Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Aziz Yildirim provokasyon kartini kullanmayi birakip koridor dahil olaylarin videolarini sizdirsa cok daha iyi olacak

Fener magdur duruma bile dusebilir bjklilerin oyununu kanitlarsa

Fb nin eline tarihi bir firsat gecti aslinda . Adil bulmadigimiz bir karar neticesinde fb spor klubu gelecek sezon lige baslamayacaktir tarzi bir fatality yapabilirler

Kume dusurmeye cesaret edemeyenler elbet bu resti de yalayip yutacaktir

Aziz kongreyi yitirmeye yaklasirsa haddini asan bir aciklama yapip gemileri yakabilir

Buna ligden cekilme gibi tehditleri bile katiyorum

bir tiyatro oynandı dün gece.

önce medel kendini yere attı ardından talisca yerde kıvrandı. amaç fenerbahçeyi sahada eksik bırakmaktı ama hakem bunları yemedi. sonra caner tribünlerin önüne hadi bana da madde atın dercesine tahrik ederek gitti yine olmadı. ve son darbeyi tolga zengin vurdu. bana küfür ettiler bahanesiyle tribünlerle sözlü münakaşaya girince olanlar oldu. tolga ister haklı olsun ister haksız rakip tribünle tartışırsan bu olaylar olur hatta çok daha fazlasıda olur.

ali sami yende volkanın yada emrenin bunu bize yaptığını düşünelim ?

yada vodafone arenada melo yada eboue nin bunu beşiktaşlılara yaptığını ?

neler olurdu ? bu olaylardan çok daha fazlası olacağı aşikar.

ülker arenada bir tiyatro oynandı ama biz bunu yemeyelim.

en büyük suç fb taraftarınındır bu yazım onları suçsuz gibi göstermesin. taş devrinden yeni çıkmış gibi hareket ettiler.

Dün geceden beri beşiktaşliların dezenformasyonlarını okuduk durduk neymis tolganin anasina sövmusler tolgada 50 dakika ne guzel sovduler diyip sonra erkekligi kabarmiş tam da jimnastik sporlu futbolcularin ortami germeye başladigi anlara denk geliyor. Enteresan değil mi?
Benim takildigim nokta tolga hakli anasina sovduler o da ortaligi karistiridi diyen tiner kafasina erişenler. Lan caner hakemin 2 metre yanindan okkali bir sekilde 3 kere anasini yatirip sahada uzerinde tepindi bu heriflerin mentalitesine gore hakem canerle yumruklu kavgaya girismeliydi galiba.

Kendilerine yapilinca magdurumda magdurum ke dileri yapinca ya ne var küfür edildiyse, ne var 10 kişi sahaya girdiyse hem melo 200 metre uzagindaki taraftari tahrik etti bi kere ayrica onlar besiktasli degiller.

Bana bıkkınlık geldi şımarikliklarindan, pişkinliklerinden

Aziz baskanima koc-senol-fiko ekseninde büyük bir komplo düzenlendiği kabak gibi ortada. Aksini iddia eden kekodur.

Bundan sonra derbi deplasmanlarında yedekte boş beleş oynamayan Türk bulunduracan ve tribüne küfür ettirtip,tribünleri galeyana getirtip maçı erteletip 3 puanını alacan,böyle çakallık olamaz,ulan bir tane fenerli topçu ibnelik yapmadı,pepe-medel kırmızı-kavga için yırtındılar maçta kavga çıksın diye,bunun fbsi-tssi yok bizim stadta olsa daha kötü şeyler olurdu

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener’in de Beşiktaş’ın da canı cehenneme. Tarihsel olarak Fenerbahçe’den daha fazla nefret etsek de dönemsel gücü arkasına alınca ne oldum delisi olan Beşiktaş’ın da zerre aşağıda olmadığını gördük.

Galatasaray taraftarı olarak şiddet ,kaos ve haksızlıktan beslenmeyi ve etik değerleri çiğnemeyi ilke edinmiş kim varsa karşısında olup bu tarz işlerden camiamızı uzak tutmak için elimizden geleni yapmalıyız.

Üst Alt