Jürgen Klopp: "Beni sadece Tanrı yargılar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocamın güzel sözünün bir benzerini yıllardır vücudumda dövme olarak taşırım
1035608458.jpg

Sanki adamin eline Manchester City yada Barcelona verdiler. Liverpool kadrosu ne Manchesterunited nede City ile kiyaslanabilir. Chelsea kadrosu bile daha iyi, adam kisitli imkanlara ragmen cok basarili.

Heee zavalli Klopp zavalli Liverpool acliktan agizlari kokuyor:
  • Van Dijk: 79m
  • Alisson: 60m
  • Keita: 63m
  • Fabinho: 45m
  • Salah: 42m
  • Mane: 41m
  • AOC: 38m
  • Wijnaldum: 28m
  • Diger: 42m
Kadrosunda Coutinho ve Firmino vardi zaten geldiginde. Tabii ki Man City/PSG olanaklari yok ama fakir de degiller yani. Sampiyonluga oynayacak kadar harciyorlar. Klopp Liverpool'a seviye atlatti cok da basarili simdiye kadar ama bu sezon dahil onumuzdeki iki uc sezonda sampiyonluk veya CL gelmezse sonunu getiremeyen biri olarak anilma riskiyle karsi karsiya.

Bu surecte kim satildi?
  • Benteke: 31m (mal Palace)
  • Coutinho: 135m (mal Barca)

Heee zavalli Klopp zavalli Liverpool acliktan agizlari kokuyor:
  • Van Dijk: 79m
  • Alisson: 60m
  • Keita: 63m
  • Fabinho: 45m
  • Salah: 42m
  • Mane: 41m
  • AOC: 38m
  • Wijnaldum: 28m
  • Diger: 42m
Kadrosunda Coutinho ve Firmino vardi zaten geldiginde. Tabii ki Man City/PSG olanaklari yok ama fakir de degiller yani. Sampiyonluga oynayacak kadar harciyorlar. Klopp Liverpool'a seviye atlatti cok da basarili simdiye kadar ama bu sezon dahil onumuzdeki iki uc sezonda sampiyonluk veya CL gelmezse sonunu getiremeyen biri olarak anilma riskiyle karsi karsiya.

Bu surecte kim satildi?
  • Benteke: 31m (mal Palace)
  • Coutinho: 135m (mal Barca)
Kesinlikle eskisi gibi değil güya bu tarz bedellere karşıydı.

Neye gore looser. Bence 2 UCL finalinde takimlari daha zayif olandi. 2 takimi da finale cikarmasi buyuk basari. Diger kucuk EPL kupalarini takan yok zaten

Üst Alt