JOR: "2-2 kötü sonuç değil ama maçın hikayesine bakınca üzülüyorsunuz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

JOR: "2-2 kötü sonuç değil ama maçın hikayesine bakınca üzülüyorsunuz"

belirli bir oyuncu kast etmedim zaman yemek anlama söyledim, sonucta bir iki dakika sürer bir oyuncu degisikligi o ara besiktasin gazi biraz da olsa diner, misal ilk gol önce josue ve cavandayi girdirmis olsaydi belki besiktasli oyuncularin o kornerdeki konsantrasyonlari bozulmus olabilirdi

Yapmayin etmeyin.

1dk konsantrasyon kaybi icin dunku josue 30 dk sahada kalsa biz ne olurduk? Essek herif bombos 4 metre yanindaki erenin onune topu yuvarlayamadi o kadar yeni girmis olmasina ragmen.

Cavanda ucak gibi adamdi. Son 10 dk girmesine ragmen dun 2 pozisyonda 80 dk oynamis bjk li oyuncular onune gecip topu aldilar.

Hazir degiller. Josue muhtemelen hic hazir olmayacak.

sinanı sokacaktı gerekirse hamiti alacaktı çöp selçuk un yerine

Hahahahha

Hamit en son ne zaman ligde oynadi??

Son 4 yilda kac gunu evde yataginda, kac gunu hastanede , kac gunu spor salonunda ve kac gunu duz kosu yaparak gecirdi?

Ve bu adam bizim kurtaricimiz oyle mi??

Sinan??? Bu sene basindan beri tek macta tek olumlu hareketi oldu mu??

Bu mu degisiklik onerin??? Hamit girecek Selcuk yerine sinan girecek yasin yerine??

Bravo vallahi.

Bak oguzhani cikartiyor Taliscayi sokuyor.

Olcayi cikartiyor Aboubakari sokuyor.

Alternatif dedigin boyle olur. 4 yildir sakat olan hamiti alternatif diye onerirsen gulerler adama.

Ve sonucta pozisyon ustunlugu ile mi veriyoruz? Hayir. Ne on libero eksikliginden ne kanat ne bisey. Kornerden ortayi, onunden tingir mingir gecen basit topu bizler gibi seyreden chedin bireysel hatalari ile veriyoruz.

Josue denen okuzun ayaklarina topu dolanip 4 metre yanindaki erene pasi verememesinden veriyoruz puanlari!

Taktiksel anlamda kondisyon anlaminda muthis. Biraz oyun icinde gorusunu gelistir Coookkkkk uzun yillar kalacaksin aniden hocam. Bu futbol ile en buyuk aday biziz dedin

Sana da sorayim?

Kimin yerine kimi alacakti?

Kör olmak gerekiyor bunu görmemek için. Her topu ezen,her pası rakibe veren bi Yasin 55-60 civarlarında çıkıp Sinan giremez miydi ? Savunmada aksayan Sabri değişemez miydi ? Klübe artık geçen seneki gibi değil.. Linnes ilk maç 30 dakika kötü oynadı diye o günden beri forma yüzünü unuttu. Sabri 4 maçtır kötü hala kesik yemiyor,Selçuk takımı 10 kişi oynatıyor hala kesik yemiyor. Adalet mi bu

Kör olmak gerekiyor bunu görmemek için. Her topu ezen,her pası rakibe veren bi Yasin 55-60 civarlarında çıkıp Sinan giremez miydi ? Savunmada aksayan Sabri değişemez miydi ? Klübe artık geçen seneki gibi değil.. Linnes ilk maç 30 dakika kötü oynadı diye o günden beri forma yüzünü unuttu. Sabri 4 maçtır kötü hala kesik yemiyor,Selçuk takımı 10 kişi oynatıyor hala kesik yemiyor. Adalet mi bu

Sinan bu yil hazirlik maclarinda vs varligi ile yoklugu bir. 50 kere Yasini tercih eder her teknik adam. Ama sinan toparlanacaktir. Havalanan kaidesini duzgunce yere oturtmak icin gerekli muameleyi goruyor . Sinan savunmasina yardim etmeyi ogrenene kadar forma yuzu goremeyecek . Bu kadar basit.

Linnes Sabriden beter. Birakin bu onyargiyi. Yanildik iste Linneste. Umarim Cavanda kendine gelir.

Selcuk oyundan dusuyor. Bjk macinda birinci devre sonu pili bitti. Ama kimi alicaksin yerine? Hamiti mi??

Son düzenleme:

Yoo Adalet degil

Selcugun yerine Hamit oynasa daha faydali olur diye düsünenlerdenim

Ama Yasinin yerine Sinan yinede faydali olmayabilirdi cünkü Sinan geri gelmiyor

Sabrinin tarafi zaten problemliydi bu sefer hic hasat ederlerdi o tarafdan

Sabrinin yerine Cavanda olabilir tabi ki ama Cavanda ne kadar hazir onu hoca disinda kimse bilmiyor

Sana da sorayim?

Kimin yerine kimi alacakti?

JOR kulübedekileri sahadakilerden üstün görseydi onlarla başlardı bu konuda hemfikiriz..Fakat kondisyon denen bir olay var futbolda..yasin bitik durumdaydı 60tan sonra sinandan da josuedenn de daha formda olabilir ama 60. dk.dan sonraki yasinin yerine ben bile alınabilirdim maça...Jor değişiklikleri vaktinde yapsaydı bu maç gitmezdi bunu bilir bunu söylerim..bir önceki hafta rize maçında 85e kadar ecel terleri döktük ilk değişikliği 80de yaptık.. Kenardaki adam kötü bile olsa bir enerji katıyor takıma.. JOR'un değişikliklerde geç kalmasına uyuz oluyorum

JOR kulübedekileri sahadakilerden üstün görseydi onlarla başlardı bu konuda hemfikiriz..Fakat kondisyon denen bir olay var futbolda..yasin bitik durumdaydı 60tan sonra sinandan da josuedenn de daha formda olabilir ama 60. dk.dan sonraki yasinin yerine ben bile alınabilirdim maça...Jor değişiklikleri vaktinde yapsaydı bu maç gitmezdi bunu bilir bunu söylerim..bir önceki hafta rize maçında 85e kadar ecel terleri döktük ilk değişikliği 80de yaptık.. Kenardaki adam kötü bile olsa bir enerji katıyor takıma.. JOR'un değişikliklerde geç kalmasına uyuz oluyorum

Ben de mantikli buluyorum.

Nitekim Allahtan Josue 20 degil sadece 10 dk oynadi diye dua ediyorum. 20 dk Josue oynasaydi yenilirdik.

Sinan da oyle. Herifin mantalitesinde savunmaya yardim yok. Yasin de yapmiyordu basladi. Seve seve savunmaya yardim ediyor. Yoksa o da oturur.

Sinan da eger 10 dk fazla oynasa daha fazla baski yerdik. Ne ilerde top tutabiliyor ne defansa yardim.

JOR aslinda biten adamlari goruyor. Ama gec yapiyor diye elestiri var. Ama iste yerine giren adamlarin hali ortada.

Sabri ve linnes varken hala bir sag bek istiyorsa bu yok senemizde adam herseyin farkinda demektir.

Degisikliklerin gec gelmesinin sebebi yerine kulubede oturan adamlarin mevcut hali.

Ya bu forumda selcuk yerine 2 yildir mac yapmamis hamiti tempolu bjk karsidinda neden oyuna almadin diyen adamlar var ya!! Adam alsa hamiti ayni kisiler bu sefer "ulan 2 yildir tek maca cikmamis hamiti bjk gibi takim karsisinda oyuna alan adam ahmaktir." Diyecek kadar dansoz olduklarini hepimiz biliyoruz.

Kimsenin bahsetmedigi bir konu da aslinda bazen oyuncularin mac temposu ve kondusyonu artsin diye sahada tutulur. Bir sonraki maca yatirimdir.

Bu yuzden hepimiz her mac daha iyiye giden GS seyrediyoruz.

En kotusu malesef yine milli mac arasi geliyor.

Son düzenleme:
Ben de mantikli buluyorum.

Nitekim Allahtan Josue 20 degil sadece 10 dk oynadi diye dua ediyorum. 20 dk Josue oynasaydi yenilirdik.

Sinan da oyle. Herifin mantalitesinde savunmaya yardim yok. Yasin de yapmiyordu basladi. Seve seve savunmaya yardim ediyor. Yoksa o da oturur.

Sinan da eger 10 dk fazla oynasa daha fazla baski yerdik. Ne ilerde top tutabiliyor ne defansa yardim.

JOR aslinda biten adamlari goruyor. Ama gec yapiyor diye elestiri var. Ama iste yerine giren adamlarin hali ortada.

Sabri ve linnes varken hala bir sag bek istiyorsa bu yok senemizde adam herseyin farkinda demektir.

Degisikliklerin gec gelmesinin sebebi yerine kulubede oturan adamlarin mevcut hali.

Ya bu forumda selcuk yerine 2 yildir mac yapmamis hamiti tempolu bjk karsidinda neden oyuna almadin diyen adamlar var ya!! Adam alsa hamiti ayni kisiler bu sefer "ulan 2 yildir tek maca cikmamis hamiti bjk gibi takim karsisinda oyuna alan adam ahmaktir." Diyecek kadar dansoz olduklarini hepimiz biliyoruz.

Kimsenin bahsetmedigi bir konu da aslinda bazen oyuncularin mac temposu ve kondusyonu artsin diye sahada tutulur. Bir sonraki maca yatirimdir.

Bu yuzden hepimiz her mac daha iyiye giden GS seyrediyoruz.

En kotusu malesef yine milli mac arasi geliyor.

de jong-podolski-sigurdson dönünce daha sağlıklı bir değerlendirme yaparız bu yönden milli maç arası iyi oldu sakatlar iyileşir..Eğer sakatlar döndükten sonra jor değişiklik olayında daha erken davranmaya başlarsa demek ki josue sinan gibi adamlar zerre güveni yokmuş..

Sinan bu yil hazirlik maclarinda vs varligi ile yoklugu bir. 50 kere Yasini tercih eder her teknik adam. Ama sinan toparlanacaktir. Havalanan kaidesini duzgunce yere oturtmak icin gerekli muameleyi goruyor . Sinan savunmasina yardim etmeyi ogrenene kadar forma yuzu goremeyecek . Bu kadar basit.

Linnes Sabriden beter. Birakin bu onyargiyi. Yanildik iste Linneste. Umarim Cavanda kendine gelir.

Selcuk oyundan dusuyor. Bjk macinda birinci devre sonu pili bitti. Ama kimi alicaksin yerine? Hamiti mi??

Sinan savunmaya yardım etmeyi yedek klübesinde oynamadan mı öğrenecek ?

Yoo Adalet degil

Selcugun yerine Hamit oynasa daha faydali olur diye düsünenlerdenim

Ama Yasinin yerine Sinan yinede faydali olmayabilirdi cünkü Sinan geri gelmiyor

Sabrinin tarafi zaten problemliydi bu sefer hic hasat ederlerdi o tarafdan

Sabrinin yerine Cavanda olabilir tabi ki ama Cavanda ne kadar hazir onu hoca disinda kimse bilmiyor

Sen Arena'da Rizeye karşı 1-0 öndeyken maçın bitmesine 20 dakika kala değişiklik hakkın olduğu halde Cavandayı oyuna sokmazsan sene sonuna kadar bilemezsin hazır mı değil mi diye.

Üst Alt