Kaan Ayhan Tamam, Sıra Sassuolo’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan Tamam, Sıra Sassuolo’da

Bizim takımda oynamasını çok istediğim 3 futbolcudan biri Kaan Ayhan diğer iki kişi ise Mert Müldür ve Abdülkadir Ömür. ( Bütçemiz göz önünde bulundurularak bu 3 oyuncuyu yazdım. Yerli kuralı da mühim tabi )

Yav takimindan izin almadan zaten oyuncu ile temas edemiyorsun. Normalde o izini aldiktan sonra, birde bonservis olarak ne düsündüklerini yokluyorduruz bence her zaman.

Adamlar simdi bize 6-7 milyon istiyoruz dese, Kaan ile sözlesme yapmaya bile yaklasmayip baska oyuncunun pesinde kosariz herhalde.

Önce bir kac gün takim ile görüstük den sonra anlasirsan, ama oyuncu bize gelmeye sicak bakmazsa ne yapacagiz? Öylesine bir kac gün harcamis oluruz.

biz niye sürekli oyuncuların aklını çelip fiyat yükseltiyoruz mal mıyız.
Eger XYZ isimli oyuncu kendi kulübünde net 4 milyon euro ve üstünü kazanmiyorsa bizim icin oyuncuyla anlasmak cok kolay. Bizim verecegimiz parayi hic bir yerde alamayacak nasilsa. Bizim meselemiz bonservis konusunda kulüplerle anlasamamak. Melo'yu utanmasak 3.kez kiralayacaktik. Adamlar illallah edip satmisti. Günümüzde Onyekuru'yu saplanti haline getirdik. 3 kez ayni oyuncuyu kiralayan baska bir kulüp daha var mi bilmiyorum.

Eger XYZ isimli oyuncu kendi kulübünde net 4 milyon euro ve üstünü kazanmiyorsa bizim icin oyuncuyla anlasmak cok kolay. Bizim verecegimiz parayi hic bir yerde alamayacak nasilsa. Bizim meselemiz bonservis konusunda kulüplerle anlasamamak. Melo'yu utanmasak 3.kez kiralayacaktik. Adamlar illallah edip satmisti. Günümüzde Onyekuru'yu saplanti haline getirdik. 3 kez ayni oyuncuyu kiralayan baska bir kulüp daha var mi bilmiyorum.

güzel yazmışsın ama gene de

1624392607291.png

Üst Alt