Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız?

Cevap: Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız?

Ben 1990 dogumluyum eskiden babam cok fanatikti Hagili Popesculu zamanlar cok iyi hatirliyorum kucuktum ozamanlar ama Haginin Athletico Bilbao

ya atigi gol herzaman hafimizda kalir :). Ben kendimi bildim bileli Galatasarayliyim 2004'den beri cok fanatikce takip ederdim ilk izledigim Galatasaray

maci Fener derbisiydi Necatinin goluyle sanirim 1-0 yenmistik. Malesef son 2 senedir beri artik eskisi kadar fanatik olamuyorum nedense.

78 doğumluyum hatırladığım Trabzonspor formasıyla geziyordum babam almıştı, ve sonra birgün Ablam Galatasaray şapkası aldı bana ve sarı Kırmızı bir dünyam oldu. Yıl 83-84 civarıydı.

80lerin sonu 90ların başı gibi. Beşiktaş'ın Metin-ali-feyyazla fırtına gibi estiği gunlerdi ama Tanju-Prekazi-Uğur uçlusuydu beni cezbeden. Bir de o efsane Neuchatel maçı..

3-4 yaşımdayken oturma odasında ailecek oturduğumuz zaman alt yazıda galatasarayın gol yediği haberini fenerli olan dayım bana sevinçli bir şekilde söylerken annemlerin yatak odasına koşup yatağın içinde hüngür hüngür ağladığım zamanlardan beri :)

Üst Alt