be delighted to see both Huntelaar and Heitinga join Galatasaray, but that won’t happen,” Rijkaard told Dutch sports magazine Sportweek.

Umarim o kalibredeki futbolculari cok yakinda sorunsuz transfer edecek güce erisiriz.Bu mutlaka olacak..

Umarim o kalibredeki futbolculari cok yakinda sorunsuz transfer edecek güce erisiriz.Bu mutlaka olacak..

Bu tur mayis butceleri turk takimlari icin hayal.

Ornegin Barcelona odedigi mayislar tam bilmiyorum ama 8 ayri degerden odeniyor ve en cok mayis alan oyuncular 8 milyon euro aliyor hatirladigim kadar. Xavi, Iniesta, Puyol, Messi, Eto'o, Henry dedigimiz oyuncular 7. ve 8. degerden mayislar aliyorlar hepsi 6 milyon euro alsalar bile 6 oyuncunun toplam 36 milyon euro mayis almalari anlamina gelir, ki kadro hemen hemen 25 kisi dersek takima odenen toplam mayis 60 milyon civari olmasi bence annormal bir rakkam degildir.

Turkiyede tek bir kulup bunu yapacak imkanlari bulmasi cok zor. olursa lig halinde basama atlayarak, televizyon gelirlerini 3 mistine cikartip, super ligde oynayan 18 takimdan en azindan 10 yeni ve modern bir statta oynamasi, 18 takimdan en az 7 takimin stat kapasiteleri 30.000 den fazla olmasi ile turkiyede superligimizde bu tur mayislar odenebilir.

Zaten o assamaya gelirsek avrupanin en buyuk liglerinden biri oluruz. ha yari yolda 2 veya 3 oyuncuya bu mayisi verme imkanlar cikabilir ortaya ama bunun gerceklesmesi icin dedigim gibi Superligin (ingilizce dedikleri Infrastructure turkcesi galiba yapilanma) buyumesi sart.

en az 10 yil gecer aradan. (bunu da 18 takimdan 10 nun stat yapilmalarina direk baslamalari ile en gec 2 yil sonra bitmesi ile ve dusus yasamayan futbolun ongurusu ile)

imkansiz diye birsey degil ama baya bir zaman alir.

Üst Alt