"Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta

Cevap: "Kadıköy Hatırası" T-Shirt'ü Satışta

Olm her şube farklı bişey diyor. Bence yönetim tekrar ek üretime geçer, çok az üretildi çünkü sanırım. Aslında gelseydin Antares'e sana da bir XS alırdık :D

Evim de Antares'e yakın aslında İncirli'de. Ama okuldan geldiğim için Kızılay-Ankamall-Antares o güzergahtan geliyorum :D Zaten telefon numaraları var internette her gün ararım :D

ulan edirnede store yok be uh deli olucam hiç bişey alamıyoruz adam gibi

Evim de Antares'e yakın aslında İncirli'de. Ama okuldan geldiğim için Kızılay-Ankamall-Antares o güzergahtan geliyorum :D Zaten telefon numaraları var internette her gün ararım :D

Olm işte telefonda bende aradım M yok L var dediler. Eğer hmmm diyip gitmesem XS olacağı aklımın ucundan geçmezdi. Bence git yarın. Üşenme, dönüşte servise binersin :D

Olm işte telefonda bende aradım M yok L var dediler. Eğer hmmm diyip gitmesem XS olacağı aklımın ucundan geçmezdi. Bence git yarın. Üşenme, dönüşte servise binersin :D

Arayıp varsa giderim XS-S-M-L 4ünden biri varsa bile denemek için giderim :D Kızılay'da L vardı deneseydim keşke ama çuval gibi olur gibime geldi :eek:

Kizilaya ne zaman gelecek calisanlarda bilmiyor

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Aynen Kızılay'daki herife uyuz oldum, hiçbir şey bilmiyor.

Arayıp varsa giderim XS-S-M-L 4ünden biri varsa bile denemek için giderim :D Kızılay'da L vardı deneseydim keşke ama çuval gibi olur gibime geldi :eek:

Aynen Kızılay'daki herife uyuz oldum, hiçbir şey bilmiyor.

Bide pek sallamaz konusuyor kaale almiyor arkadas suratima bakmadi sanki borc istedim heriften:)

Bide pek sallamaz konusuyor kaale almiyor arkadas suratima bakmadi sanki borc istedim heriften:)

:asd: Aynen ya. Sabah gittiğimde ne zaman gelir belli olmaz dedi. Sonra ben de dedimki Nurettin dayı twitter'dan dün akşamdan itibaren t-shirtler storelara dağıtılmaya başlanacak dedi dedim. "Yea twitter'a pek inanamamak lazım" dedi. ben de "hmm ok kib bye" diyip çıktım :D

Bu tshirt daha fazla üretilmeyecek mi yani, o kadar tutuldu sonuçta. Pazar günü Alsancağa gidip bakayım varsa bedeni alırım bende.

Bu ürün raflardan eksik olmamalı, gören her sene Kadıköy'de şampiyon oluyoruz zannedecek.

İnternetten sipariş verecekler bedenlerine dikkat etsin, normal bedenlere göre büyük kalıp üretiliyor.

Normalde XS bayanlar içindir bir erkeğe gelmesi zor ama burda öyle değil,

M giyerim genelde GSSTORE dan aldığım tüm Tişortlar XS ve tam oluyor.

İzmir'de saat 8 gibi yine baktım. 3XL vardı sadece. Sordum, 40 tane gelmiş. Sadece 4 tane M geldi dediler :eek: 5-6 tane 3XL vardı ama :asd: Yarın sabah 9 gibi gelin kesin bulursunuz dedi. "Olm bak git" dedim bende :asd: Polo tişört alıp çıktım. Bu arada Metin Oktay parçalısının kumaşı berbat ötesi olmuş. Keşke 50 TL olsaymış ama eskisi gibi kaliteli olsaymış. Korsan üründen beterdi. Nike şampiyonluk tişörtü de öyle. Kesinlikle etmez o kadar para.

Yaf bu gsstore un hali nolcak

cok kalitesiz ürünler var ve alacaksın hemen bitiyor yaf :(

fenerliler köpürür çılgına döner la bu tişörtü görünce :D

bağdat caddesinde falan giymeyin beyler

bir kadıköyleri vardı zaten iyice psikolojileri bozulur :D

Yaf bu gsstore un hali nolcak

cok kalitesiz ürünler var ve alacaksın hemen bitiyor yaf :(

Sorma kardesim ya basim belada zaten bunlarla yurtdisindan 10 parca siparis vermistim 10 ay once 6 parca eksik geldi neymis stoklarda kalmamis, neden siteden kaldirmiyorsun o zaman? Neyse 6 ay once geri odeme yapilacak dendi, siparisi vereli tam 10 ay gecti hic birsey geri alamadim, ustune ustluk adamlara mesaj yazinca senin sorunu bile cevaplamiyor, uyduruktan birseyler salliyor hic yardimci olmuyorlar. Son carem musteri hizmetlerine basvurucam, sondu daha da gsstoredan siparis falan yapmam.

Üst Alt