"Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta

Cevap: "Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta

siparişi netten şimdi verdim elime geçer geçmez gururla giyicem sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne zaman gelecek

Keşke şu siyah t-shirt üzerindeki kupayla fotoğraf çekilen t-shirte "Kadıköy Hatırası" yazılsaydı. Kesinkeskeskesssin alırdım :)

yurt genelinde bütün ürünler aynı andamı dagıtılıyor storelere yoksa degişebiliyor mu ? Yarın ona göre ugrayalım :)

İnternet sitesinde sadece S, Xl ve XXL bedenleri kalmış.

L, M, XS ve 3XL bedenler tükenmiş durumda.

GsStore çok kötü çalışıyor. Özellikle de internet sitesi.

Ürünlerin ne doğru dürüst fotoğrafı ekleniyor ne de istenen beden bulunabiliyor.

Bu ne biçim pazarlama anlayışıdır anlamadım gitti.

3-5 tane alıp sabah akşam giyerek Altınkum sahilinde dolaşıcam Fenerlileri sinir etmek için :asd:

Bazi arkadaslar tükendi diye seviniyor, benim gözümde yeterli bulunamadığı bir rezalettir.

Bu tişörtten 100.000 tane üretilse çok rahat satar, neden bu kadar yavaş davranılıyor anlamış değilim.

Bende şans olsa ...

Internet sayfasindan birkere forma sipariş ettim 3 ay sürdü gelmedi bidahada etmem...

Artık o kadar sürmüyor. Bana da öyle bir şey olmuştu. Ama Kantarelli'nin gelişi ile bu olaya çözüm buldular gibi. Yani ben artık çok rahatça alışverişimi yapabiliyorum.

Futbolcuların FB soyunma odasındaki tahtaya ve duvarlara yazdıkları yazıların basılı olduğu bir tişört çıkarmayı düşünmezler mi acaba? Yoksa bu o mu?:D

Bugün alışverişe gidecektim inşallah Gaziantep'de vardır. İnternetten alınca insanın hevesi kalmıyor gelene kadar.

Not: Bu arada t-shirt çok güzel çok beğendim

Üst Alt