josé mourinho - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
buraya gelmek gibi bir enayilik yapacağını sanmıyorum.

onun yeri milli takımdır artık

bu kadar yüksek bir puan ortalaması olan hoca
9 icardi , torreira ve ziyech gibi canavarların olduğu rakip istemez.

Okan hocaya istediği oyuncuları versinler bu sene isterse Kloop ile beraber gelsin. Öyle güven veriyor aslan hocam..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fb'ye çok yakışır cidden

Her hafta basın toplantılarında ağlayıp durur

Fakat bir klası da var, Mourinho sonuçta

O açıdan Fb'ye hiç yakışmaz

Milli takım hocası olmalı artık. Portekiz, İngiltere vs. gibi. Mou'nun oynatmak istediği futbol oralarda geçer akçe. Mutlaka 1-2 büyük turnuva kazanır.

mou ligimize gelsin isterim ama bence sempatik 1i ve fener onu haketmiyor daha dogrusu o fener gibi 1 cukura gelmeyi de haketmiyor, gelecekse 1 gün bize gelsin bari ama devri gecti, kiymetini bilecek 1 yere gtisin

İso the Eagle nasıl febeye az geldiyse Mourinho'da bir o kadar fazla gelir, çok uzun sürmez düştüğü cendereyi anlamlandırması, devre arası arkasına bakmadan kaçar gider hocam.

Jose Mourinho: "Bir karar vermem gerekiyor. Şu ana kadar saygısızlık yapmamak için benimle görüşmek isteyen kulüpleri dinledim sadece. Yalnızca Türkiye'den önemli takımlar değil, hem Suudi Arabistan'dan hem Avrupa'dan başka kulüplerle de görüştüm. Her şeyi görüp masaya koyup düşünmeliyim. Hayatımda, kariyerimde yer alan ve benim için önemli olan insanlarla da konuşmalı, danışmalıyım. Birkaç hafta içerisinde bir karar vermem gerekecek.

Tahminim turnuvayı bekleyecek.

Tazminatinho.

En son 10 sene önce lig şampiyonluğu yaşamıştı, 10 senedir şampiyon olamayan takıma geliyor. Güzel bir birliktelik çıkar buradan.

Yinede gelmesini istemezdim sonuçta ölüsü bile iyi reklam kaliteli bir kaç futbolcu sırf o var diye gelebilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Rekabet iyidir dostum dalga falan geçiyoruz ama bizi yukarıya çekecek şey o aslında. Tabi tercihen rekabet ettiğimiz camianın bu kadar çirkef olmasını istemezdik.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Üst Alt