Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Ugur ilk geldiginde aha dedim yetkili biri heralde bilgi birikiminde Sinana tur bindirecek biri kesin diyordum.
Simdi ise foruma saglam uyum sagladi yakin bi zamanda ihrac yer heralde diye endişeyle izliyorum :D

Ugur ilk geldiginde aha dedim yetkili biri heralde bilgi birikiminde Sinana tur bindirecek biri kesin diyordum.
Simdi ise foruma saglam uyum sagladi yakin bi zamanda ihrac yer heralde diye endişeyle izliyorum :D
Valla üstat bilgim yetiyor herkese çok şükür de tıynetimde snobluk yok boşuna mahlasım ismailenver değil...Sonuçta hiçbir türk burjuva değil kasmaya gerek yok Kıraç Biradeler de bakkal çırağıydı abartmayalım...Mustafa Kemal de İsmail Enver de rumelinin köylüsüdür babaları arnavuttur yani hepimiz köylüyüz gerek yok abartmaya aslını inkar eden haramzadedir rol yapamam...

Ama veri gereken, bilgi gereken hususlarda ciddi yazmamız lazım...Yoksa beni itham ettikleri gibi uzun ve ağdalı yazmak gibi bir niyetim de yok...Bahsettiğin posta gelince tüm kriptocuların allah cezasını versin herkes safını belli etsin ki saflar sıklaşsın...Hürmetler...

İçimizdeki Mavi Gözlü Yunan Çocukları Defolup Gidene Kadar (Her ne kadar bunlardan biri olan selçükkk kara kapçik olsa da ....) Galatasaray Kindir!!!

Ha ama sen espri yapma ciddi takıl diyorsan da canın sağolsun ama burası türkiye yok öyle;

Ben çok seviyorum bu memleketi atın ölümü arpadan olsun allah bana da böyle ölmeyi nasip etsin ne o öyle yatakta sıkıcı...Beğenmeyen her fırsatta memleketi aşşağılayanlar gidebilirler ben bu ahlakta ve kültürdeki memleketimde gün gelir deli olur sokaklarda koştururum ama ne değişirim ne de memleketimi bir başka yere değişirim...Allahına kurban be dürüm yerken hakkın rahmetine kavuşmuş şahsen yeni gördüm mekanı kesin cennet olmuştur...Selamlar...

Ha ama sen espri yapma ciddi takıl diyorsan da canın sağolsun ama burası türkiye yok öyle;

Ben çok seviyorum bu memleketi atın ölümü arpadan olsun allah bana da böyle ölmeyi nasip etsin ne o öyle yatakta sıkıcı...Beğenmeyen her fırsatta memleketi aşşağılayanlar gidebilirler ben bu ahlakta ve kültürdeki memleketimde gün gelir deli olur sokaklarda koştururum ama ne değişirim ne de memleketimi bir başka yere değişirim...Allahına kurban be dürüm yerken hakkın rahmetine kavuşmuş şahsen yeni gördüm mekanı kesin cennet olmuştur...Selamlar...
Ne haddime reys. Istedigin gibi takil. Unutma
Gs KİNDİR

Ne haddime reys. Istedigin gibi takil. Unutma
Gs KİNDİR
O zaman hep birlikte;

Kurucu Babalarımızdan Emin Bülent Serdaroğlu'nun Ruhuna El Fatiha...

Göster sema-yı mağribe yüksel de alnını,

Dök kalb-i saf-ı millete feyz-i beyanını!

Al bayrağınla çık, yürü sağken zafer nüma,

Bir gün şehit olunca sen, olsun kefen sana!

Ey makber-i muazzam-ı ecdadı titreten,

Düşman sadası, sus, yine yükselme gölgeden!

Kafir! Hilal-i rayet-i İslam'a hürmet et,

Toplar boğar hitabını dağlarda akıbet!

Dağlar lisana gelse de anlatsa hepsini,

Binlerce can dirilse de nakletse geçmişini!

Garbın cebin-i zalimi affetmedim seni,

Türk'üm ve düşmanım sana kalsam da bir kişi!..

Ben şurezar-ı kalbimi kinimle süslerim,

Kalbimde bir silah ile ferdayı beklerim.

Kabrinde müsterih uyu ey namdar atam!

Evladının bugünkü adı sade intikam!

En sonunda cumhurbaskani da topa girdi, bu iste kumpas varmis öyle buyurdu hazretleri.

Kimse ceza falan almaz bu olaylardan sonra.

Valla üstat bilgim yetiyor herkese çok şükür de tıynetimde snobluk yok boşuna mahlasım ismailenver değil...Sonuçta hiçbir türk burjuva değil kasmaya gerek yok Kıraç Biradeler de bakkal çırağıydı abartmayalım...Mustafa Kemal de İsmail Enver de rumelinin köylüsüdür babaları arnavuttur yani hepimiz köylüyüz gerek yok abartmaya aslını inkar eden haramzadedir rol yapamam...

Ama veri gereken, bilgi gereken hususlarda ciddi yazmamız lazım...Yoksa beni itham ettikleri gibi uzun ve ağdalı yazmak gibi bir niyetim de yok...Bahsettiğin posta gelince tüm kriptocuların allah cezasını versin herkes safını belli etsin ki saflar sıklaşsın...Hürmetler...

İçimizdeki Mavi Gözlü Yunan Çocukları Defolup Gidene Kadar (Her ne kadar bunlardan biri olan selçükkk kara kapçik olsa da ....) Galatasaray Kindir!!!

Mavi gözlü Yunan çocukları ifadesi pek güzel olmamış bence sayın Güzel. Tabiri caiz de olsa farklı manalara çekilebilecek bir ifade. Göçmen olup mavi gözlü de olanlara Yunan Tohumu dendiği bir coğrafyayız sonuçta.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde Şenol Güneş’i yaralayan S.D’nin ilk ifadesinin detaylarına ulaşıldı.

Milliyet'in haberine göre; S.D ifadesinde cisim fırlattığını kabul ederek olayın nasıl gerçekleştiğini anlattı. ‘Kimseye zarar vermek istememiştim, gerginlikten bir anda oldu’ diyerek kendini savundu. S.D’nin tehdit ve hakaret suçlarından kaydının olduğu belirlendi.

‘ZARAR VERMEK İSTEMEDİM"
Dün akşamki Fenerbahçe-Beşiktaş maçındaki olaylarda Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan S.D’nin ilk ifadesi ortaya çıktı. S.D ifadesinde ‘O andaki gerginlikte herşey birden bire oldu. Elimde çakmak vardı. Gerginlikle fırlattım. Amacım kimseye zarar vermek değildi’ dedi.

S.D’nin tehdit ve hakaret gibi suçlardan kaydının olduğu ortaya çıktı. S.D’nin işlemleri devam ediyor.

Mavi gözlü Yunan çocukları ifadesi pek güzel olmamış bence sayın Güzel. Tabiri caiz de olsa farklı manalara çekilebilecek bir ifade. Göçmen olup mavi gözlü de olanlara Yunan Tohumu dendiği bir coğrafyayız sonuçta.
Olur mu üstat Mustafa Kemal Atatürkün en sevdiği şairlerden olan kin şiirine atıftır ki atatürk sofrasında çoğu kend kurucumuz emin bülend den söylemesini istemiştir kendi ağzından...

Buradaki atıf bilmeyenler için Victor Hugo'nun Mavi Gözlü Yunan Çocuğu Şiiridir...Yani durum tam tersi burada kurucumuz ve atamız yunan halkına olan kinlerini paylaşırlar...Hürmetler...

Alpay Üstat vesile oldu paylaşayım ahlaksız pislik Victor Hugo'nun şiirini de ne diye KİN şiirinin yazıldığı anlaşılsın;

Mavi Gözlü Yunan Çocuğu
Türkler burada idi. Her yan Harabe
Yürek acısı.
Sakız, üzüm adası,
Şimdi kömürleşmiş resif
Bir zamanlar çiçeği ile gölgeli Chios,
Gelgitlerle sahilleri coşan Sakız Adası,

parlayan büyük ağaçlar, yamaçlar, saraylar,
bazen alacakaranlıkta bir koro
genç kızların dansı.
Kurtarılmış ıssız bir köşede
kararmış duvarlarına yakın yerlerde
Bir mavi gözlü çocuk, bir Yunan genci, oturur
Utançla eğdi başını
Şimdi söndürmek için yüreğindeki ateşi
Yıkımdan arta kalan beyaz çiçekli bir alıç aldı eline,
Onu seviyorum.
Yeniden gülümsetecekse eğer; vermeliyim size;
Tatlı sesli bir flüt
ziller ve dans?
ama veremem - çiçek, tatlı meyve,
harika kuş?
Çocuk daha sonra,
mavi gözlü Yunan çocuğu: "Arkadaş ", dedi
vereceksen eğer:

"Bana biraz ateş ve barut ver."

BAK BAK ATEŞ VERMİŞMİŞ...REİS BİZ SİZE BARUTU VERDİK HABİRE VERİYORUZ MERAK ETME SEN KOÇUM!!!GALATASARAY KİNDİR!!!

Niye bozuldun üzerine alındın herhalde.

Üst Alt