Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız?

Cevap: Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız?

3-4 yaşımdayken oturma odasında ailecek oturduğumuz zaman alt yazıda galatasarayın gol yediği haberini fenerli olan dayım bana sevinçli bir şekilde söylerken annemlerin yatak odasına koşup yatağın içinde hüngür hüngür ağladığım zamanlardan beri :)

:yenieek:

Ne yazık ki fbli bir babanın evladıyım ama hiç fbli olmadım Allah'a şükür. Benden bir yaş büyük abimle babamın baskılarına dayandık bu yaşımıza geldik:) Sanırım abimi çok sevdiğim için Cimbomlu olmuşum. Hiç bir maçın sonunu getiremediğim uyuyakaldığım zamanları hatırlıyorum, 4-5 yaşlarında.

Bu kareden sonra

250080_213586188681500_118325551540898_651949_7507882_n.jpg

Ben doğuştan Galatasaraylı olanlardan değilim. Ne zaman Galatasaraylı olduğuma gelince, bunu hayal meyal hatırlıyorum. Galatasaray'ın bir türlü şampiyon olamadığı yıllardı. Yani o zamanlar bunu benim idrakim her ne kadar güçse de sonradan öğrendik ki öyleymiş :)

Fanatik Fenerbahçe'li bir amcam vardı. Kardeşimle bana Fenerbahçe'li olmamız için çukulata, şeker, kıyafet her türlü rüşveti verirdi. Lakin biz ısınamadık bir türlü o renklere. Adamcağız ''En büyük Fenerbahçe'' deyin dedikçe basıyorduk yaygarayı. Ya da kaçıyorduk yanından. İşin aslı başka takımda tutmuyorduk. Fenerbahçe kafadan itici gelmiş olsa gerek bize.

Neyse efendim babam çok koyu Galatasaray'lıydı. O yıllar yılı gelmeyen şampiyonlukların acısını içinde nasıl hisettiğine şahit olduğum an sanırım ben gerçek anlamda Galatasaraylı oldum. Maçı tv canlı mı vermişti. Yoksa bant yayını mıydı bunu net hatırlamıyorum ama maçı tv'den izlediğimizi hatırlıyorum. Sonrasında maçın bitimiyle birlikte babamın sevinçten hüngür hüngür ağladığını görüyorum. İşte o andır benim Galatasaraylı olduğum an. Yani Babamın gözyaşlarında saklıdır benim Galatasaraylılığım.

Bu yüzden de çok değerlidir benim için. O gün bugündür de o sevdanın peşine düştük gidiyoruz. İşte böyle :)

Üst Alt