Kadıköy Balonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy Balonu

yahu oluyor böyle acayiplikler real deportivoyu 19 sene yenemedi mesela deplasmanda önemli bir şey değil
6 gol meselesi de böyle,mesela biz bunlara 30 sene alamadıkları kupada 5 tane sallamadık mı finalde bunlar bir gol fazla atınca bizden büyük olmuşlar ölçü buysa tabi :D
neyse ezik her zaman ezik şikeci her zaman şikeci dir kafaya takmaya değmez

Bu fenerliye guluyorum. Ondan daha cok guldugum kisiler ise onla sidik yarisina girenler. Yok efendim biz daha buyuguz biz boyle seyler yaptik... Gerek yok boyle seylere bizim daha buyuk oldugumuzu butun dunya biliyor buna fenerlilerin kendileri de dahil. 6-0 yendik sizi mi dedi? Tebrikler kardesim deyip geciceksin.

Kaldi ki kimse galatasarayi daha buyuk takim diye sevdigini sanmiyorum. Ben kendi adima 2000. yilindan once galatasarayli oldum. AA bak Galatasarayin kupalari daha fazla hmm kupa galiplerinde yari final oynamisiz en iyisi galatsarayli olayim ben sirtim yere gelmez gibi bir mantik yurutme sonucunda kimsenin galatasarayli oldugunu sanmiyorum bu forumda. Askimiz renklere...

Son düzenleme:
Ya bi durun diyordu , laf sokmayın diyordu, Avrupa kupamız yok diyordu , 6-0 diyordu ağlıyordu, yine de lafların altında kalıyordu , ağlıyordu

Psikolojik üstünlük bizde. Kadıköy falan farketmez, balon patlayacak.

0-2 koyduğumuzda 15 yıllık serinin esamesi okunmayacak.

galatasaray avrupadan kupalar getirirken UEFA tarafından şikeci s.ktirini yiyen bir takım ayrıca her maçta hakem skandallarıyla federasyon skandallarıyla itelenen bir takım hiçbirşeydir. sadece o çaldıklarının şımarıklıklarının bedelini ödetmemiz için önemli bu maç

pazar günü kimin sesi kesilcek görücez arkada

senin sesin kesilecek 0-2 alacaz maçı, fener 4 puan geride olmanın stresi ve baskısı ile bol bol saldıracak, atakları savuracağız, ligin en iyi kontra atak takımı olan biz golleri atıp 0-2 alacaz, seninde sesin kesilmiş olacak, ha tabi pek çok fenerli gibi ama biz sizi 6-0 yendik demeyeceksen...

Can Albayrak

Son düzenleme:
Üst Alt