# Juan Pablo Pino - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

Kredi oynayarak kazanılır..Sonuçta Keita da Katar'dan gelmişti Fransa'ya..Durduk yerde kimseye forma vermezler iyi oynamadan..

bu adam türkiya şartlarında mehmet topuz gib i kalburüstü futbolcuların 8M euro ettiği bir ortamda 2,5-3M euraya alınabiliyorsa iyi bir transferdir,en azınsan adam 23 yaşında , tabiki bir Keita olmasını hemen beklemek mantıksız ama alınacak 4 yabancı futbolcu varsa ki başkanın dediğine göre,2sinin genç olması ve patlama olasılığının olması beni mutlu ediyor,en kötü ihtimal iyi bir yedek olabilir kendisi,transferler kesinleştikten sonra görücez bakalım.

3 maç hazırlık maçında 3 gol atan mehmet badtal ı ibrahimoviç yaptınızda pino gelmeden nasıl yanlış transfer oluyor merak ediyorum

Ben yapmadım onu yapanlara sorucaksın !.. Ama pino aydın'dan fazlası olan bir oyuncu degil . Sen avrupa'da basarı istiyorsan monaco gibi sıradan bir takımda senede 10-15 mac ancak oynayabilen bir oyuncu bizim transferimiz olamaz .

Açıkçası Pino nasıl bir performans gösterecek merak ediyorum. Sonuçta Güney amerikalı, takımın mücadelesine ayak uydurabilecek mi. Şahsi kanaatim Dos Santos'tan çok farkı olmayacağı yönünde ondan biraz daha ucuz hepsi o kadar.

Ne pino'ymuş birader.. 64 sayfa olmuş gelse de kurtulsak şu papatya falından.. Sözün özü; Pino; Serdar özkan ile rekabete girip uygun maliyete takıma reel katkı saglayabilecek bir oyuncu. Ha tutarsa ballı kaymak. Ancak kimse bireysel olarak Pinodan maç kurtarmasını, yani zmanında Arda veya Keita'nın yaptıgı gibi her topu ayagına alarak , tüm takımın atak gücünü şekillendirmesini şu durum için beklemesin. Pino iyi işleyen bir takımda hucumun çabuk olarak yapılmasını sağlayacak ve süpriz golcü olabilecek bir oyuncu. Umarım Takıma çabuk adapte olup uzun süredir kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştirir. Olmadığı taktirde maliyeti yüzünden çok fazla tepki göstermeye veya sabırsız olmaya gerek yoktur.

Not: Burada önemli olan Nokta bu transfer de Pino'nun alacağı ücrettir. Umarım 1.5 M euro garanti parayı geçmez yıllığı sonra oyuncu gerekli adaptasyon ve katkıyı göstermeyince başka takıma satmak ( oyuncunun kabul etmesi açısından) çok zor oluyor.

Üst Alt