josé mourinho - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1468803_709074569125640_193118459_n.jpg

Seviyorum ya bu adami. Icinden tam olarak ne düsündügünü bilemesemde, en azindan agzini acarken saygiyla konusuyor hakkimizda. Kücümsemiyor. Favori olsa bile kücümsemiyor.

Sonra Ancelotti'ye bakiyorum Ümit Özat ayagindan gidiyo tontis.

Her şeyden evvel şu sözleri sarf etmesi vesilesi ile saygı duyduğum adamdır:

''Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil"

Galatasaray'ımda en çok görmek istediğim teknik adam. Bende inanıyorum bir gün arenaya teknik direktörümüz olarak çıkacak. Zaten futbol konusunda iki şeyi görmeden gidersem gözüm açık giderim; 1- G.Saray'ın Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu 2- Morinho'nun teknik direktörümüz olması

Bende inanıyorum bir gün jose yle yollarımız kesişecek.Futbolun gördüğü en büyük t.direktör adam gibi adam.

elemanın teki josenin hakkında: mou önceden futbolcu değildi,ondan başarı beklemek saçmalık olur.

mou: jokey olmak için önce at olmak mı gerekir?:D

Bana gorede 3-4 sene icinde sanki Jose Mourinho Galatasaray'a gelecek. Oyle bir intiba aldim. Taraftarlarca mantiksiz olacak belki ama Mourinhoyu alkislayak arenada... yada ismini felan soyliyek :D pankartda acablrz.

Türk futbolunun mevcut sistemsizligi devam ettigi surece gelmesini istemedigim tek hoca. Futbol cahili olarak ulkesine döner gelirse.

Not: Fergusonun bırakmasından sonra zirveye oturmuş taktik uzmanı.

Heralde şikecileri orada Morinyo ile yeneceğiz :) Bir gün GS mize gelir, takım sınıf atlar zaten. Yıldız futbolcular Morinyo nun olduğu yere üstüne para vererek gelir :)

Üst Alt