Jose Rodriguez'in Maliyeti Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jose Rodriguez'in Maliyeti Belli Oldu

Profesyonel futbolcu Jose Rodriguez Martinez ve kulübü Real Madrid CF ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne bonservis ücreti ödenmeyecek, ilk 11 de oynadığı her 30 resmi müsabaka için eski kulübüne en fazla 4 sefere mahsus olmak üzere 250.000 EUR ödenecektir. Ayrıca, eski kulübünün oyuncuyu 2017-2018 futbol sezonunun sonunda 10.000.000 EUR karşılığında geri alma opsiyonu bulunmaktadır ve oyuncu 30 Haziran 2018 tarihine kadar başka bir kulübe transfer edilirse Galatasaray ilgili transfer bedelinin %30'unu oyuncunun eski kulübüne ödeyecektir. Oyuncunun kendisiyle ise 4 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır:

2015-2016 sezonu için : 800.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti,
2016-2017 sezonu için : 800.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti,
2017-2018 sezonu için : 850.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti,
2018-2019 sezonu için : 850.000 EUR sabit transfer ücreti ve 10.000 EUR maç başı ücreti

Illa kufur mu edelim suraya bak rezillik biraz besiktastan maaş nasil verilir icin ders alsinlar yaziklar olsun komisyoncular is basinda hirsizlar istifa

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabrı = 1.8 mılyon Euro

Yekta = 1.2 Mılyon Euro

NOT : Bu işe yaramayan kebabcılar bu kadar alıyorsa Rodrıguez yıne az alıyor.. hemde Adamın kumaşı en azından Sağlam !

Rodrıguez Gereksız Denemez.. en azından Diğerlerınde daha saglam kumaşı oldugu bellı.. Bilal Kısaya Gelınce , bence bılal Kısa suanda Selcuk ve Hamıtten bin kat daha ıyı.. hazırlık maclarında bunu gördük.. ama savunması zayıf... Jem Karacan zaten başlı başına rezalet transfer..

Jose + Bilal + Jem = Yaklaşık 2,2 M Euro

Bu 3 oyuncu da bu sezon yedek olacaktır. Oynatmayacağın üç adama 2,2 vermek dengeyi bozmuyor ama atıyorum Maxi Perreira gibi ihtiyacımız olan bir oyuncu 2,2 m istediğinde dengeler bozuluyor. Vizyonunuzun amk.

RVVJmR.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

boş bi transfer daha
Takımın neredeyse her bölgesi s.o.s veriyor.Elindeki en iyi ortasaha takımdan ayrılıyor,ilk 11 için adam koyman gerekirken sen tutup 3 tane alternatif olacakları bile şüpheli 3 tane transfer yapıyorsun.
bravo hamza bravo yönetim
umarım başka transfer yapmayız.bu teknik ekip ve yönetim anlayışından bir yol olmayacak.Bari kulübün 3-5 milyonu çöpe gitmesin

Ulan yine gittiler yapmayın etmeyin dediğimiz şeyi yaptılar. 1 tane tam oyuncu yerine 3 tane yarım oyuncu aldılar. Orta sahamız zaten yol geçen hanıydı Melo'dan sonra ne hale gelecek görmek bile istemiyorum.

Bence abartılacak kadar fazla bir ücret vermemişiz 800 bin € ülke şartlarında az bir ücret. Ha kullanamaz ontivero, koray gibi yatarsa orası ayrı ama tabi Tutarsa da max 10 M € kazanacağız hiç yoktan iyidir. İçimde bu transfer fena çıkmayacakmış gibi bir his var.

Ulan yine gittiler yapmayın etmeyin dediğimiz şeyi yaptılar. 1 tane tam oyuncu yerine 3 tane yarım oyuncu aldılar. Orta sahamız zaten yol geçen hanıydı Melo'dan sonra ne hale gelecek görmek bile istemiyorum.

Melo'nun da yeterince defosu vardi ama orta sahadaki TEK direncli adamimiz kendisiydi.

Merak ediyorum Hamza ne düsünüyor ve Melonun eksikligini nasil kapatmayi hedefliyor. Takim icinden cözülecek bir durum degil. Bu Jose'de oynarsa ancak Selcuk yerine oynar.

Sanirim Selcuk-Hamit ikilisi ile sezona girmeyi hedefliyor ilerizekali hocamiz. Hamit'in yetersizligini falan gectim, daha adamin her an patlak verebilecegini bile düsünemiyor anlasilan.

Eh Hamit sakatlandi diyelim orta saha Selcuk-Bilal mi olacak? Yoksa Selcuk-Jose mi? Yoksa Jem-Selcuk mu? Nereye el atsan cürük geliyor eline bizim takimda.

El üstünde tutulabilecek 2 tane pozisyon var takimda biri kale biri de ofansif orta saha. Digerlerinde güvenebilecegin oyuncu sayisi sifira yakin.

Üst Alt