Julian Nagelsmann'ın Yardımcı Antrenörü Galatasaray'a Geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Julian Nagelsmann'ın Yardımcı Antrenörü Galatasaray'a Geliyor

Dünya Kupası arasında Icardi Arjantin'e kaçar. Wanda Nara ve Maxi Lopes ile üçlü yaparlar.

Mertens'de Napoli'de arkadaşlarıyla içmeye gezmeye dağıtmaya tozu dumana katmaya gider.

Torreira İtalya'da aldığı bağ evinde şarap yudumlamaya kaçar.

Van Aanholt da eşiyle birlikte Bali adalarında tatil yapmaya gider.

Adamlar futbol oynamaya değil emeklilik hayatı yaşamaya gelmiş İstanbul'a anlaşılan.

Bizim garip Yunus ve Kerem de aldığı 3 kuruş maaşın azlığından şikayet edip ağlarlar. Halbuki o aldıkları para bilmem kaç bin asgari ücrete denk geliyor. Ama haklılar sonuçta milyon euroları götüren emekli takımını görünce Kerem, Yunus ve Barış Alper'in yaptıklarına az bile diyorum.

Takım olmak ayrı bir vizyon gerektirir. Parayla takım olunsaydı Ali KOÇ yıllardır şampiyonluk hasreti çekip durmazdı. Bütün oyuncuları motive etmek, tek bir hedef etrafında birleştirmek ayrı bir olay. Yoksa gruplaşma, kıskançlık, maaş farkı, çekememezlilik, hasetlik, küslük, ayrılık olan takımlarda başarı gelmez. Son zamanlardaki en iyi takım olma örneği olarak Adanaspor'u görüyorum. Murat Sancak Başkan tam bir başkanlık dersi veriyor tüm takımlara. Süreci, transferi, oyuncuları, özel hayatlarını çok iyi yönetiyor.

Son düzenleme:
Gözümüz aydın fb ye döndük.
Bütün planlaması yaşlı yıldızların belki zaman zaman prime dönemine yakın performansı olan bir takım nasıl başarılı olsun...
Yönetim etkisiz, Hocaya sanki takım 1 boy büyük gelmiş...
Böyle oluyor işte kaybedince renkdaşlar...
VAR vs de takımıyorsun. O top o kaleye girecek gerisi boş... Bizim oyunun daha kötüsünü oynayıp kazanan haftayı rahat geçiriyor.
Bu hafta yavşak leş kargaları herşeyi yazar. Gün doğdu hepsine...
Hâlbuki 1 penaltı verilse ve geçen senenin flaş oyuncusu Abdülkerim 2 metreden boş kaleye kafayı vursa yeni bir destanı konuşur olacaktık...
Saniyelik şeyler

Takımda konsantrasyon, hırs, istek, arzu, şevk, motivasyon namına hiç bir şey yok. Oyuncuların üzerine ölü toprağı atılmış gibi, ölü gibi, sanki Karadenizde gemileri batmış gibi bir halleri var. 2-0 geri düşmüşsün Muslera dışında reaksiyon veren oyuncu yok. Hakemin kararlarına itiraz eden oyuncu yok. Oyuncular sıkıntılı, özel hayatları sorunlu, pskolojik sorunları var belli. Oliveira gibi birkaç iyi oyuncu da bu sorunlu oyuncuları görüp onlar gibi oluyor, onlara ayak uyduruyor, üzüm üzüme baka baka kararır sonuçta.

Halbuki sezon başında Okan Buruk ne heyecanla gelmişti takımın başına. Şampiyon olacağımıza inanmayanlar derhal gidebilir demişti ve Luyindama'dan tut da Emre Kılıç'ı Emre Akbaba ve Taylan Antalya'lı çöplerinden kurtarmıştı bizi. Kaliteli yıldızlar transfer etmiştik. Camia tek yürek kenetlenmişti, tek bir şampiyonluk hedefi etrafında birleşmişti. Erden Timur takıma gaz veriyordu. Noldu birden bu milli maç arası ve bay geçtiğimiz haftadan sonra Kayseri deplasmanındaki bu rezalet futbol. 1 maç her takımın kötü oynamaya hakkı var. Evimizdeki Alanya maçında göreceğiz bakalım. İnşallah 1 seferlik bir motivasyon kaybıdır. Öyle diyelim öyle olsun. Pazar akşamı güzel bir oyun ve farklı bir galibiyet bizi kendimize getirir.

Son düzenleme:
Dünya Kupası arasında Icardi Arjantin'e kaçar. Wanda Nara ve Maxi Lopes ile üçlü yaparlar.

Mertens'de Napoli'de arkadaşlarıyla içmeye gezmeye dağıtmaya tozu dumana katmaya gider.

Torreira İtalya'da aldığı bağ evinde şarap yudumlamaya kaçar.

Van Aanholt da eşiyle birlikte Bali adalarında tatil yapmaya gider.

Adamlar futbol oynamaya değil emeklilik hayatı yaşamaya gelmiş İstanbul'a anlaşılan.

Bizim garip Yunus ve Kerem de aldığı 3 kuruş maaşın azlığından şikayet edip ağlarlar. Halbuki o aldıkları para bilmem kaç bin asgari ücrete denk geliyor. Ama haklılar sonuçta milyon euroları götüren emekli takımını görünce Kerem, Yunus ve Barış Alper'in yaptıklarına az bile diyorum.

Takım olmak ayrı bir vizyon gerektirir. Parayla takım olunsaydı Ali KOÇ yıllardır şampiyonluk hasreti çekip durmazdı. Bütün oyuncuları motive etmek, tek bir hedef etrafında birleştirmek ayrı bir olay. Yoksa gruplaşma, kıskançlık, maaş farkı, çekememezlilik, hasetlik, küslük, ayrılık olan takımlarda başarı gelmez. Son zamanlardaki en iyi takım olma örneği olarak Adanaspor'u görüyorum. Murat Sancak Başkan tam bir başkanlık dersi veriyor tüm takımlara. Süreci, transferi, oyuncuları, özel hayatlarını çok iyi yönetiyor.
Her söylediğin cümlenin altına imza atarım ama bunu ben yazsaydım modlar törenle beni asardı :ROFLMAO:

bu adam bildiğin 1.hocanın yardımcılığı görevinde mi yoksa arka plan işlerinde (scout,analiz) falan mı uğraşıyor acaba. umarım okanın direk yardımcısı oluyordur da doğrudan etkisini gösterebilir belki
Arsenal'de uzun süre scoutluk yapmış sonra da Nagelsmann'ın yanında kulübede durmuş. Muhtemelen ikisinin karışımı gibi bir rolü var yani antrenmandan ziyade analiz ağırlıklı bir yardımcı olacak. Profilini de atayım

Screen Shot 2022-10-17 at 7.19.11 PM.png

Terim Bülent Ünder ve Müfit Erkasap ile şov yaptı zamanında gençliğinde, şimdi Okan şu yardımcılarla takımı toparlayamıyorsa trajikomik.

Ben halen hoca değişimi için geldiğini düşünmüyorum en başta yardımcı olarak yabancı ve iyi antrenörlerin geleceği zaten konuşuluyordu tek sorun gelmesi gecikti sene başı gelse daha iyiydi Okan hoca bildiğini okuyan biri değil yardımcılarıyla iletişim kurmayı seviyor tek adamlıktan ziyade ekibine inanıyor Nagelsmann'ın yanından gelen kişide boş biri çıkmaz o yüzden bence güzel bir kazanç olabilir bugün antrenmanlara çıktığı söyleniyordu etkisi mutlaka olacaktır.

Üst Alt