Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Neden taraf seçmek yada bir tarafı tutmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi. Fb de Bjk de aynı mokun laciverti, al birini vur ötekini. Hatta Bjk biraz daha ağır basar sinsilikte.

Burda önemli olan bir statta rakip takımın teknik direktörünün kafasının yarılması. He bu yıllardır bizim başımıza gelirken sus pus olanlar mikrofon karşısında şov yapıyorlar orası ayrı ama ne olursa olsun bir spor müsabakasında birisinin kafasını yabancı bir cisimle yarmak ciddi suçtur. Zamanında bize yapıldığında ciddi yaptırımlar yapılsaydı şimdi bu olaylar olmazdı.

Her iki tarafta ciddi ceza almalı. Ev sahibi daha fazla almalı.

Bizim taraftarda da ne Fenerbahçe sevdası varmış arkadaş. Bütün şeytanlığı Şenol Hoca'ya, Beşiktaşlı futbolculara yıktınız Fenerlileri bir güzel aklayıp pakladınız helal size. Ben Şenol Güneş'in numara yaptığını düşünmemekle birlikte tiyatro yapmışsa da HELAL OLSUN! Senin saftirik Hasan Şaş'ın kafasına yumurta yedikten sonra sinirlenip korneri dağlara taşlara vururken, hocalarının, maç yöneten hakemlerin kafaları yarılırken, kalecinin kulağının dibinde ses bombaları patlarken öyle mal gibi bakarsan, hiçbir aksiyonda bulunmazsan adamlar senle tabii ki billur geçer ehuhehe biz size 20 yıldır yenilmiyoruz ehuhehe diye. Dinsizin hakkından imansız gelir, psikolojik harp böyle yapılır işte. Beşiktaş'ın elini öpün bu akşam, adamlar ders verdi size.
Kardes, Tiner cekip bu forum'a girmek yasak, bilmiyormusun?

azizide feneride filan günahımkadar sevmemde ama sakin bakın ve düsünün,bugun adamlara resmen oyun oynanmıs hemde her saniyesiyle

ayan beyan ortada

bu sentetik ve selülozikçiler ne anlatıyor yav bir tanesi tv de tüm dünya bunu konuşacak diyor.Ama kendileri yapınca Melo tahrik etmiş oluyor.Süperligin en rezil olaylarının başında bu gelir boş yere ağlıyorlar.
700x79608_gezi2_1.jpg

Kafasını yaran şeyin ne olduğunu bilen var mı?
Bozuk para ve peruk diyorlar, 5 dikiş attirtan bozuk paradan istiyorum bişey denicem

GSCimbom Mobile App

Bizim taraftarda da ne Fenerbahçe sevdası varmış arkadaş. Bütün şeytanlığı Şenol Hoca'ya, Beşiktaşlı futbolculara yıktınız Fenerlileri bir güzel aklayıp pakladınız helal size. Ben Şenol Güneş'in numara yaptığını düşünmemekle birlikte tiyatro yapmışsa da HELAL OLSUN! Senin saftirik Hasan Şaş'ın kafasına yumurta yedikten sonra sinirlenip korneri dağlara taşlara vururken, hocalarının, maç yöneten hakemlerin kafaları yarılırken, kalecinin kulağının dibinde ses bombaları patlarken öyle mal gibi bakarsan, hiçbir aksiyonda bulunmazsan adamlar senle tabii ki billur geçer ehuhehe biz size 20 yıldır yenilmiyoruz ehuhehe diye. Dinsizin hakkından imansız gelir, psikolojik harp böyle yapılır işte. Beşiktaş'ın elini öpün bu akşam, adamlar ders verdi size.
Burasi Galatasaray taraftarlarin bulundugu bir forum'dur, akilli olacaksin ve haddini bileceksin.

Sen, ruyan da gorsen bosalacagin kupalar bizim muzemizde mevcut iken, hangi hadsizlikle elini opun diyorsun?

Sizin kedi tutmuslugunuz kadar, bizim fare dudukledigimiz vardir, akilli ol.

@Moderatorlar
Artik forum'u tinercilerden temizleme zamani geldi.

bütün kadıköy semtini çağrıştıran başlıktaki bu ifade bence amacını fazlasıyla aşıyor ve bize yakışmıyor..

Başlık, kadıköy değil; '' kadıköy stadı '' olarak değişmeli.. HEMDE ACiLEN ...

Su adam bitkisel hayata girse samimi sekilde uzulen cikmaz , ne halt oldugunu bilen insanlar icinde

Serefsiz . Fb liler de alacak cezayi oturacak asagi

Tolga icin de futbol bitmeli , iyi yapmis fb liler , guzel yerden vurmuslar . Tahrikmis , peh

O kadar fotoğraf baktım idrak edemiyorum. 5 zınbalık yer birleştiriyorsun izi yok resmen orta kısım pürüssüz, kan desen akmamış o boyutta bir şeyden nasıl akmaz? Hadi sildiler desen hiç mi bir yere bulaşmadı saçlarda bir şey yok. Adam resmen sağlam kafayı zınbalatmış ya sinirlerim bozuldu halahajhaah ?

Üst Alt