# John Mensah - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Mensah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # John Mensah

Mensah Galatasaray'a açık kapı bıraktı

Fransız ekip Lyon'un Ganalı defans oyuncusu John Mensah Galatasaray'ın teklifi çok iyi olursa gelebileceğinin altını çizdi.

Kickoff.com'a konuşan Mensah, Galatasaray'ın Lyon'a kendisi için resmi teklif yaptığını doğruladı ve ekledi: " Eğer Lyon Galatasaray'ın teklifini kabul ederse onlarla konuşurum ve teklif iyiyse ne olacağını bilemezsiniz."

Öte yandan Ganalı oyuncu, ilk tercihinin Fransız ekibinde kalmak olduğunu da vurguludı. John Mensah: "Lyon'un benden tam olarak faydalandığını düşünmüyorum. Uzun süre sakatlıklarla uğraştım ve bu beni çok etkiledi. Burada kalıp kendimi kanıtlamak istiyorum.Şu an formumun zirvesindeyim ve gerçekten önümüzdeki sezona bakılorum" dedi.

Kaynak:hurriyet.com

"G.Saray süper teklif yaptı"

Cimbom'un, Kader Keita'dan sonra Lyon'dan ikinci bir yıldızı daha transfer etmek için girişimde bulunduğu doğrulandı.

GAZETE HABERTÜRK - ULAŞ GÜRŞAT'IN HABERİ

Lyon'un savunma oyuncusu John Mensah, Galatasaray'dan çok iyi bir teklif aldığını ve Lyon'un da kabul etmesi durumunda sarı-kırmızılı takımda forma giymek istediğini açıkladı.

Cimbom'un, Kader Keita'dan sonra Lyon'dan ikinci bir yıldızı daha transfer etmek için girişimde bulunduğu doğrulandı. Lyon'un savunma oyuncusu John Mensah, Galatasaray'dan çok iyi bir teklif aldığını ve Lyon'un kabul etmesi halinde sarı-kırmızılı formayı giymek istediğini açıkladı. Defansın ortasında olduğu kadar sağında da başarıyla görev yapan 27 yaşındaki Ganalı yıldız, Ghanasoccernet adlı internet sitesine ''Her zaman söylerim, futbolcular kuşlar gibidir, nereye konacakları belli olmaz. Lyon'un teklifi kabul etmesi halinde Galatasaray'la konuşmak istiyorum. Bana tahmin bile edemeyeceğim bir tekifte bulundular'' dedi.

Arkadaşlar bu adam bir Fransız futbol dergisinde yılın en kötü 11'ine seçildi...Bir yerde gördüm ama şu an tam hatırlayamıyorum kadroyu falan...

Arkadaşlar bu adam bir Fransız futbol dergisinde yılın en kötü 11'ine seçildi...Bir yerde gördüm ama şu an tam hatırlayamıyorum kadroyu falan...

ona baksan coloccini de newcastle'ın küme düşmesinde en büyük etken olarak gösteriliyor.

yani demek istediğim bunlara fazla takmamak lazım, kötü bir sezon geçirmiş olabilir (sakatlıklar, formsuzluk) ama kumaşı belli, afrika futbolunun en iyi stoperlerinden biri. ayrıca asıl verimli olduğu stoperde değil sağ bekte oynatıldı lyon'da geçen sezon bu da performansını etkiledi.

Evet afrikalı guclu kuvvetlı oluyor ama konsantrasyon sorunları oluyor her zaman ben thuram harıcı saglam afrıkalı stoper gormedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt