Kaç Transfer Gerekli? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Transfer Gerekli?

Cevap: Kaç Transfer Gerekli?

11 tane transfer diyen çıkmamıs daha hayret.Noluyoruz yahu 3 yada 4 adam yeterlidir bundan sonra.İsim olarak gönlümden gecen futbolcuları yazıyorum.Volkan Şen,Sercan,Lucho,Drenthe.Şunlar gelse kadro süper olur.

takım rezalet, sandığımdanda kotuyuz bu sezonu hayal etmek bile istemiyorum.

Bir önlibero ile bir oyun kurucu suan da olmazsa olmazımız. Bu iki pozisyon solbekten falan herseyden önemli. Santraforlarımız fazla düz oyuncular.

11 tane transfer diyen çıkmamıs daha hayret.Noluyoruz yahu 3 yada 4 adam yeterlidir bundan sonra.İsim olarak gönlümden gecen futbolcuları yazıyorum.Volkan Şen,Sercan,Lucho,Drenthe.Şunlar gelse kadro süper olur.

kadro gene süper olmaz servet urfalı sabrinin neresi süper:)lucho yerınede cambiasso daha mantıklı olur renkdas

:D

Transferleri sayı ile nitelemek hep komiğime gitmiştir. 5 transfer lazım diyorum ben, 5 kaleci alsak tamam mıyız yani?

Stoper, sol, sağ bek, Pino yerine Volkan Şen, bir defansif orta saha, Arda'ya yedek. Bi de Sercan.

En az dört beş transfer daha lazım.Orta saha,sağ bek,sol bek,forvet.Bir de sağ açık olabilir.

sağ bek,sol bek,defansif orta saha ve sağlam bir sağ açık aslında forvette lazımda dünkü maçta forvetleri eleştirmemek lazım top alamadılar resmen.

öncelikle takıma ;

bir orta saha (Melo)

sol bek (Zhirkov)

kanat (Phillips)

Yukardakiler öncelikli olmalı eğer yapılabiliyorsa bir de yerli forvet transferi.

5 transfer gerekli.

Box to box orta saha( cambıasso, kallstrom, melo )

Sag bek ( eboue )

Sol bek. ( Hasan alı kaldırım, ozgur cek )

Stoper ( ıbrahım ozturk, serdar azız )

Sag kanat ( volkan sen )

Ek olarak;

Forvet ( mılan baros gonderılırse yerıne ıyı bır forvet eger gonderılmez ıse forvete gerek yok)

Hakan balta, sabrı, servet, ayhan, aydın elımızde kalan rezaletler. Gondermek gerek

Üst Alt