# Joris Mathijsen - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Joris Mathijsen

Cevap: # Joris Mathijsen

Heitinga -Khalid-Mathijsen 'nin batırdıgı bayagı bir maç var.

Ha Marquez mi, Mathijsen mi? Mathijsen derim o ayrı.

Hollanda'lı savunmacıların batırışları sadece kendi zaafiyetlerinden değil, takım savunması zaafından da kaynaklanabiliyor. Ayrıca Hollanda'nın önde oynama isteği de etkili. Tabi biz de böyle oynayacağız ama Hollanda/Galatasaray gibi oynayıp pozisyon vermemek, açık vermemek, arkaya adam kaçırmamak çok zor, hatta imkansızdır. Bu işi en iyi yapan Barcelona bile birkaç dakka pas trafiğini oturtamadığı anlarda hemen dandik takımlara bile pozisyon verebilmekte. Yani savunmayı top ayağımızda iken yapacağız biz asıl.

Scout Gs Stoch transferi için de resmi sitenin açıklamasını bekleyin dememiş miydi?Gerçi siteyi tutturdular da Fenerbahçe resmi sitesini beklemiyorduk:)

Scoutgs'de öyle bir haber yok.Yeni üyelerden biri ilk mesajında yazmış sanırım o haberi.Scotgs'nin haberi değil yani o, sonradan sallamayın adamlara.

Arkadaşlar forumdaki ilk mesajım.

Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Açık açık söylemek istersem buraya sizlere bir transfer haberi vermek için geldim.

Evet, Joris Mathijsen ile anlaştık.

Hayırlı olsun diyorum. Siz neler düşünüyorsunuz.

Saygılarımla...

Duyuru,

Bu gelisme ScoutGS ekibinin istihbarat kaynaklarindan edinilen bir bilgi degildir. Caner bey'in kendisine ait bir iddiasidir. ScoutGS olarak bizler böyle bir duyum almis degiliz.

Bilginize Sunulur

Böyle yazmışlar, kendilerine ait değilmiş bu duyum..Kusura bakmayın..

renkdaşlar bişey isticem kimden bilmiyorum ama scout gs ye giremiyorum neden yaptılar bilmiyorum ama beni engellediler..mail de atamıyorum... zahmet olmayacaksa biri scoutgs@scoutgs.com adresine ertugrul.yurtseven@hotmail.com adresini engellemişsiniz kaldırabilir misiniz .diye yazabilir mi ? çok şey istiyorum gibi ama giremiyorum anlamsız şekilde engellendim

Scoutgs sallıyor. M.Pektemek noldu? Yasin noldu, Veli noldu? Eğer bu transferler gerçekleşirse tükürdüğümü yalarım orası ayrı. Tek bu transferler gerçekleşsin de bende tükürdüğümü yalayım yani.

Scoutgs sallıyor. M.Pektemek noldu? Yasin noldu, Veli noldu? Eğer bu transferler gerçekleşirse tükürdüğümü yalarım orası ayrı. Tek bu transferler gerçekleşsin de bende tükürdüğümü yalayım yani.

ScoutgGS Mathijsen ile ilgili birşey demedi ki, oradan bir üye yazmış, ilk mesajlarından birinde üstelik. Mathijsen ile ilgili birşey yazan ekşisözlük'teki eleman. Pektemek, Yasin, Veli konusuna katılırım o ayrı.

Üst Alt