Josue: "Bugün Sneijder yoktu ama kadromuz geniş ve kaliteli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Josue: "Bugün Sneijder yoktu ama kadromuz geniş ve kaliteli"

O golde zaten "Sneijder veya Selçuk'a top değmeyince ne güzel kontratak yaptık" diye düşünmüştüm.

Kolay maçlarda Josue-Tolga-Sneijder üçlüsünü denemeliyiz bence, Selçuk'un takıma en ufak bi katkısı yok.

Golden once de bruma nin arapasinda erenin disari giden kafasi

Ataga bakarsan selcuk topu eveleyip geveleyip duuken bruma alip direk arapasi yapmisti.

Zor maçlarda da deneyebiliriz sıkıntı yok (duran top becerisini çıkarırsak) kimi koyarsak koyalım Selçuk'tan fazla katkı verir.
Mantıklı. Gerçi JOR'un iki seçenek için de cesareti var mı bilinmez, sağolsun medya Selçuk oynamadığında çemkirmekten geri kalmıyor. Hani iğrençleşmek istemiyorum ama "sakatlansa" diye de düşünmüyor değilim ara ara. En azından grip falan olsa, oynayamasa. :D

O golde zaten "Sneijder veya Selçuk'a top değmeyince ne güzel kontratak yaptık" diye düşünmüştüm.

Kolay maçlarda Josue-Tolga-Sneijder üçlüsünü denemeliyiz bence, Selçuk'un takıma en ufak bi katkısı yok.

Hatta zararin zararini katiyor takima, dikkat ederseniz, takimda herkes artik tek top oynayip pas atmaya calisiyor, ve en geriye giden top genelde tek bir adam geriye atiliyor, fazla uzun pas da yapmiyoruz, cünkü bir cok oyuncunun uzun pas kalitesi iyi degil. Ama Selcuk a gelince top 360 derece götünü döndüre döndüre topu öne degil tek geriye atmakla meshgul, hep topu fazlasindan ayaginda tutuyor, hemde bir oyuncu degil, direk muslera ya yolluyor topu. Takimda kangren gibi duruyor, zaten iki tane kanser gibi adam var, yasin ve sabri, bide selcuk oynayinca tam oluyoruz.

O yüzden katiliyorum, kolay maclarda wesley-tolga-josue denenmeli. Artik da Yasin yerine Sinan, daha faydali olur.

Mantıklı. Gerçi JOR'un iki seçenek için de cesareti var mı bilinmez, sağolsun medya Selçuk oynamadığında çemkirmekten geri kalmıyor. Hani iğrençleşmek istemiyorum ama "sakatlansa" diye de düşünmüyor değilim ara ara. En azından grip falan olsa, oynayamasa. :D

en büyük korkum, o macta puan kaybetsek, adami hemen kovarlar, nasil oynadik filan önemli degil, selcuk sanki zidane da... adam 2013 beri futbol oynamaktan okadar uzak ki, bide güya kaptan, hic bir marifeti yok.

Üst Alt