Kadıköy Balonu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy Balonu

En baştan "Dostça geldim" dediğinde de inanmamıştım zaten. Amacı belliydi, eğer yarın yenerlerse gelip ana avrat düz gidecekti.

Ben de oluruna bıraktım,totem için maça gitmeyeceğim,o yüzden kazanırız. Son 5 maçtır maçlara da gitmiyorum zaten. Bu bence önemli bir referans. Saygılar...

tamam la yendiniz 6-0.. bu sebeple de kainatın en über takımısınız.. biz de onu diyoruz.. sizin ölçütünüz bizi yenmek.. bizi 6-0 yenmemiş olsanız bir hiçsiniz..

burada anlatılan da o.. ama sen anlamazsın, zorlama..

haftasonu sizi 6-0 yensek anlatacak hiç bir şeyin kalmayacak..

- avrupa'da kupa var mı? yok.. malum bizde 2 tane..

- çeyrek final var diyeceksin şimdi :D biz ilki 2001'de olmak üzere 2 çeyrek final ve bir de 1989'da yine en büyük kupada yarı final yaptık..

- lig desen üstün müsün? yok.. büyük ihtimal bu sene yine öttürecez sizi pazar günü sonuç ne olursa olsun..

- tr kupasına hiç girmiyorum bile.. daha bize finalde galibiyetiniz yok.. ucunda ne zaman tr kupası olsa finalde itelemişiz..

- yine iş ciddiye binince kadıköy'de şampiyonluk kutlamış, ışıkları söndürtmüşüz.. "kupayı vermeyeceğiz" diye zırlatmışız..

tamam la tamam.. 6-0'ınız var.. ben de galatasaray gibi büyük bir takımı 6-0 yensem, 600 sene anlatırım.. her yıl dönümünde de kutlarım :D

Arkada kalmasın, saygı değer misafirler için öne çıkaralım.

Arkada kalmasın, saygı değer misafirler için öne çıkaralım.

"büyük ihtimal bu sene yine öttürecez sizi pazar günü sonuç ne olursa olsun.."

bu cümleyi geçen sene fener ve bjk bizden daha iddialı geçinirken yazmışım..

geçerliliğini bu sene de koruyor..

müneccimlik değil.. bi bok bildiğimden de değil.. :D sadece bir Galatasaray'lının alışılagelmiş rahatlığı.. tek büyük olmanın verdiği kaçınılmaz özgüven..

son haftaya puan olarak başabaş girmeye tırsanların anlayamayacağı bir şey
:asd22:

Son düzenleme:

"büyük ihtimal bu sene yine öttürecez sizi pazar günü sonuç ne olursa olsun.."

bu cümleyi geçen sene fener ve bjk bizden daha iddialı geçinirken yazmışım..

geçerliliğini bu sene de koruyor..

müneccimlik değil.. bi bok bildiğimden de değil.. :D sadece bir Galatasaray'lının alışılagelmiş rahatlığı.. tek büyük olmanın verdiği kaçınılmaz özgüven..

son haftaya puan olarak başabaş girmeye tırsanların anlayamayacağı bir şey
:asd22:

Ucunda kupa varsa o maç bizimdir. Biz kurda kuşa kupa kaptırmayız.
Kadıköye gelince umrumda bile değil!

?

Evet değerli @Ozan Tokgöz ağabeyimizin de zamanında belirttiği üzere tam bir balondu bu olay.

Bu sene orada kazandık ama şampiyon olamayınca, CL gelmeyince hiç bir Galatasaraylı için anlamı kalmayan(hala anlamlı bulan varsa da bence bulmamalı) bir galibiyet olarak tarihteki yerini aldı.

Keşke yine kazanamasaydık ama şampiyon olsaydık da “20 senedir bizi yenemiyorsunuz eheuhehueh” ergenliklerine devam etselerdi.

Sonuçta tabi maça çıkarken şampiyon olamazsak anlamı kalmaz o zaman kazanmayalım deyip çıkmayacağız maça, koyup geçmek için çıkacaktık elbette. Bundan sonra her sene koyalım orası ayrı.

Anlatmak istediğim gerçek mutluluk Kadıköy galibiyeti değildi, hiçbir zaman da olmamalı.

Mesajıma son vermeden önce de “Neredesin be Ozan ağabey, artık dön foruma da 2 kelam edelim” demekten kendimi alıkoyamıyorum.

Evet değerli @Ozan Tokgöz ağabeyimizin de zamanında belirttiği üzere tam bir balondu bu olay.

Bu sene orada kazandık ama şampiyon olamayınca, CL gelmeyince hiç bir Galatasaraylı için anlamı kalmayan(hala anlamlı bulan varsa da bence bulmamalı) bir galibiyet olarak tarihteki yerini aldı.

Keşke yine kazanamasaydık ama şampiyon olsaydık da “20 senedir bizi yenemiyorsunuz eheuhehueh” ergenliklerine devam etselerdi.

Sonuçta tabi maça çıkarken şampiyon olamazsak anlamı kalmaz o zaman kazanmayalım deyip çıkmayacağız maça, koyup geçmek için çıkacaktık elbette. Bundan sonra her sene koyalım orası ayrı.

Anlatmak istediğim gerçek mutluluk Kadıköy galibiyeti değildi, hiçbir zaman da olmamalı.

Mesajıma son vermeden önce de “Neredesin be Ozan ağabey, artık dön foruma da 2 kelam edelim” demekten kendimi alıkoyamıyorum.
güzel türkçe ödülü verecez de
hemen gelir.

severdik ozan ağayı

Zerre umurumda değildi bu olay. Ama maç günü gerçekten mükemmeldi :)
Ha sorsalardı hangisini istersin diye elbette şampiyonluğu seçerdim.

Üst Alt