# Juan Pablo Pino - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

Geçen sezonki gibi kazıklanacağımıza biraz daha gecikebilir transferler. Kaldı ki geçen sezonda da erken yapmamıştık transferleri. Erken yapmamıza rağmen kazıklanmıştık.

saçma kazıklandığımız bi transfer yok,keita-neill paranın hakkını sonuna kadar verdi,elano dan iyi para kazanıcaz görürsn,jo ve dos santos da kiralık gelmişti,jo nun alacağının 4/3 ünü man. city verdi hatta,asıl pino yu alırsak kazıklanırız.

Keita'dan sonra Pino neler yapacak çok merak ediyorum.Serdar Özkan ile rekabet için alınacaksa hiç alınmasın,Kewell sağ kanattada oynar gerekirse.Son sayfadaki yorumları baz alırsak gereksiz bir transfer gibi duruyor.Açıkçası gelecek vaad eden genç bir futbolcuysa Keita'dan aldığımızı Pino ya yatırmamız gerekiyor.Bakalım hayırlısı.

gelsede pek sevinmem. en çok çektiğimiz şey istikrarsız oyundu. tam bu tip bir oyuncu istikrar abidesi sanmayın bu adamı demedi demeyin sonra :)

Inanmiyorum bunu alacagimiza.

C plandir Pino.

Susam Sokakli Pino :D

227174.jpg

bakalım 65 sayfa yoruma değcek birimi. ben umutluyum umarım başarılı olur. eğer olamazsada ülkesinin yolunu tutar zaten. bunu düşünerek iyi çalışmalı

Bir oyuncu ne kadar yetenekli olursa olsun son 3 yılda takımının oynadığı maçların 50%'sine bile çıkmamışsa(hesaplamadım ama arkadaşlardan birisi yazmıştı aşağı yukarı öyleydi) o oyuncudan asla ilk 11'de oynayıp harikalar yaratmasını bekleyemezsin.Bu yıl sağ kanat çok aksayacak gibi geliyor bana inşallah yanılırım

Galatasaray'ın Keita'nın boşluğunu hangi isim ile dolduracağı merak konusu,gündemde iki isim var Juan Pablo Pino ve Alexis Sanchez.

Bu isimlerden Pino'yu biraz tanıyalım..1987 doğumlu Kolombiyalı oyuncu Ligue 1'de Monaco formasıyla boy gösteriyor.Lakabı "El Mago"

Keita'dan belki daha yetenekli bir oyuncu değildir ama takım oyununa daha fazla sadık kalan bir oyuncudur.Kendisi santrafor olarakta görev yapabilir muhtemelen bunu da düşünmüş olmalı yönetim Pino transferinde.Yetenekli,teknik ve süratli bir oyuncudur,aynen Keita gibi.Sadece ayağı yere sağlam basmayan fiziğe dayalı mücadelelerde zorlanan bir isim,ama bu eksiğini de giderirse Galatasaray'da başarılı olacaktır.Topu kanatlardan alıp hem çizgiye inebilen hem de içeri katedebilen bir oyuncu,Arda Turan gibi.Duran topları da oldukça etkili kullanabilen bir isimdir kendisi.

Özellikle objektif olarak baktığımda Stoch'dan daha teknik bir oyuncu olarak görüyorum.Takıma daha yararlı olacaktır ayrıca çok yönlü bir oyuncu.

YouTube - Juan Pablo Pino Vol1

Bu videodan Pino hakkında biraz bilgi sahibi olabilirsiniz,diyerek lafı daha uzatmıyorum...

Üst Alt