Kadıköy'e Kadar Olan Çok Önemli 5 Maçlık Seri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'e Kadar Olan Çok Önemli 5 Maçlık Seri

18.Hafta Denizlispor
19.Hafta Konyaspor (D)
20.Hafta Kayserispor
21.Hafta Kasımpaşa (D)
22.Hafta Malatyaspor
------------------------------
bu 5 haftalık periyottan 15 puan ile çıkarsak 23.haftadaki F.Bahçe maçına Fenerle aynı puanda ya da önlerinde olacağımızı düşünyorum. Bu da başta fener olmak üzere tüm rakiplerimizin kimyasını bozacaktır.

Ne yapıp edip, transferleri ve takımı bu maçlara iyi bir şekilde hazırlamamız gerekiyor.

23.Hafta Fenerbahçe (D)
24.Hafta Gençlerbirliği

Fener maçından sonra da içerde G.Birliği ile oynayacağız. Yani bu sürede sadece 1 defa Konya'ya gidiyoruz. Bunun dışında hep İstanbuldayız. ( 2devrenin başında bir tek Rize kupa deplasmanı var.

5 hafta 15 puan başarabiliriz, başarmalıyız. Daha zorlarını başardık.

18.Hafta Denizlispor
19.Hafta Konyaspor (D)
20.Hafta Kayserispor
21.Hafta Kasımpaşa (D)
22.Hafta Malatyaspor
bu 5 haftalık periyottan 15 puan ile çıkarsak 23.haftadaki F.Bahçe maçına Fenerle aynı puanda ya da önlerinde olacağımızı düşünyorum. Bu da başta fener olmak üzere tüm rakiplerimizin kimyasını bozacaktır.

Ne yapıp edip, transferleri ve takımı bu maçlara iyi bir şekilde hazırlamamız gerekiyor.

23.Hafta Fenerbahçe (D)
24.Hafta Gençlerbirliği

Fener maçından sonra da içerde G.Birliği ile oynayacağız. Yani bu sürede sadece 1 defa Konya'ya gidiyoruz. Bunun dışında hep İstanbuldayız. ( 2devrenin başında bir tek Rize kupa deplasmanı var.

7-9 puan bekliyorum

Basakin ve Sivasin ilk 5 maci baya zormus. Birbirine karsi ve 2 diyer büyük takimlara oynuyorlar. Onlardan biri 11-12 puan alirsa, alip basini gitme sansi olur. Onun icin bizede en az 12 puan lazim.

18.Hafta Denizlispor
19.Hafta Konyaspor (D)
20.Hafta Kayserispor
21.Hafta Kasımpaşa (D)
22.Hafta Malatyaspor

23.Hafta Fenerbahçe (D)
24.Hafta Gençlerbirliği

Veli Yiğit'in yan çarı mı bu hesap :ROFLMAO:
O da aynı cümleleri sarf etmişti geçtiğimiz günlerde

Oyunu rakip sahaya yikacak sekilde ve hizli oynarsak
Öne gectigimiz maclarda skoru koruma telasina dusmezsek
Kisaca Galatasaray gibi oynarsak
YAPABİLİRİZ

Üst Alt