Jose Rodriguez'in Maliyeti Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jose Rodriguez'in Maliyeti Belli Oldu

Bilo, cem ve jose toplam 2.3 milyon alacak. Bu 3 adamın 2 yılda alacakları en az 4.5 milyon euro. Sonrada paramız yok, kadro çok şişkin, elimizdekileri göndermemiz lazım vs. Yersek tabi

Bir ribery vakasınolursa o opaiyon elimizde patlar. Cidden iyi çıkarsa piyasası en az 15-20 milyon euro olur. Kötü çıkarSa zaten olan bize olacak :) adamlar bedava vermemiş yani :)

Göründügü kadari ile genc oyunculara yöneliyoruz transferde... Bilal, Cem, Sabri transferleri olmasaydi, birde evladim Bruma kalsaydi sikayetim olmazdi. Muhtemelen Amartey´de alinacak...

- Jose Rodriguez 0
- Daniel Amartey 3
- M´baye Niang 1 Kiralik, 4 satin alma...
- Lukas Podolski 2.5
- Lionel Carole 1.5
- Djribril Sidibe 3
- Bilal Kisa 0
- Bartlomiej Dragowski 2.5

13 Milyon avro eksi ile, takimi gem güclendirirdik hemde 10 sene sonrasinin iskeletine sahip olurduk. 3.5 Milyon eksi cekersek, harcamamiz 9.5 Milyon avro olurdu... Gitmek isteyen Melo´dan da biraz alsaydik daha da az.

Muslera
Sidibe - Semih - Chedjou - Carole/Telles
Amartey - Selcuk/Jose
Bruma - Sneijder - Poldi
Burak/Niang

Akhisar'da bizde aldiginin yarisina oynayan 32lik Bilal!
Reading'in mac basi anlasma teklifettigi süperstar Cem Karaca!
Real Madrid'de bizde aldiginin yarsini bile alamayan süper yetenek Rodriguez!

Ötesi yok..

Soygun resmen.

Ispanya'da bunlar yüksek ücret olarak kabul ediliyor, kariyerinde henüz hicbirsey yapmamis komisyon transferlerini kimse almak istemez sonradan. Ispanya'da bunun yarisini zor verirler o Rodriguez'e. 4 yil besler 3.5m€'sunu veririz babalar evlatlarina bakmak icin elinden geleni yapar derler, bizde artik Melo'yu gönderir mazot maliyetini asagiya cekmeye calisiriz.

Murhan daha önce 50 kere yazdım zincirleme olur bu işler yani birden aşağı çekemezsin.

Bir oyuncu 3,5-4 alırken bir oyuncu 2-3 alırken sen başkasına 300 bin veremezsin. Tarık 1.1 M €'ya oynarken daha doğrusu oynayamazken Jose'ye 300 bin veremezsin.

Ha BJK bu konuda iyi yapıyor oda feda sezonundan sonra yaptı çünkü ortalamayı aşağı çekti böylece gelen oyuncuları ortalama da tutmayı başardı. Biz Selçuk, Burak ile 3'er M € para vererek bu hakkı kaybettik. Şimdi değil sorun yani baştan başlıyor ha bundan sonra çekebildiğin kadar aza çekersin ortalamayı, Ha bu yönetiminde suçu var alacaktı Burak,Selçuk vs gibi isimleri indirim isteyecekti. Ama yapmadı.

olur mu ya bizim 14 orta saha oyuncumuz var.. artik dönüsümlü her hafta baska birileri oynar. kalitesizlikte sinir yok, ulan fm oynayanlar bile bukadar orta saha oyuncusu almaz.. neremize monte ediyoz bu sigirlari?

Murhan 3 sene önce Kocaman'a gülüyorduk 10 tane ön liberosu var diye. Al ayni pislik bizim basimiza geldi, hemde daha kalitesizlerini topladik takima. Allahin cezalari hepsi el ele verdi takimin agzina edecekler.

Bilo, cem ve jose toplam 2.3 milyon alacak. Bu 3 adamın 2 yılda alacakları en az 4.5 milyon euro. Sonrada paramız yok, kadro çok şişkin, elimizdekileri göndermemiz lazım vs. Yersek tabi
bunlar alındığı için gidecek olan yekta, dzemaili, umut gündoğan, furkan hiç oynamadan yaklaşık 5 milyon alıyordu... bir de bu açıdan baksak???...

Bu çocuk Bilal Kısa'dan, Jem Karacan'dan daha iyi bir transferdir ama çok da iyi bir transfer değildir. Madem bunu aldın, o ikiliyi neden aldın diye sorarlar adama. Bildiğin rezil orta sahamıza 3 tane hiçbir şey katmayacak adam aldık. Şaka gibi!

demek ki meloya karşılık almamışız joseyi ! hani deniyordu ya melonun menajeri ile josenin menajeri aynı deniyordu ! melo resmi imzayı intere hala atmadığına göre jose transferi ayrı bir transfer herhalde yanlış mı düşünüyorum ?

demek ki meloya karşılık almamışız joseyi ! hani deniyordu ya melonun menajeri ile josenin menajeri aynı deniyordu ! melo resmi imzayı intere hala atmadığına göre jose transferi ayrı bir transfer herhalde yanlış mı düşünüyorum ?
Bence hayır, menajer meloya izin verin bende size joseyi getireyim demiştir büyük ihtimal. Yani melonun gideceği belli

jose transferi ayrı bir transferdi zaten ama yalanlara inanmayı seviyoruz... melo'nun gidip gitmeyeceği bununla ilgili değil zaten...
mantıklı düşünürsek ki bu aralar forumun pek mantıklı düşünebildiğini zannetmiyorum... real madrid neden oyuncusunu inter melo'yu alsın diye bonservissiz versin???... hatta interin melo için teklif ettiği oyuncuları beğenmedik bu yüzden bedelsiz vericez diye birşey atıldı herkes galeyana geldi...

birisi bir yalan atıyor ortaya... herkes peşinden koşuyor...

jose transferi ayrı bir transferdi zaten ama yalanlara inanmayı seviyoruz... melo'nun gidip gitmeyeceği bununla ilgili değil zaten...
mantıklı düşünürsek ki bu aralar forumun pek mantıklı düşünebildiğini zannetmiyorum... real madrid neden oyuncusunu inter melo'yu alsın diye bonservissiz versin???... hatta interin melo için teklif ettiği oyuncuları beğenmedik bu yüzden bedelsiz vericez diye birşey atıldı herkes galeyana geldi...

birisi bir yalan atıyor ortaya... herkes peşinden koşuyor...
mantıklı düşünmemiz şu ortamda zaten imkansız :(

Üst Alt