Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Burda yardırıyordum ne biçim insanlarsınız adamın kafasına koltuk atılmış diye. Bi baktım adamın kafasına bildiğimiz peruk gelmiş yav :D

Maçı izleyemedim detayları bilmiyorum da. Tolga'nın yaptığı net kırmızı kart artı cezalık.

Şenol orada ne arıyor bu 2?

Üçüncüsü sahayı ilk kim terketti o önemli eğer Beşiktaş kafasına göre gittiyse kupadan men edilmeli.

Bu tiyatro ört bas edilirse Fenerin net ayaklanması lazım.
Tolga'nın yaptığı net kasıtlıydı bence. Muhtemelen 1. dakkadan beri küfreden taraftarlarla neden taaa 57. dakkada tartışmaya karar versin? Açıklaması yok.

Şenol Tolga'yı sakinleştirmeye gidiyor gibiydi. (show)

Mete sahadayken Caner, Vida falan tüneldeydi. Quaresma diğerlerini tünele çağırıyordu. O arada Mete de girdi yanlış görmediysem. Kısaca BJK kafasına göre sahayı terk etti.
Bazı şeyler çok belli zaten

Beşiktaş'ın ne kadar karaktersiz bir camia olduğu son dönemde olan olaylardan dolayı ortada zaten.

Kendileri hakem hatasıyla alırlar, başkanları çıkar hata futbolun tabiatında var der, Quaresma ile Oğuzhan'a verilmeyen bir ton kart konuşulmaz.

Başkanı, hocası, camiası hepsi yalan dolan konuşuyor sürekli, her türlü pislik beklenir.

Digerleri tas kagit makas oynarken Fatih hocam 3 boyutlu satranc oynamis adeta

Dun Akhisar'a elenerek hem topculara bir soguk dus yasatip Alanya macinda yapilacak tum hatalarin onunu kesti, hem ise yaramaz yedeklerin biletini kesti, hem de bu maci erken final yapti. Boyle olunca stresle birbirine dalan kuslar rezil rusva oldu.

Imparator'un mevzusu sadece yurek degil, ayrica beyindir.

İşte klas farkı terimden korkunun eseriydi bu maç

Fener’in stadının 48285048261 maç kapatmaları gerekmiyor mu?

Bu arada ben hayatımda böyle sansasyonel bir başlık görmedim. Bravo Murat Urhan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şenol neden her maç kendine ayrılmış alanın dışına çıkıyor onu anlamıyorum. Sen bir Tdsin neden taraftar ile polemiğe girersin ki.

Tabi bunu yapmalarının amacı belki hükmeni alırım diye çünkü 10 kişi kalmışlar ve yemeden 2 gol atmaları lazım.

Dun Akhisar'a elenerek hem topculara bir soguk dus yasatip Alanya macinda yapilacak tum hatalarin onunu kesti, hem ise yaramaz yedeklerin biletini kesti, hem de bu maci erken final yapti. Boyle olunca stresle birbirine dalan kuslar rezil rusva oldu.

son yılların en iyi postu. Ayrıca pfdk nın feleği şaştı şuan İmparatora ceza versinler de görelim şimdi.

.
a16c3d0e04551592ed95b4b6f5840a22.jpg

şenol nasıl bir oyuncuymus bravo valla bozuk para degilde sanırsın g3 mermisi geldi kafasına

karaktersizlikte bu tinerciler acık ara liderler hic fenere kızmayın

Bizim taraftarda da ne Fenerbahçe sevdası varmış arkadaş. Bütün şeytanlığı Şenol Hoca'ya, Beşiktaşlı futbolculara yıktınız Fenerlileri bir güzel aklayıp pakladınız helal size. Ben Şenol Güneş'in numara yaptığını düşünmemekle birlikte tiyatro yapmışsa da HELAL OLSUN! Senin saftirik Hasan Şaş'ın kafasına yumurta yedikten sonra sinirlenip korneri dağlara taşlara vururken, hocalarının, maç yöneten hakemlerin kafaları yarılırken, kalecinin kulağının dibinde ses bombaları patlarken öyle mal gibi bakarsan, hiçbir aksiyonda bulunmazsan adamlar senle tabii ki billur geçer ehuhehe biz size 20 yıldır yenilmiyoruz ehuhehe diye. Dinsizin hakkından imansız gelir, psikolojik harp böyle yapılır işte. Beşiktaş'ın elini öpün bu akşam, adamlar ders verdi size.

Bizim taraftarda da ne Fenerbahçe sevdası varmış arkadaş. Bütün şeytanlığı Şenol Hoca'ya, Beşiktaşlı futbolculara yıktınız Fenerlileri bir güzel aklayıp pakladınız helal size. Ben Şenol Güneş'in numara yaptığını düşünmemekle birlikte tiyatro yapmışsa da HELAL OLSUN! Senin saftirik Hasan Şaş'ın kafasına yumurta yedikten sonra sinirlenip korneri dağlara taşlara vururken, hocalarının, maç yöneten hakemlerin kafaları yarılırken, kalecinin kulağının dibinde ses bombaları patlarken öyle mal gibi bakarsan, hiçbir aksiyonda bulunmazsan adamlar senle tabii ki billur geçer ehuhehe biz size 20 yıldır yenilmiyoruz ehuhehe diye. Dinsizin hakkından imansız gelir, psikolojik harp böyle yapılır işte. Beşiktaş'ın elini öpün bu akşam, adamlar ders verdi size.

Cok belli ettin be

Sekiztasim oleyy

Üst Alt