# Julio Baptista - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Julio Baptista

Cevap: # Julio Baptista

Ben bu forumda Owen' a bile işe yaramaz diyeni gördüm. O yüzden Baptista iyi değil diyeni görmek te normal olmalı.

Hani sisteme uymaz vb. türü şeyler yazılsa anlarım da, "işe yaramaz, forvet bile değil" ne demektir? Nasıl bir zekamız var ki Manchester United' ın beğenip aldığı Owen' ı beğenmiyoruz? Nasıl bir altyapımızı var ki Real Madrid' in 34 milyon€' ya aldığı adama işe yaramaz diyoruz?

Bırakın 34' ü, kaçınız 1 milyon€' yu bir arada gördü?

Forum gittikçe kendini aşıyor. Vallahi bravo.

Ben bu forumda Owen' a bile işe yaramaz diyeni gördüm. O yüzden Baptista iyi değil diyeni görmek te normal olmalı.

Hani sisteme uymaz vb. türü şeyler yazılsa anlarım da, "işe yaramaz, forvet bile değil" ne demektir? Nasıl bir zekamız var ki Manchester United' ın beğenip aldığı Owen' ı beğenmiyoruz? Nasıl bir altyapımızı var ki Real Madrid' in 34 milyon€' ya aldığı adama işe yaramaz diyoruz?

Nokta

aynen öyle Baptistayı beğenmiyoruz ya,varmı böyle birşey :):)

Begenilmeyen Baptista Barostanda, Nondadanda kalıteli futbolcu elimizdekiler Baptistadan kalıtelide begenmiyoruz Drogba yada Eto´o bizde oynuyorda biz bilmiyoruz

Baptista; Kily Gonzalez,Rui Costa,Pires gibi isimlerin izinden gidiyor.Her sene bize geliyorlar ya o bakımdan. :D

Transfer'in olabilitesine gelirsek olmayacak transfer değil ancak Baptista şu an biraz lüks kaçar bence.

:2_thumbs_up_-_anima

Baptista konusunda haklı olabilirsin ve seni anlarım ama Owen konusuna kesinlikle katılmıyorum...

Adı Owen diye biz almak zorunda değildik...Tamam Owenın golcülüğünü ve kalitesini kesinlikle tartışmam ama Owen kariyerinde çok büyük sakatlıklar yaşadı.Manu Owenı rotasyanda kullanır,sezon genelinde sürekli ilk 11 dede şans verir ve form tutarsa çok şey katar.Aynı şekilde formda bir Owen bizi de 1 gömlek yukarıya taşır ama Manuda sakatlanırsa Manu hiç birşey kaybetmez....Ama bizde b,r sakatlık yaşarsa(varsayım) bizim için sezon çok kötü bir hale gelebilirdi.Sonuçta Manudaki ekonomi bizde yok ve her oyuncudan maksimum verim alma gibi bir zorunluluğumuzda var başarılı olmak için.Bu riski Ferguson rahatlıkla alır ama biz alamayız...:rolleyes:

Okuduğunu anlamaktan aciz insanlarla uğraşıyoruz.. Ben Baptista iyi değil demedim, Baptista tam olarak forvet olmadığını, orta sahadan bozma bir forvet olduğunu, en iyi mevkisinin forvet arkası olduğunu söyledim.. Hala da arkasındayım, Baptista tam olarak forvet değil, Baptiste gelince Baros gidecekse hiç gelmesin.. Baptista'nın Bir sezonda attığı gol sayısı en fazla 9. Gole yakınlığı Baptista'dan fazla olan Baros'u gönderip yerine daha maliyetli ve daha az golcülüğü olan Baptista'yı almak şu an için gereksizdir ve hatadır..

Forumun anlayış seviyesi gittikçe düşüyor.. Bravo..

Baros Galatasaraya gelmeden önce her sezon 30 golmü atiyodu?

Demekki Barosda Yetersiz sana göre...?!

Bence Baptista Bomba olurda,gereksiz olur,onun yerine bir stoper,sagbek veya Diarrayi alsak daha iyi olur.

Ha tabi alirlarsa gine ucarim sevincten o ayri!:D

Baros kariyerine ön libero olarak başlamadı, gittiği her takımda forvet oynadı ve başarılı oldu..

kaynağa bakmanıza bile gerek yok şuan 5 yaşındaki çocuğa sorsan Galatasarayın Babtisataya ihtiyacı olmadığını onu oynatacak bi mevkimiz bile olmadığını söyler...

bence forumun kalitesi açısından böyle konular açılmasın...

Baptista Galatasaray'da çok güzel şekilde oynar. Adamın futbol piyasasına çıkışı tam bir orta saha. Yeri geldiğinde ön libero görevini mükemmel yapabilen bir oyuncu. Brezilya milli takımında da ofansif orta saha değil, tam bir orta saha olarak oynuyor. Bir tek Real onu AMC ve forvet oynatmayı denedi.

Mükemmel bir transfer olur. takımda orta saha oyuncusu eksiğini kapayacağı gibi çok iyi bir forvet alternatifi olur.

Baptista Galatasaray'da çok güzel şekilde oynar. Adamın futbol piyasasına çıkışı tam bir orta saha. Yeri geldiğinde ön libero görevini mükemmel yapabilen bir oyuncu. Brezilya milli takımında da ofansif orta saha değil, tam bir orta saha olarak oynuyor. Bir tek Real onu AMC ve forvet oynatmayı denedi.

Mükemmel bir transfer olur. takımda orta saha oyuncusu eksiğini kapayacağı gibi çok iyi bir forvet alternatifi olur.

İtalya şampiyonu Inter'in transfer defteri henüz kapanmadı. Avrupa'nın çeşitli noktalarında forma giyen pek çok futbolcuyla resmî ya da gayriresmî temaslarını sürdüren Inter, bir süredir ilgilendiği Julio Baptista'ya resmi teklif sunması hâlinde, muhattap bulabilecek gibi görünüyor.

27 yaşındaki oyuncunun geleceği hakkında Romagiallorossa adlı internet sitesine bir açıklamada bulunan menajer Herminio Menendez, Roma Kulübü'nden Baptista'nın gönderileceğine ilişkin bugüne dek herhangi bir işaret almadığını vurgularken, "Resmî bir teklif almadık. Tek bildiğim, ne zaman medyayla konuşsam, bana Baptista'nın durumunu soruyor olmaları. Tabii ki de öncelik Roma'da. Eğer Inter benimle temasa geçerse, neler olabilir, onu o zaman görürüz. Eğer bizimle ciddi bir görüşme yapmak isterlerse bir düşünürüz" şeklinde konuştu.

goal.com

Baptista Roma'da kalıyor

Julio Baptista'nın menajeri, Brezilyalı oyuncunun, Inter'e gideceği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Julio Baptista, Roma'dan ayrılıp Inter'e gitmeyecek. Basında Inter'in Brezilyalı yıldız ile ilgilendiği ve oyuncunun kulübüne Baptista karşılığında Burdisso ve Amantino Mancini'yi önereceği iddia edilmişti.

Oyuncunun menajeri Herminio Menendez, daha önce Sevilla, Real Madrid ve Arsenal formaları giyen oyuncunun takımı Roma'da kalacağını belirtti.

Romanews.eu'ya konuşan Menendez, "Bu konu hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Neden sürekli Baptista'nın Roma'dan ayrılacağına çıkan haberler çıktığını da anlamıyorum. Benim ne Interle ne de başka bir kulüple görüşmem olmadı. Şu an için Baptista 100% Roma'da kalıyor" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yaz Real Madrid'den İtalya'nın başkentine transfer olan futbolcu, Serie A'daki ilk sezonunda 9 gol kaydetmişti.

Goal.com

Resmi ağız yalanladı!

KİLİT!

Julio Baptista

G.Saray, transfer piyasasını sarsacak, taraftarını sokağa dökecek bir ismin peşinde... Sarıkırmızılılar, uzun zamandır gündemlerinde olan Roma'nın 'tank' lakaplı golcüsü Baptista'nın işini bu kez bitirmeye kararlı. İtalyan ekibinin Luca Toni'yi kiralamasından sonra gözden çıkardığı Brezilyalı süper yıldızı kadrosuna katmak isteyen yönetim, hemen kolları sıvadı.

Baptista atağı

Ara transferde mutlaka bir forvet alacak olan sarı-kırmızılılar, Roma'nın gözden çıkardığı 1.83'lük yıldız için atağa kalktı.

Baros'un yerine

G.Saray , yıllardır almaya çalıştığı dünyaca ünlü golcü Baptista için bir kez daha harekete geçti. Baros'un sakatlığı nedeniyle ara transferde mutlaka bir golcü transfer edecek olan yönetimin beklediği fırsat, Roma'nın Luca Toni'yi almasıyla doğdu. İtalyan ekibinin, İtalyan oyuncuyu kiralamasıyla teknik direktörü Ranieri,

Brezilyalı Baptista'yı gözden çıkardı. Bunun üzerine sarı-kırmızılılar kolları sıvadı.

Kezman sürprizi

Geçen sezon da Baptista'yı almaya çalışan ama başaramayan G.Saray, bu kez işi bitirmeye kararlı. Milli takımda forma giyebilmek için oynayabileceği bir takıma gitmek isteyen sambacı için yöneticiler, Roma ile masaya oturacak. Yılda 2.5 milyon euro alan Baptista'nın tek handikabı Avrupa maçlarında forma giyemeyecek olması. Bu arada eski Fenerbahçeli Kezman'ın da listede olduğu belirtiliyor.

https://www.fotomac.com.tr/gal112.html

Üst Alt